Haber - Feyyaz Uçar'dan TFF'ye: "Siz nasıl Semih Kılıçsoy'u Ümit Millî Takım'a gönderirsiniz?" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Feyyaz Uçar'dan TFF'ye: "Siz nasıl Semih Kılıçsoy'u Ümit Millî Takım'a gönderirsiniz?"

Yaw ümit milli sanki bizim milli takımımız değil mi? Sana orada görev sunulduysa susacaksın ve görevini yerine getireceksin.

A milli takımda Semih'ten daha iyi bir santrafor olduğunu düşünmüyorum. Doğruya doğru. Eldeki en iyi santrafor kendisi ve karar saçma ama bu kadar bağırıp çağırmanın da bir manası yok. Alt tarafı hazırlık maçı. İlerleyen dönemde kadroda olacaktır muhakkak.

Devre arası ne olduğu belirsiz adamlara 25m euroya yakın bonservis verdiler koçun sponsorluğu taç çatlasın 7-8m eurodur gerisini Semih'i sezon sonu satarak çıkarmayı planlıyolardı çocuğun performans düştü üstüne milli takımdan çıkarılınca iyice piyasası zayıfladı bu tantana ondan kaynaklanıyor

A milli takımda Semih'ten daha iyi bir santrafor olduğunu düşünmüyorum. Doğruya doğru. Eldeki en iyi santrafor kendisi ve karar saçma ama bu kadar bağırıp çağırmanın da bir manası yok. Alt tarafı hazırlık maçı. İlerleyen dönemde kadroda olacaktır muhakkak.
Semih'ten iyi santrafor Enes Ünal, Can Uzun, Erencan Y. daha öndeler Semih'in şu anki halinden. Genç oyuncuları olduğundan fazla abartıyoruz hemen. Semih ne yaptı da bu kadar önemli oyuncu oldu hiç anlamıyorum. Potansiyelini şu anki haliymiş gibi yorumluyoruz genç oyuncuların bu şekilde o genç oyuncuya da yanlış yapıyoruz aslında.

Semih'ten iyi santrafor Enes Ünal, Can Uzun, Erencan Y. daha öndeler Semih'in şu anki halinden. Genç oyuncuları olduğundan fazla abartıyoruz hemen. Semih ne yaptı da bu kadar önemli oyuncu oldu hiç anlamıyorum. Potansiyelini şu anki haliymiş gibi yorumluyoruz genç oyuncuların bu şekilde o genç oyuncuya da yanlış yapıyoruz aslında.
Beşiktaş kulübünün sarılmak zorunda olduğu bazı olgular var.

Gedson'un süper bir orta saha olduğu hayali,
Rashica'nın müthiş bir transfer olduğu hayali
Musrati'nin Avrupa'nın en iyilerinden olduğu hayali vs.

Bu isimler çok kötü de oynasa çok kötü diyemeyecekler çünkü transfer hikayelerinin temelinde büyük kompleksler yatıyor.

Semih de biraz buna kurban gidiyor. 1 yapsa 10 övülecek. Arda da böyle oldu ama Arda daha yetenekli Semih'ten.

kendi genç oyuncusunu koruyor sözde ama diğer genç Türk oyunculara da laf atıyor hepsinden iyi diyerek yani kadrodakilerden birisi hakketmiyo diyip moralini bozuyor en az 1 evladımızın

Can Uzun'a bişe diyemem ama Enes Ünal ve Erencan'a güldüm.

kendi takımında santfor oynatılmayan semih nasıl en iyi santfor oluyo ki, bence ulusal takımda hayatta sol kanatta oynayamaz, belki 1-2 seneye santforda oynayabilir ama enes var önünde bi de övülen gurblar var. yine de kadroya alırım şahsen yedekten oyuna sokarım takım gerideyse. herifte iyi bi şut yaratma özelliği mevcut ve iyi bi bitirici. onun haricinde forv oynaması için önce kendi klübünde cenki kesmesi ve bi kaç sene oynaması gerekior. sol kanatta bişey olmaz kendisinden, larin de 20 gol fln atmıştı şimdi tunus liginde oynuyor.

Tek soru Semih onlardan fazla ne yaptı? Semih'in mevcut halinin onlardan iyi demen tamamen basın ve PR işte. Kendisine karşı yakın savunma yapılan her maçta ortadan kaybolan Semih ama PR'ı güzel işte.
Beşiktaş'ın mevcut kadrosunun içine Semih'i değil Prime Agüero'yu koy, o da tek başına ezilir gider. Semih çoğu maçta şapkadan tavşan çıkarırcasına goller attı. Fizik kalitesi de gayet iyi durumda ve ileride çok daha iyi olacaktır bence.

