# Fernando Muslera | Transfer Haberleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fernando Muslera | Transfer Haberleri

Cevap: Chelsea'den Muslera'ya 27 Milyon Euro İddiası

Hadi olduda Muslera'yı sattık diyelim.Onun gibi bir kaleciyi makul bir fiyata bir daha nasıl bulucaz o sorun.Şuan lidersek en büyük paylardan biri Muslera'nın dır.

Ama ne yazık ki yönetim bu parayı gördüğü anda hiç düşünmeden satar Muslera'yı.Adım gibi eminim.Adamlar başarıya bakmıyor ki.Ele geçecek paraya bakıyorlar.Bunun en büyük kanıtı da Ronaldinho-Shaqiri olayıdır.İkisininde maliyeti aynı olmasına rağmen sırf Ronaldinho yu reklam gelirleri artar diye almak istediler.Genç diye de Shaqiri'yi almadılar.

Teklif ve para doğruysa hangi yönetim olsa satar Muslera'yı. 2 sezonluk transfer bütçesi takımın nerdeyse. Muslera'da gitmek ister büyük ihtimalle o takıma. Gitmek istemesse satmamalıyız ama satılır her türlü. Gittiğinde Muslera'nın yerini doldurmak zor olacak. Çünkü olağanüstü yetenekli bir kaleci. Oraya giderse 3 yıla Dünya'nın en iyisi olarak herkes tarafından kabul edilir. Onur ve Tolga diyenler onlar Muslera'nın sağ eldiveni olamaz, yerli diye adamları Muslera'dan iyi yaptınız. Zaten Onur daha geçen TR'de TS'den başka klüpte oynamam diye yemin etti.

Bence satmayalım takım tıkırında gidiyo dünkü maçtada müthiş oynadı satarsak onun yerini dolduran isim zor bulunur

Gözümüzü para bürümesin, bazı oyuncuları satmamak gerekir. Barca Messi'ye 150 milyon euro'luk teklif gelince kabul edecek mi? Ya da Valdes'e gelse? Real Casillas'ı satar mı? Hiç gerek yok böyle fantezilere, ileriye dönük başarı ve istikrar istiyorsak satmamalıyız. İsterlerse 50 versinler. Muslera candır can, koca bir kedi.:ask:

Muslera sayesinde şampiyon olursak CL'den gelecek para zaten 20 milyon euroya yakın.

ne atıp tutması yahu. herkes izliyor macları, Tolga'nın nasıl bir kaleci oldugunu biliyorum, bu forumda'da baslıgını ilk acan benim. Muslera baska bir boyutun kalecisi. Tolga Muslera'lardan degil. Muslera Schmeichel'ların sınıfına ait. Bunu goremiyorsanız, ben bisey demem zaten.

Muslera kesinlikle satılmamalıdır, yıllar boyu GS'nin kalesini korumalıdır. Bizim yonetim oradan gelen parayı duman eder, bir halt yapamaz o parayla.

Bosu bosuna Muslera gitmis olur. aklınızı kullanın.

bu yönetim yaş tahtaya ayağını basmaz.ya hangi sınıf olursa olsun togada,muslerada hatta onurda çok iyi kaleciler.hangisi kaleye geçerse geçsin benim gıkım çıkmaz.üstüne türkiye tarihinin en pahalı oyuncu satışını gerçekleştireceksek ...

Arkadaş Onur ve Tolga'yı abartmayın bu kadar, ikisi de mükemmel kaleci, orası doğru ama Muslera'yla kıyaslanamaz bile. Seneye şampiyonlar ligine gittiğimizde ben kalemizde güven isterim, o güveni bana Tolga ve Onur vermez, Muslera verir ama. Kaldı ki Onur sakatlıktan sonra hiç oynamadı, nasıl döneceği belli bile değil. Bir Ufuk, Orkun gibi faciayı kaldırmaz bu kulüp.

sende var bi tolga, onur hayranligi

bir kac ay önce de diyordun galiba, musleranin yerine onuru alalim, yada alsaydik ..

transferin başında yabancı olayı yüzünden.

bana göre muslera 2 sindende iyi kaleci.ancak böyle orantısız bir kadroda muslera bize lüks,hele böyle 20 üstü teklifler varken zaten postalarlar direk

ben gerçekçi oluyorum sadece abi

27 milyon euro'yu rüyanızda bile görmemişinizdir o para veriliyorsa satılır.Alın verin ekonomiye can verin.

