Fernando Muslera Galatasaray'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Muslera Galatasaray'da!

Cevap: # Fernando Muslera

fernando muslera https://www.youtube.com/watch?v=8UMrvpvv1RM&feature=related

lütfen izleyin gelmelimi karar verin...

Bu video kaç sene öncesinin? Yaşının 20-21 olduğu dönemdedir büyük ihtimalle ki o yaşta İtalya liginin kalburüstü takımının kalesini koruması bile marifettir. Ki Volkan'ın da yüzlerce videosu var yediği rezil gollerle alakalı ama zamanla geliştirdi kendini kötü kaleci diyebilirmiyiz şu anda?

Muslera iyi kalecidir.Gelmesini isterim, Lazio satar mı soruları var milletin kafasında, adamlar maddi olarak çok büyük sıkıntı içindeler, satabilirler istedikleri rakamı görünce.Bu rakam nedir, ne değildir bilmiyorum ama bu kalecinin ederi 5 milyon civarıdır.

Gelirse iyi olur tabi ama kariyeri açısından dünyanın en iyi kalecilerinden birini alacağımızı sanıyordum

kulübü lazio ile anlaşamamış,bizimkilerde devreye girmiş ,yıllık 2 milyon euro teklif edilecekmiş yabancı forumlarda söylenen bunlar.

muslera kale icin iyi bir isim genc yasta lazio gibi bir takim kalesini koruyor :) bence iyi bir transfer olur.

İkisini de izlemedim ama illa birisi gelecekse Ruffier gelsin.Tipini daha çok tuttum o elemanın:)

İlk defa antu yorumu yaptım burada:)

Umarım gelmez yaşı genç olabilir ama ben beğenmiyorum.Zaten tranfer nöbetinde bir arkadaşımız paylaşmış menejerin düşüncelerini.Çok hatalı gol yiyor diyor.Daha iyisini alabiliriz.

Kaleci alacaksa git Ruffieri al veya illa İtalyadan alacaksak Handanoviç veya Frey olabilir.

Üst Alt