Milli takımda eldeki en kaliteli adamlardan denilen Enes Ünal'ın milli takıma bugüne dek ne verdiği tartışılır. Bence milli takım golcüsü değil Enes Ünal. Diğer isimlere bakınca elde kaç tane alternatif var mesela Semih'ten iyi olan?

Cenk Tosun (Etkisiz)
Serdar Dursun (Yetersiz)
Erencan Yardımcı (Tecrübesiz ve henüz yetersiz)
Can Uzun (O Olabilir)

Yani zaten milli takımda santrafor sıkıntısı yaşıyorken, Semih'i kenara itmek bence fazla lüks.

Avrupa Şampiyonası öncesi Semih, mutlaka şans verilmesi, denenmesi ve üzerine düşülmesi gereken isimlerden biri. Henüz bir Arda Güler, bir Kenan Yıldız seviyesinde olmasa da o seviyelere ve daha üstüne çıkma potansiyeli var.

Beşiktaş'ın mevcut kadrosunun içine Semih'i değil Prime Agüero'yu koy, o da tek başına ezilir gider. Semih çoğu maçta şapkadan tavşan çıkarırcasına goller attı. Fizik kalitesi de gayet iyi durumda ve ileride çok daha iyi olacaktır bence.

Milli takımda eldeki en kaliteli adamlardan denilen Enes Ünal'ın milli takıma bugüne dek ne verdiği tartışılır. Bence milli takım golcüsü değil Enes Ünal. Diğer isimlere bakınca elde kaç tane alternatif var mesela Semih'ten iyi olan?

Cenk Tosun (Etkisiz)
Serdar Dursun (Yetersiz)
Erencan Yardımcı (Tecrübesiz ve henüz yetersiz)
Can Uzun (O Olabilir)

Yani zaten milli takımda santrafor sıkıntısı yaşıyorken, Semih'i kenara itmek bence fazla lüks.
Pendik'te Semih'ten daha fazla iş yaptı Erencan ama tecrübesiz ve yetersiz ama her yakın savunmada sinen Semih yeterli k güzle hikaye. Enes Ünal milli takıma ne verdiği tartışılır sanki Semih müthiş işler yapmış milli takımda da bizim haberimiz yok herhalde. Bjk'nin kadrosu kötü evet te GS, FB, TS'ye göre kötü Konya, Antalya'dan falan da kötü değil. Semih ilk oynamaya başladığında etkiliydi çünkü boş bırakılıyordu ne zaman yakın savunma yaptılar oyundan tamamen kaybolmaya başladı. Semih potansiyeli yüksek bir oyuncu ama daha ham bir oyuncu oyuncunun şu anki halinden bahsediyoruz biz potansiyelinden değil. Semih'in şu anki hali oyun içi olgunluğu olarak falan Enes Ünal'ın falan bir hayli gerisinde yetenek olarak Erencan'dan iyi olsa da oyun içi farkındalığı olarak mesela daha kötü.

Feyyaza biraksak Aboubakar, Gedson vs hepsi Türk milli takiminda oynar.
Bunlarin derdi cocugu parlatip satamamak yazin. Musrati ve Muric balonlarinin parasi cikmasi lazim

barış gibi aygırvari bi topçu. alınmaması hata bence de. ama çocuğunda 10 yaş psikolojisine girip beni burdan alın falan diye aradığı doğruysa komedi. o topcudan bir bok olmaz zaten.

@Hasan Bekir renkdasimiza *enes unal konusun da katiliyorum.
< en son *saglikliyken la liga da cok iyi bir sezon geciriyordu..... uzun sureli agir bir sakatlik yasamasaydi - cenk tosun vs o kadar sure alamazdi benim gozlemim de .

bugune gelirsek : yeni takiminda son maclar da sure aldi , bireysel son 2 mac performansi cok begendim. milli takim hazirlik periyodu ozguven vs baglamin da cok iyi bir zamanlama oldu kendisi adina.

semih'i pek izlemedim derbiler haric. dolayisiyla net yorum getirmem saglikli olmaz. ancak :

- u21 takimin az da olsa > 2. lik sansi bulunuyor. . . dolayisiyla *semih denildigi kadar bu kadar saglam potansiyel barindiriyor ve gundem oluyorsa - en yakin italya maci bu anlam da kendisini ispat etme yeri olmali .

son olarak -konuya dair diyecegim :
yanilmiyorsam gecmiste bu gibi benzer durumlar oldu. <> a takima cagrilip sonra u21e gonderilen... bu gibi teknik kararlar vs bundan sonra da olacaktir . < nihayetin de >

A da U da - sonucta - ulusal milli takimdir.

sans bulan ,her kategori de cikip performansini sergilemeli.

saygi ve selamlar.

Son düzenleme:
Üst Alt