Fernando Transferinde Mutlu Son! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Transferinde Mutlu Son!

Bu transfer anca parasını City gizli kapılar ardından bize 10 milyon verecek biz de o şekilde almış olursak gerçekleşir.

City forumundan

Delivers in the big games. Even PSG away when he was largely to blame for their equaliser he stepped up and played well.

Last night, though, he was just another level. It's easy to ignore the defensive players but Fernando was an absolute beast. Seemed Pep had instructed him to go forward on occasion to, which he did well despite it not really being his area of expertise. Very little got past him all night and, now I've rewatched the game, I feel like he was mainly responsible for Ozil's complete lack of influence on the game. It's easy now to see why Juventus supposedly wanted him in the summer.

Valla orta sahaya kim gelecekse gelsin bir an evvel. Yoksa o boktan takima karsi bile dogru durust gol pozisyonuna giremeyip 3 gol yedik 180dk da. Ligde de bastan ligden kopariz valla. Durum cok vahim.

Selcuk, tolga, sinan, yasin. Ben bu 4 unun kasitli olarak ostsystssyys macinda kotu oynayip elenmemizi sagladiklarini dusunuyorum.

Bu yil bu 4 unden gonderebildigimizi gonderelim. En kotu oyuna girmeyecek sekilde yerleri saglam adamlarla dolmali.

Herkes Korayi stoper alterntifi olarak goruyor ama adam aslen merkez orta saha. Dortmunda da oyleydi.

Bence adamlar gelice Selcugu kadro disi birakip Korayi yedek yapacaksin . Sinani satacaksin.

Bunlar olursa en azindan yerli ceteden kurtuluruz. Yedek olarak 1-2 de altyapi alinir . En kotu bizim milyonluk essekler kadar oynarlar.

Son düzenleme:
Adam 29 yaşında bir iki gün sonra 30 yaşına girecek. Atıp tutmamak lazım.

Belhanda ya 8+2, Maicon'a 7 veren kulübüz. Fernando bu ikisinden de daha verimli oynayacak bir adam.

sent via GSC

Toplam maliyet olarak 25 milyon € verip tek ortasaha mı yoksa fernando kadar iyi olmasa da Selçuk ve Tolga nın çok üzerinde toplam maliyeti 30 milyon € olan 2 ortasaha mı istersin ?

Toplam maliyet olarak 25 milyon € verip tek ortasaha mı yoksa fernando kadar iyi olmasa da Selçuk ve Tolga nın çok üzerinde toplam maliyeti 30 milyon € olan 2 ortasaha mı istersin ?

Ben 2 tane adam alabileceklerini sanmıyorum. Hele hele Tolga ve Selçuk dan öyle aman aman üstün seviyede olacağını hiç sanmıyorum.

Şu Vainqueur'ü getirsinler, onu alırlarsa öpüp başımızın üstüne koyalım bence.

sent via GSC

Son düzenleme:
Bunların Fernando yu da alabileceklerine pek inanmıyorum ya hadi bakalım inşallah utandırırlar. Bu arada ben de 2 orta saha nın geleceğine ihtimal vermiyorum şu an. Belki ağustos sonuna fırsat transferi. Benim tahminim çapsız ve Tudor lig için ikinciye para harcamaz Selçuk la devam eder gibi geliyor. Yani bir sene daha eziyete devam....

Üst Alt