# Fernando Muslera | Transfer Haberleri - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fernando Muslera | Transfer Haberleri

Cevap: Chelsea'den Muslera'ya 27 Milyon Euro İddiası

Elde ki kus dalda ki kus`dan her zaman daha degerlidir diyip klasik bir cümle kuruyorum.

Ayrica Muslera`yi sattiktan sonra Onur`u alamayipta don atlet ortada kalacagimiza da eminim. Bizim yönetim "düsündügü" seyleri hic bir zaman gerceklestiremez. Giderler dandik bir kaleci getirirler. Para`yi da kasaya attarlar.

Kar yaptik falan derler.

----------Muslera

Eboue----Semih----Ujfa----?

?---Melo-----Selçuk-----?

-----Elmander----?

Şu omurgayı kurmuşuz adam satma derdindesiniz. Gelecek yeni kaleci bu defansa tekrar uyum sağlayacak da, o takım defansı ve takım bütünlüğü kurulacak da ölme eşşeğim ölme. Muslera'yı satıp gelen parayla Melo'yu almanın hiçbir manası yok mesela.

İşe genel bakın, şu omurgadan tek bir adam giderse yakarlar o kulübü, bir daha da suratlarına bakmam. Böyle zihniyet yok olm, aklınızı kullanın. Şu omurgadan bir kişi gitse takım seneye sıfırdan başlayacak, görün şunu.

hersey para degildir ama para cok seydir.

duygusal yaklasarak bir cok kez kaybettik galatasaray taraftari olarak.

bir kez de beynin ne dedigine kulak vermek lazim.

tabi ben böyle bir teklif olduguna zaten inanmiyorum, ama neyse

Futbolcuyu nasıl alacakları benim derdim değil doğrusu. Bu ligde şampiyon olana 70 milyon TL para geliyor, kaldı ki play-off'lardan dolayı ek bir gelir de olacaktır, yayındı reklamdı vs. O para artacak da, oradan kullansınlar, benim umrumda bile değil. Muslera'yı satan yönetimin de geçmiş yönetimlerden farkı yoktur. Keita'yı satanlardan ne farkı kalır bunların?

Satsalarda iyi yönetim değiller, satmasalarda iyi yönetim değiller.

Satarlarsa gelecek parayı borca gitti diye kapatacaklar oyuncu almayacaklar.

Satamazlarsa paramız yok kadromuz iyi diyip 1-2 tane 32 yaş üstü bonservissiz adam alacaklar. Asıl mesele Muslera'nın satılıp, satılmaması da değil ya neyse. :eek:

Tek kaleciyle ŞL şampiyonu olmayı hayal edenler var galiba.Musleradan gelecek 27 milyon euro mantıklı kullanılsa her sene ŞL de 2.tur çeyrek final oynayan bir takım kurulabilinir.

Ayrıca Kaleye Onur alınır 5-10 milyon verilip Muslerayı aratmaz.

Bütçemiz de malum yani satmazsak birilerini 30+ Bonservissiz adamlar peşinde koşturmaya devam edeceğiz.

hersey para degildir ama para cok seydir.

duygusal yaklasarak bir cok kez kaybettik galatasaray taraftari olarak.

bir kez de beynin ne dedigine kulak vermek lazim.

tabi ben böyle bir teklif olduguna zaten inanmiyorum, ama neyse

Mantıklı yaklaşarak daha çok kez kaybettik. "Satarsak daha iyisini alırız" gibi mantık yürüterek her zaman 2-3 seviye düşük oyuncuları aldık.

Muslera daha 25 yaşında ve dünyanın en iyi kalecileri arasında gösteriliyor.

Böyle bir adamı bi daha çok zor buluruz.

----------Muslera

-----Elmander----?

Şu omurgayı kurmuşuz adam satma derdindesiniz. Gelecek yeni kaleci bu defansa tekrar uyum sağlayacak da, o takım defansı ve takım bütünlüğü kurulacak da ölme eşşeğim ölme. Muslera'yı satıp gelen parayla Melo'yu almanın hiçbir manası yok mesela.

İşe genel bakın, şu omurgadan tek bir adam giderse yakarlar o kulübü, bir daha da suratlarına bakmam. Böyle zihniyet yok olm, aklınızı kullanın. Şu omurgadan bir kişi gitse takım seneye sıfırdan başlayacak, görün şunu.

iste bu anasini satayim, su eksik bölgelere melo, , selcuk kalitesinde adamlar aldin mi, sampiyonlar liginde basarisiz olman nerdeyse imkansiz.

super ligin anasini aglatirsin zaten

----------Muslera

-----Elmander----?

Drogba - bedava

solbek Criscito - 15 milyon

sağ acık McGeady - 15 milyon

sampiyonluk ve CL'den gelecek parayla rahatca kapatabiliriz zaten transferi 6+1 tas gibi CL kadrosu iste.

----------Muslera

-----Elmander----?

CL'ye katılırsak gelen parayla alınır çok rahat Melo. Üstüne de para kalır.

keitayı komik bir rakama satarken,muslerayı türk transferi tarihinin en büyük parasına satacaksın.artı kulübün mali durumu meydanda.böyle teklif varsa kaçırmak hıyarlık

Satmak daha büyük hıyarlık. Keita'nın ederi oydu, o kadar sattılar. Keita'ya o parayı vermek daha büyük hıyarlıktı bana kalırsa -ki o hıyarlığı da anca gittiği kulüp yapabilirdi. Gel gelelim Muslera'ya. Muslera Türk transfer tarihinin en büyük parasına da satılsa, dünya tarihinin en pahalı oyuncusu da olsa satmayacaksın.

ya abi yalandir, bu kadar para kaleci icin kim, ne zaman vermis?

ama su muslerayi nasil kaptik, hala inanamiyorum ya

27 abartili ama 20 milyonluk adam su an muslera.

daha 25 yasinda üstelik

gercekten inanilmaz bir transfer yaptik

Buffona ne kadar verildi De Geaya ne kadar verildi gerek duyursa o klupler verir ve alirlar

----------Muslera

-----Elmander----?

:tiphat:

Drogba - bedava

solbek Criscito - 15 milyon

sağ acık McGeady - 15 milyon

sampiyonluk ve CL'den gelecek parayla rahatca kapatabiliriz zaten transferi 6+1 tas gibi CL kadrosu iste.

bir sol beke 15 milyon euro vereceğimizi düşünüyorsan hakikaten çok farklı tellerden çalıyoruz üstad.

Üst Alt