Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi! [Yeni] - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi! [Yeni]

Cevap: Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi! [Yeni]

bu arada memo ya karsi 2 mac yaptim, toplamda 5-0 yendim 2-0 ve 3-0, gol bile atamadin memo :D:D salman alias baris bile atti, utan utan :D

yarin aksam belki zamanim olmaz, sorun da degil, normal da oynayabiliriz, büyük konusan sendin:D:D

evet, ben hala büyük konusuyorum ama artik tam konsatre olamam, kapasitemi sahaya yansitamam, bu yüzden diyorum, simdi öylesine yapalim, barcayi alicam, bakalim nasil olacak, büyük ihtimalle fark atarsin ama hayirlisi )))

yarin olmazsa, haftaya oynariz o 3 maci, bir gün mutlaka oynariz )))

evet, ben hala büyük konusuyorum ama artik tam konsatre olamam, kapasitemi sahaya yansitamam, bu yüzden diyorum, simdi öylesine yapalim, barcayi alicam, bakalim nasil olacak, büyük ihtimalle fark atarsin ama hayirlisi )))

yarin olmazsa, haftaya oynariz o 3 maci, bir gün mutlaka oynariz )))

de geeeell...:)

bilmiyom yahu, bazen göstere göstere verkac yapiyon, insan bunu yapicagini bildigi halde mudahle edemiyor ))))

onun olayını söyliyeyim dikkat ettiysen o tarz verkaçlara 3. oyuncuda dahil oluyor, yani esas olay verkaç dışında 3. kişiyi dahil etmek bunu dene sende çok karşı karşıya kalırsın kaleci ile :D hele Chelsea ile oynuyorsun Drogba affetmez :D

Meteyle birsürü mac yaptik, sadece bir kere kaybettim, 1-0, diger tüm maclari kazandim meteye karsi, demek en kötüsü ben degilmisim, hic degilse meteyi gectik ))))

Ilginc olan sey: Mete Valencia, Napoli, lille gibi takimlari aldigi zaman daha cok zorlaniyorum meteye karsi.

Oysa ben tam dicektim " adam gibi takimi al, yoksa hic sansin yok" dicektim meteye, mete gitti man citiyi aldi, chelseayi aldi, benim icin daha kolay oldu valla.

Valencia ile oynadigimizda acayip zorlamisti beni, uzatmalarda 4-3 zar zor yenimistim, birde metenin takimi 10 kisi kalmisti )))

Ilginc gelcekten.

Neyse, simdi bi 7 saat uyumazsam, yandim )))

Baya fifa oynadim bugün yalniz, 2 hafta oynamam artik ))))

dün ben gole giderken, galibiyete giderken kaleci ile karsi karsiya bir pozisyona girerken topcumu indirip, kirmizi yedin ya Hasan, bu yeter bana, yenilmekten ne korkuyormussun be bana karsi ahahaha )))))))

2 kez yaptin bunu hatta ama hakem sadece 1 kirmizi verdi.

dün ben gole giderken, galibiyete giderken kaleci ile karsi karsiya bir pozisyona girerken topcumu indirip, kirmizi yedin ya Hasan, bu yeter bana, yenilmekten ne korkuyormussun be bana karsi ahahaha )))))))

2 kez yaptin bunu hatta ama hakem sadece 1 kirmizi verdi.

ulan baris, görende zannedecek, maclar kafa kafaya gidiyor :D seni sahada eziyorum, bana karsi hic sansin yok, fazla zorlama, bak burada ceza da yemisin, uslu uslu burayi oku :D:D

nerdesiniz fifaci arkadaslar, oynak mi bu gece, bir kac gün önce oynadiydim bir kere, ama bayadir oynamiyorum.

Üst Alt