# Fernando Muslera | Transfer Haberleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fernando Muslera | Transfer Haberleri

Cevap: Chelsea'den Muslera'ya 27 Milyon Euro İddiası

27 milyon Euro? Hemen satalım! Onur ve Tolga'yı beraber alalım Trabzon'dan. Artan para ile de Melo'nun bonservisini alalım. Hatta artan para ile de Montolivo'yu transfer edelim. :)

hemen para yi görünce bazi arkadaslar muslera yi göndermek istiyor cok yanlis hersey para degil böyle bir kaleci yi 1 sezon kalede oynamasi icin mi aldik,

Kendisi gitmek istemediği takdirde satılmasın! Kendisi "Chelsea'de şansımı denemek istiyorum" derse teşekkür eder, gönderebiliriz. Ama Muslera "Karar size kalmış, ben kalmayı tercih ederim" derse gitmesin. Satılmasın.

türkiyede oynayıp yok ağa ben epl ye gitmem diyen bir yabancı ya gerizekalıdır ya ağır galatasarayllıdır.

bu 2 ihtimalde olmayacağına göre bende gitmek isterim der

kaç lira ediyor la :)bu kadar para veriyorlarmış doğru değildir bence

yanlış anlamada abi.

şöyle bir teklif varsa satmamak gazla çalışarak düşünemkten farksız olur.

siz dalga mı geçiyorsunuz ya?27 diyorlar aloo

demek ki adam coks eviyor muslerayi, cok begeniyor, tipki benim gibi ve cogu Galatasaraylilar gibi.

bu para dogru ise, ne biz tutarit, nede muslera kalmak ister

orasi ayri

ama bu paraya ragmen "satilmasin" diyorsa taraftar, anla sen de.

bizim yonetim 27 milyon'u total transfer butcesi yapar, 4 5 tane 7 8 milyonluk adam alır koyar... o parayla Torres'i falan mı alacagımızı sanıyorsunuz ? HAYIR.

Muslera'yı satmak, su an Galatasaray'ın yapacagı EN AMA EN buyuk kerizlik olur.

şöyle bir teklif varsa,şu paraya bir oyuncuyu satmamak türkiyede yapılmış EN BÜYÜK KERİZLİK olur.

27 milyon euro ne demek ya?hala 2.7 falan mı görüyorsunuz anlamıyorm

Bu kadar borcun içerisinde gitmemesi-gönderilmemesi imkansız.

olm, Taffarel olmasaydı biz bugun Galatasaray olmayacaktık. tamam mı ? sıradan bir kulup olacaktık.

Muslera, CL'de basarı hedefleniyorsa, OLMASI GEREKEN ISIMlerin basında geliyor. Kaleci'nin ne kadar onemli oldugunu goruyorsunuz.. biz lidersek Muslera sayesinde bu.

Muslera gibi TUTMUS bir ismi satmak, super otesi bir yonetim ahmaklıgı olur. zaten Terim akıllıysa boyle birseye karsı cıkar.

Kaleci maleci bulamayız bir daha. Muslera'yı satmak büyük hata olur. Verilen para kaç olursa olsun.

bizim yonetim 27 milyon'u total transfer butcesi yapar, 4 5 tane 7 8 milyonluk adam alır koyar... o parayla Torres'i falan mı alacagımızı sanıyorsunuz ? HAYIR.

Muslera'yı satmak, su an Galatasaray'ın yapacagı EN AMA EN buyuk kerizlik olur.

bizimkiler bu 27 milyon eurodan 5 yilik transfer bütcesi yapar

Gerçekten böyle birşeye inandınız mı ? Pes doğrusu.

60 milyon TL den bahsediyorlar.

Galatasaray olarak yazın futbolcu alamayacağız para ile. O yüzden Muslera'ya 27 veriliyorsa+Drogba talep edilip işlem gerçekleştirilmeli.

Bizim yönetim yoksa yazın da bonservis verip oyuncu almayacak. Yoksa bende istemem Muslera'nın satılmasını ama yönetim kötü yapacak birşey yok.

Drogbanin zaten sozlesmesi bitiyor sene sonu.. yeni sozlesme imzalamadi bildigim kadariyla..

Ben de hayatta satmam . BİR DAHA BÖYLE KALECİ ZOR BULUNUR !

Ama '27 m €' ya da neden sattınız demem .

DEHŞET PARA !

Bir de CL oynasak var ya ozaman deli para verirler Muslera gibi kaleci mi var.

Üst Alt