Gözümüzü para bürümesin, bazı oyuncuları satmamak gerekir. Barca Messi'ye 150 milyon euro'luk teklif gelince kabul edecek mi? Ya da Valdes'e gelse? Real Casillas'ı satar mı? Hiç gerek yok böyle fantezilere, ileriye dönük başarı ve istikrar istiyorsak satmamalıyız. İsterlerse 50 versinler. Muslera candır can, koca bir kedi.:ask:

Barcelona gidip bir oyuncuya 60M € gözü kapalı verip alıyor ve her sene CL'ye gidiyor. Sağ açığında sağ bek veya stoper oynatmıyor.

Biz neredeyse sağ açık da Gökhan Zan'ı oynatacağız.

Bu yönetim yazın da futbolcu almayacak.

Muslera'nın satılmasını bizde istemeyiz yoksa SMK'cım.

bu yönetim 20+ ya satar... o kesin

biz simdiden muslera gibi genc bir kaleci arastirmaya bakalim

onur la ufukla olmaz bu isler...

bu yönetim yaş tahtaya ayağını basmaz.ya hangi sınıf olursa olsun togada,muslerada hatta onurda çok iyi kaleciler.hangisi kaleye geçerse geçsin benim gıkım çıkmaz.üstüne türkiye tarihinin en pahalı oyuncu satışını gerçekleştireceksek ...

abi anlamamakta ısrar ediyosun inadına.

27 milyon euro'yla borc oder bizim yonetim + sozlesmesi bitmis oyunculardan 1 2 tane zaten alacaklar, birde ustune 10 milyon euro'luk bir kanat alırlar.. okadar. ha illa satacanmı Muslera'yı ? satarsın , 27 milyon'un ustune koyarsın bir 27 milyon daha, hayvan gibi takım kurarsın. Ama boyle birsey yok. Tanıyoruz hepimiz bu ligi, ligin statusunu ve turk is adamlarını.

Muslera giderse, Galatasaray boku yer. siz farkında degilsiniz, biz iyi bir takım degiliz, biz Muslera sayesinde kazanıyoruz macları.

Muslera gibi kaleciyi kolay kolay bulamayiz.

Bizim yönetim Muslera`yi satarsa ondan gelen parayi transfer bütcesi olarak kullanir ve 5-6 adam almaya kalkar bu parayla.

Yerli olarak Muslera`nin yanina yaklasacak bir adam bilmiyorum Onur disinda. Onu da satarlar mi bilmem ama 8 mio € dan asagi vermezler diye düsünüyorum.

Sinan Bolat`i pek izlemedim ama kötü bir kaleci oldugu deniliyordu hep. Muslera`dan kazancimiz sadece yerli bir kaleci olur. O da iyi mi olur kötü mü tartisilir.

Melo+ kaleci = 25 mio € nun yarisi demek. Geriye kalan 10 mio €`ya da bir sag kanat ve forvet skistiririz. Belki 1-2 adam daha olabilir.

Ayrica Sertac Murat Kilic`in da dedigi gibi bazi futbolcular satilmamali. Bunlarin basinda Muslera gelir. Melo`yu da kesin almaliyiz.

Hatta Kazim`i hic sevmem ama takima verdigi hava bile sampiyonluk yolunda büyük bir artiydi ki ben onun yedek klübesinde kalma sartiyla takimda kalmasini isterdim.

Muslera beni takımda varlığıyla heyecanlandırıyor. Bizim efsanemiz olmalı.

Üst Alt