Haber - Feyyaz Uçar'dan TFF'ye: "Siz nasıl Semih Kılıçsoy'u Ümit Millî Takım'a gönderirsiniz?" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Feyyaz Uçar'dan TFF'ye: "Siz nasıl Semih Kılıçsoy'u Ümit Millî Takım'a gönderirsiniz?"

Yanlis yapilmis

Milli takima cagirip da umit milli’ye yollamak hos degil

Empati kurmak lazim baris alper 21 yasinda olsa ve form da oldugu dönem aynisi yapilmis olsaydi elestirirdik bu durumu

15 mac, 5 tane yedekten girdi Bayernde ve hemen milli takima cagirirdi.

Simdiye kadar kac kere bir oyuncu A takima cagirirdi ve antrenmanlara ciktiktan sonra U21e yollandi? Ben milli takimi dogru dürüz takip etmedigimden öyle olay hatirlamiyorum. U21 maclari o kadar önemliyse, milli takimin hocasi onu basindan cagirmaz ve U21e gitmesini ister...
Karşılaştırdığın adamların birbirinden farkı çok Pavlovic oynarken her maçta ŞL dahil fark yaratmış biri Ümit milli takımının da ihtiyacı yoksa pek tabi çağrılır. Sorumu tekrarlıyorum Emin bayram, Erencan Yardımcı'nın farkı ne Semih'in de kendisine haksızlık yapıldı?

Çocuğu önce çağırıp sonra ümit milliye git demek doğru değil. Neyse olan olmuş bu kadar yaygara koparacak bişey de yok. Herkes çok agresif ülkede, en ufak bişeyde sövecek birini arıyor

Yaw tamam haksızlık filan okeyde. Bu Beşiktaş niye yine ağlıyo yaw. Ne güzel rezilleri oynuyolar seslerini hiç duymuyoruz kafa kulak rahat. Yine ağlıyorlar yine ağlıyorlar. Hep ağlıyorlar sürekli ağlıyolar. Agliyorlarda agliyolar. Bjk ağlaması en nefret ettiğim şey yaw

A mili kadroya alınıp da, bir alt kadroya düşürme ilk defa olmuyor. Demek ki Montella hala biraz toy gördü. Çocuk daha 18 yaşında ve Beşiktaş boş yere yaygara yapıp çocuğa zarar veriyor. Hem de uzunca bir süredir.. Başka da bir şey değil.

18 yaşında daha önünde çok gelecek var inşallah. İlla ki oynar, belki ham gördü adam daha pişmediğini düşündü, bu kadar celallenmeye gerek yok yani.

Genç yerli bir yetenek çıktığında onu sırf rakip takımda oynuyor diye aşağılamak bana komik geliyor. Aynısı Arda Güler örneğinde de var. Yapmayın arkadaşlar taraftarlık bu değil. Ben her hafta Real Madrid maçı izliyorum Arda oynar mı diye. Çocuğa yapılan muamele saçmalık bunu kabul edelim.

Milli takımda olmayı hakediyordu. Kalmalıydı ve forma verilmeliydi.
Milli takımda olmayı hak ettiğini düşünmüyorum. A milli takımı için hala oldukça toy kendisi. Zira kendisine biraz yakın ve sert savunma yapıldığında tamamen oyundan düşüyor. Öyle über bir yetenekte değil Kenan Yıldız falan gibi. Eren Dinkçi çağrılmamış mesela milli takıma ondan daha çok hak ediyor. Emin Bayram çağrılmadı yine ki Belçika liginin en iyi stoperleri arasında. Kimse bu kadar yaygara yapmadı. Erencan var mesela

Üst Alt