Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi! [Yeni] - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi! [Yeni]

Cevap: Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi! [Yeni]

ulan salman, internet problemi mac esnasinda ikinci yarida baslamisti, ilk yari normal oynadik 4-0 bitti, atip tutma yahu, ayip.

tamam iste, öyle desene.

ben maci kapatirken yemin bende durum 1-4 idi.

tac kullanamadan, 2 saat gelmedi adam, kapatmak zorunda kaldim.

yoksa en az 8 dk gitti ikidebir takildigi icin inet.

ilk yari ama 4 attin, dogrudur. malesef moktan sistem secmistim )))

5 mac oynadik Salman'la, bir kez yenildim United ile, 2x Chelsea ile berabere oynadim, 2 kez City ile yiktim. Ama iyi oynadin Salman, bravo.

yoruldum hasan valla.

sen mac yapmiyordun ama ben 3 saattir oyniyom burda, konsantre olamiyorum artik, gördün mü, yine ilk golü kalecim attirdi sana )))

durum

hasan bir

salman sifir

beraberlik bir.

3 mac kaldi.

ulan salman ne adamsin be :D:D 3 mac yaptik 2 sinde ezdim seni hatta birisinde ilk yari 4-0 bitmisti, ikinci yari internetinde mi yoksa benimkinde mi sorun vardi, mac yarida kaldi diye onu hice sayiyorsun oysa 2. yarinin ortalarina kadar daha 4-0 di :D:D sonra da 1 galibiyet 1 beraberlik var diyorsun simdiye kadar :D

5 mac oynadik Salman'la, bir kez yenildim United ile, 2x Chelsea ile berabere oynadim, 2 kez City ile yiktim. Ama iyi oynadin Salman, bravo.

Evet, idda ettigimden bile daha iyi bir durum cikti ortaya )))

Su hasana kaleciden gelen toplara karismasa yenicegim de, kaleciden gelen topu alip atiyor hep ilk golu nanet olsun ))))

ulan salman ne adamsin be :D:D 3 mac yaptik 2 sinde ezdim seni hatta birisinde ilk yari 4-0 bitmisti, ikinci yari internetinde mi yoksa benimkinde mi sorun vardi, mac yarida kaldi diye onu hice sayiyorsun oysa 2. yarinin ortalarina kadar daha 4-0 di :D:D sonra da 1 galibiyet 1 beraberlik var diyorsun simdiye kadar :D

olum banane 62. dakikada bitti o mac.

ayrica o macta ben yemin ederim devam etmek icin cok sabir gösterdim, hatta dedim, simdi bunun interneti takiliyorken 2-3 gol atabilirim belki dedim, anelka ile bir tane attiktan sonra gaza geldim ama vallahi oynayamadim sonra.

Tac kullanirken 2 saat bekledim, donup kalmisti görüntü. Gelmeyince ciktim.

bu arada mehmet oguz, mac yapak mi:D:D büyük konusuyordun, bakalim beni dedigin gibi ezecekmisin?ben gala_barca

olum banane 62. dakikada bitti o mac.

ayrica o macta ben yemin ederim devam etmek icin cok sabir gösterdim, hatta dedim, simdi bunun interneti takiliyorken 2-3 gol atabilirim belki dedim, anelka ile bir tane attiktan sonra gaza geldim ama vallahi oynayamadim sonra.

Tac kullanirken 2 saat bekledim, donup kalmisti görüntü. Gelmeyince ciktim.

:D:D

oysa ki bende skor 70. dk da 7-0 di :D

ulan, siz hala mac yapmadiniz mi?

benim favorum hasan bu macta.

oynayin cabuk, bekliyorum merakla ilk sonucu bittikten sonra hemen yazin buraya.

:D:D

oysa ki bende skor 70. dk da 7-0 di :D

saka mi yapiyorsun?

yemin ediyorum bende skor 1-4 idi, anelka ile atmistim.

hatta anelka ile net 2pozisyonda kacirmistim, dedigim gibi bu yüzden gaza gelip, takilsada devam edicegim demistim ama sonra iste dondu kaldi, ciktim

62. dakika idi yanlis hatirlamiyorum yada 64.

Üst Alt