# Fernando Muslera | Transfer Haberleri - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fernando Muslera | Transfer Haberleri

Cevap: Chelsea'den Muslera'ya 27 Milyon Euro İddiası

Onur'u sallayin. Kapi gibi Sinan Bolat var Belcika'da eger Muslera giderse.

Sinan Bolat > Tolga > Onur

para olayını 2 saniye unutun. Muslera'yı $$$ olarak gormeyin hemen varyemez amca gibi.. Muslera bizim sevinc sebebimiz olmalıdır, para degil.

Galatasaray olarak yazın futbolcu alamayacağız para ile. O yüzden Muslera'ya 27 veriliyorsa+Drogba talep edilip işlem gerçekleştirilmeli.

Bizim yönetim yoksa yazın da bonservis verip oyuncu almayacak. Yoksa bende istemem Muslera'nın satılmasını ama yönetim kötü yapacak birşey yok.

Bu haksizlik niye simdi satmak istediginiz oyuncuya Sakiz Kagitimi verdiler? Sorarim

Yeter artik

Elestirin amma dogrulari soyleyerek elestirin

Ayrica gitmek istiyen adami da tutmak olmaz mantigina da hic katilmiyorum. Ne demek yani, benim de hedeflerim var arkadas? Ben seni alirken elma armutla almadim para verip aldim. Catir catir parani da aliyorsun. Gelen teklifler beni tatmin etmedi der kaparim o dosyayi.

Her sene futbolcu alis verisi yapa yapa bir hal olduk. Türkiye de ne sampiyonluk var ne Avrupa da adimiz gecti.

Futbol klübünü yönetirken normal sirket yönetim mantigi ile yönetirsen, kismen Yildirim Demirören gibi veya sirf kar mantigi ile yönetirsen, hic bir basari da bekliyemezsin.

Şunu hatiladiniz mı bilmiyorum...?

M.City Casilas'ı 129 m € teklif etmiş...

Real teklifi kabul etmemiş...

Yalnız şu an dünya üzerinde en çok para edebilecek kaleci Muslera, onu da söyleyeyim. Zaten onun da bu parayı etmesinin sebebi bizim aptallığımız.

Valdes, Casillas, Buffon gibi adamlar şu anda piyasada parayla alınabilecek kaleciler değil. Bunların hemen altında sayabileceğin Cech, Reina, De Gea, Neuer gibi adamlar da güncel performansları ve piyasa değerleriyle Muslera kadar etmezler. Elinizde bi bakıma dünyanın en pahalı kalecisi var, değerini bilin.

Chelsea'nin, A.Madrid'e kiraladığı kalecide fena değil hani. :eek:

Thibaut Courtois.

Ayrıca alt yaş milli takımlarda oldukça adından söz ettiren bir Matej Delac var. Bonservisi alındı mı bilmiyorum ama, gelecek vaadeden oldukça potansiyelli isimleri var.

Bu arada Muslera asla satılmamalı..

Üst Alt