Fernando'dan Çarpıcı Açıklamalar! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando'dan Çarpıcı Açıklamalar!

Sana yabancı kaynağın linkini verdim çünkü Fanatik'in kendi yaptığı bir haber değil bu. Diğer spor gazetelerinde de aynı haber var. Ama hâlâ konuyu Fanatik'e çekip kendini haklı çıkartmak için boş çabalar içindesin.

Konuyu tam olarak anlamadığını görüyorum. Boşver artık alıntı yapmaya da gerek yok sen böyle iyisin.

Sağlıcakla kal.

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app
Ben kimseyi haklı çıkarma derdinde falan değilim. Ne gibi bir çıkarım olacak haklı çıkarak ? Haberin gelişi güzel yazıldığını gördüm ve görüşümü belirttim. Fanatik başlı başına masa başı haberleri yapan bir gazete, bu haberin yabancı bir kaynağa dayandırılması haberin yalan olduğu gerçeğini değiştirmedi gördüğün gibi, takılman gereken kısım haberin yalan olduğu ve gerçeği yansıtmadığı, kişisel bir şey yazmadım. Haberin içeriğini ve doğruluğunu eleştiriyorum.

Sana yabancı kaynağın linkini verdim çünkü Fanatik'in kendi yaptığı bir haber değil bu. Diğer spor gazetelerinde de aynı haber var. Ama hâlâ konuyu Fanatik'e çekip kendini haklı çıkartmak için boş çabalar içindesin.

Konuyu tam olarak anlamadığını görüyorum. Boşver artık alıntı yapmaya da gerek yok sen böyle iyisin.

Sağlıcakla kal.

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app
İnsanların fanatik e güvenmemesi normal bence.

Orjinal kaynak ile konu açılsa kimse böyle tepki göstermez.

Ayrıca manipülasyona açık bir röportaj. Tam tarihini bıkıyor muyuz ki?

yani adam haklı şimdi cityden gelecek uefada adı sanı belli olmayan bir takıma elenmiş bir takıma gelecek ve burada saçma sapan deplasmanlara falan gidecek bende olsam bende gelmek istemem adam haklı dağılın.

Üst Alt