Fernando Reges: "Galatasaray'a giderek geri adım attım ama çalışarak Sevilla gibi bir takıma dönmeyi başardım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Reges: "Galatasaray'a giderek geri adım attım ama çalışarak Sevilla gibi bir takıma dönmeyi başardım"

Yavşak herife bak Galatasaray dediğin kulüp Sevilla gibi 10 takımı cebinden çıkartır söylediği lafa bak kıyasladığı takıma bak ama sadece bu dallama değil bütün yabancılar Türkiye'yi bu şekilde görüyor maalesef Türk Ligini kötü, geri bir lig olarak görüyor ve gelmelerinin tek nedeni para ve emeklilik yaşamak. Bu algıyı değiştirmemiz lazım artık. 30 yaş üstü oyuncu bu nedenle almamalıyız. 20 yaşındaki oyuncuyu parlamadan bulmak gerek. Buraya gelen yabancının burayı kariyerinin son dönemini yaşamak için, futbol hayatını noktalamadan önce son büyük bir vurgun yapmak için değil, burayı merdiven olarak görüp kendini geliştirerek Avrupa'nın daha büyük kulüplerine gitmek için bir araç olarak görmesi gerek.
Sen kıyaslama için niye M.City yi değilde, Sevilla yı seçtin?

Ayrıca Sevilla ve Galatasaray'ın Avrupa karnesini karşılarsırsan farkı görürsün.

Adam Ingiltere'nin en iyi takımlarından geldi.
Tabii ki bir düşüştür bu.
Gittiği takım da İspanya'nın kalburüstü takımı.
Avrupa'da takır takır kupa alan bir kulüp.

Dedikleri doğru.
Bir de şu var, hocayla 2 ay çalışan övgüler yağdırıyor. Adam Mourinho görmüş Pep Mep bunlara taktik vermiş, ille de Fatih hocam.
Bana bu hiç inandırıcı gelmiyor.

Neye göre en iyi, en iyi dediğin her sezon CL yarı final yapar.

Gscimbom mobil

Yavşak herife bak Galatasaray dediğin kulüp Sevilla gibi 10 takımı cebinden çıkartır söylediği lafa bak kıyasladığı takıma bak ama sadece bu dallama değil bütün yabancılar Türkiye'yi bu şekilde görüyor maalesef Türk Ligini kötü, geri bir lig olarak görüyor ve gelmelerinin tek nedeni para ve emeklilik yaşamak. Bu algıyı değiştirmemiz lazım artık. 30 yaş üstü oyuncu bu nedenle almamalıyız. 20 yaşındaki oyuncuyu parlamadan bulmak gerek. Buraya gelen yabancının burayı kariyerinin son dönemini yaşamak için, futbol hayatını noktalamadan önce son büyük bir vurgun yapmak için değil, burayı merdiven olarak görüp kendini geliştirerek Avrupa'nın daha büyük kulüplerine gitmek için bir araç olarak görmesi gerek.
Cahilleri boş verelim
Adamlar bizim 20 sene önce gerçekleştirdiğimiz en büyük başarımızı 6 defa tekrar etmiş. Ne anlatıyon dayı sen.
yaşın yetmez o zaman uefadaki takımlar şampiyonlar ligi ayarındaydı ayrıca şimdiki UEFA dandik Sevilla’nın kupa 1 deki en büyük başarısı fenere elenmek bizimkiyse yarı final dayı diye dalga geçtiğin de camiaların büyüklüğünü kastetmiş sen git sınava çalış Boşuna burada vakit kaybetmesen 4.kez üniversite sınavına girmek durumunda kalmazdın

Kac dakika oynadigina bakilirsa Türkiye'de yattigi ortada. 2-3 BJK macinda top oynadi, bir de ilk geldiginde cok iyi oynadi. Sonrasi fis.

Sivassporlu Robinho yürüyerek bunun yanindan geciyordu.

Dogru diyor, Man City'den Galatasaray'a transfer olurken 2 adim geri atmis oldu. Sonra Sevilla'ya gidip 1 adim yukseldi diyebiliriz. Bir defa lig farki var. Heriflerin sadece 6 tane UEFA kupasi var onu da bizim 2000 yilinda kazandigimiz donemden sonra kazanmislar hepsini.

Sevilla Galatasaray'dan kucuk kulup degil ayrica. Eskiden oyleydi . Eskiden Kizilyildiz da vardi CL'yi kazanmislar simdi onlara Galatasaray'dan buyuk kulup diyebilirmiyiz hala? Bugun bir oyuncuya Sevilla da mi oynamak istersin yoksa Galatasaray mi deseler, 10 kisiden 9'u Sevilla der. Parasal konularda ucurum olmadigi zaman.

Adamlar bizim 20 sene önce gerçekleştirdiğimiz en büyük başarımızı 6 defa tekrar etmiş. Ne anlatıyon dayı sen.
Altına imzamı atarım. En son Reali yenince şampiyonlar şampiyonu olmuş gibi gururlanmıştık , adamlar bu takımlarla direk yarışıyor:) Birde bizim yarıştıklarımıza bakın , Karagümrük, Kasımpaşa, Erzurum, Rize . Birde bunlarla yarışıp şampiyon da olamıyoruz. Şuan karşılaşalım bizi elek ederler elek.

reges vitesleri karıştırmış.
City den Galatasaray a gelmek geri adım değildir.
city parayla bile avrupada başarılı olamayan, tarihi olmayan boş beleş bir takımdır.
sevilla ise nicelik olarak bizden daha çok Avrupa kupası kazanmış olsa dahi ekonomi dışında kalan bütün kriterlerde fersah fersah altımızda bir takımdır.
taraftar, camia, tarihsel doku vs sevilla mahalle takımıdır bugün kapısına kilit vurulsa vah diyen 50 bin kişi çıkmaz. bir zamanların villarealinin daha çok kupa kazanan versiyonudur sevilla. hep figürandı ve hep öyle kalacak.
Bu reges gibi dallamalara bu söylemi zikretme cesareti ve cüreti veren son 15 yılki başarısız Avrupa kupaları serüvenimizdir.
güzel yönetilip bunun gibi hainlerin bir yerlerine sokmamız elzem olmuştur alacağımız kupaları.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dogru diyor, Man City'den Galatasaray'a transfer olurken 2 adim geri atmis oldu. Sonra Sevilla'ya gidip 1 adim yukseldi diyebiliriz. Bir defa lig farki var. Heriflerin sadece 6 tane UEFA kupasi var onu da bizim 2000 yilinda kazandigimiz donemden sonra kazanmislar hepsini.

Sevilla Galatasaray'dan kucuk kulup degil ayrica. Eskiden oyleydi . Eskiden Kizilyildiz da vardi CL'yi kazanmislar simdi onlara Galatasaray'dan buyuk kulup diyebilirmiyiz hala? Bugun bir oyuncuya Sevilla da mi oynamak istersin yoksa Galatasaray mi deseler, 10 kisiden 9'u Sevilla der. Parasal konularda ucurum olmadigi zaman.
Kızılyıldız camia, taraftar ve tarih olarak bize eş değer celtic steaau filan da öyle siz günlük bakıyorsunuz olaya Marsilya psgden neden büyük kupaları ve camiası var

Üst Alt