Fi, Çi | puhutv - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fi, Çi | puhutv

Ne bekliyordun ki kaldirip masaya falan vurmasını mı? (Elini)

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kitaplarda cinselliğin ön planda olduğunu okudum.internet dizisi olması vesilesiyle daha cesur sahneler bekliyordum doğrusu.
Ayrıca konusunun pek derinliği yok.ilerde ne olur bilemiyorum ama can manay denildiğinde kafamda çok sıradışı bi karakter canlanmıştı.kısacası kandırıldık

tapa
a
l
k

Kitaplarda cinselliğin ön planda olduğunu okudum.internet dizisi olması vesilesiyle daha cesur sahneler bekliyordum doğrusu.
Ayrıca konusunun pek derinliği yok.ilerde ne olur bilemiyorum ama can manay denildiğinde kafamda çok sıradışı bi karakter canlanmıştı.kısacası kandırıldık

tapa
a
l
k
3 bölümde 5-6 sevisme sahnesi var. Ki bazıları baya cesur sahneler. Dizinin de 60dk olduğunu varsayarsak fazlası erotik filme kayardı. Kıvamında herşey bence. Bokunu çıkarmamak lazım.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

C8kQV-5VwAExOpf.jpg

C8k7Lb9XYAA1oRD.jpg

c67acf53-773b-4c2a-a169-1c584ec6d251.jpg

Fi'nin yeni bölüm yayınlanma tarihi belli oldu!

31 Mart’ta puhutv’de ilk üç bölümü ile seyircisiyle buluşan Fi’ye ilgisi artarak devam ediyor!

Dijital platformda yayınlanarak sektöre yenilik getiren Fi, izleyenlerden tam not aldı. 10 günde 10 milyon izlenmeye ulaşan dizinin yeni bölümleri şimdiden merak konusu olmaya başladı.

Dizinin yayına girmesinin ardından ilk 3 bölümü izleyenlerin en çok sorduğu soru “Yeni bölümler ne zaman yayınlanacak” oldu. Fi’nin merakla beklenen 3 yeni bölümü 21 Nisan’da izleyicisiyle buluşacak.

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Tülay Günal, Osman Sonat gibi başarılı oyuncaların paylaştığı, senaryosunu Nükhet Bıçakçı'nın kaleme aldığı Fi’nin yönetmen koltuğunda ise Mert Baykal oturuyor.

ranini.tv

Üst Alt