fifa11-ea.jpgFIFA 10'un başarısı neredeyse oyun dünyasının tamamı tarafından kabul edildi ve Electronic Arts'a olan güvenimiz de son derece arttı. PES serisi karşısında büyük bir avantajı eline geçiren seri FIFA World Cup South Africa 2010 ile de başarısını devam ettirdi.E3 fuarı yaklaşırken oyuncuların aklında ise FIFA 11'in nasıl olacağı var. Bu fuarda ilk görüntüleri ile karşılaşacağımızı umduğumuz oyun ile ilgili ilk bilgiler de EA tarafından açıklandı.İlk bilgilere göre FIFA 10'daki başarıyı devam ettirmek adına eski oyuna sadık kalınacağı ve bazı yeniliklerle beraber kusursuz bir oyunla karşımıza çıkılmak istediği anlaşılıyor. İşte açıklanan ilk özellikler.* FIFA 11'deki yeni hareketler için en son giyisi ve özel kamera teknolojileri kullanılıyor.* Oyundaki her takım için kendi şarkımızı kaydedip gol attığımızda, yendiğimizde veya yenildiğimizde bu şarkıların çalmasını sağlayabileceğiz.*Oynanış elementleri FIFA 10'a sadık kalarak geliştirilmiş ve oyuncuların geri bildirimleri sayesinde bazı hatalar düzeltilmiş.* FIFA 10'da "ping pong" olarak adlandırılan ve düşünmeden pas atılmasına imkan veren basit pas sistemi yerini gerçek yaşamdakine benzer bir sisteme bırakacak.* FIFA World Cup South Africa 2010'dakine benzer bir penaltı sistemi olacak.bolumsonucanavari.com (BSC)Gameplay* Reduced "ping pong passing"

* Improved player individuality

* Improved player attributes impact on the game

* Improved Goalkeeper A.I.

* New body types

* New body animations

* Intelligent "Pro Passing" added

* Handball added into the game (Can be turned off) elle

* Improved corner kicks

* Penalty system from World cup game in FIFA11Customization* 7 body types availble

* Customizable goal nets

* You can now save replays on your HDD "even if your playing an online match"

* Customizable Audio - Able to upload chants and music for your team scoring a goal, at the end and start of the match.FIFA 11 Announced!XBOX360_Rooney_striding.jpg.jpg
XBOX360_Header.jpg.jpg
XBOX360_Nasri_running_towards.jpg.jpg
PS3_Ivanovich.jpg.jpg
XBOX360_Arshavin_kicking.jpg.jpg
PS3_Nani.jpg.jpg
PS3_Arshavin_running.jpg.jpg
OHA demek istiyorum sadece. Başka söze gerek yok. Özelliklere bak, grafiklere bak, oyuncu yüzlerine bak, krampon ve forma detaylarına bak, saha ve çimlere bak, taraftarlara bak. Oyuna (?) bak !*Resimler ve bilgiler DONANIM HABER FORUM'dan alıntıdır.
 
Cevap: FIFA 11 (PS3/Xbox 360/PC)Mükemmel gözüküyor ama Konami yapımcılarının da eli armut toplamaz umarım.
 
Cevap: FIFA 11 (PS3/Xbox 360/PC)Bence Fifa adam gibi forma yapsın,ondan sonra geliştirsin oyunlarını.Fifa 09 da ki bizim formamızdaki türk bayrağının şekli hala gözümün önünde.Paintle yapsan daha iyi yaparsın.Grafiklerde her zaman 10 basar PES.Oynanabilirlikte de öyle
 
Cevap: FIFA 11 (PS3/Xbox 360/PC)Çüş ! İşte bu grafik dediniz,alın size grafik. Zaten bir bu oyunu alacaktım birde Cod.
 
Cevap: FIFA 11 (PS3/Xbox 360/PC)Çok iyi grafikler. World Cup taki oynanışı daha da geliştirirlerse. Pes çook daha geride kalacaktır.
 
Cevap: FIFA 11 (PS3/Xbox 360/PC)Chelsea'nin,Arsenal'in bütün oyuncularını benzetirler tabi.Bakacağız bizim takımdaki oyunculara.Hangisi benzeyecek.Sabriyi bile benzetemiyorlar.
 
Cevap: FIFA 11 (PS3/Xbox 360/PC)Sanki PES te çok benzetiyorlar. :) Fifa daha çok özeniyor benzetmek için bizim takıma bence.
 
Cevap: FIFA 11 (PS3/Xbox 360/PC)Sanki PES te çok benzetiyorlar. :) Fifa daha çok özeniyor benzetmek için bizim takıma bence.2 resim koy herkes görsün fifa'yı da pes'i de:DBen bu iki oyunu alırken ilk önce oyuncuların grafiklerine bakarım.Gerçeğe ne kadar benziyolar diye.PES 09 da da PES 10 da da bizim oyuncularımızın tümü nerdeyse aynıydı.Formalar bile sanki gerçekten çıkarmışında oyundakilere giydirmişin gibi
 
Cevap: FIFA 11 (PS3/Xbox 360/PC)2 resim koy herkes görsün fifa'yı da pes'i de:DBen bu iki oyunu alırken ilk önce oyuncuların grafiklerine bakarım.Gerçeğe ne kadar benziyolar diye.PES 09 da da PES 10 da da bizim oyuncularımızın tümü nerdeyse aynıydı.Formalar bile sanki gerçekten çıkarmışında oyundakilere giydirmişin gibiYa oyun mu önemli grafik mi ??
 
Cevap: FIFA 11 (PS3/Xbox 360/PC)2 resim koy herkes görsün fifa'yı da pes'i de:DBen bu iki oyunu alırken ilk önce oyuncuların grafiklerine bakarım.Gerçeğe ne kadar benziyolar diye.PES 09 da da PES 10 da da bizim oyuncularımızın tümü nerdeyse aynıydı.Formalar bile sanki gerçekten çıkarmışında oyundakilere giydirmişin gibiO zaman bu kadar büyük paralar kazanan konami, Turcell süper ligi koysun Fifa gibi bir zahmet. :) Fifa nın grafikleri her zaman PES in üzerindedir. Ama ben oynanışa bakarım. Fifa konsolda kendini çok geliştirdi. PC için konuşmuyorum. Benim için önemli olan oynanıştır. 360 derece kontrol sistemini world cup ı oynarken iyice hissediyorsun. World Cup ı oynamadıysan tavsiye ederim sana.
 
Üst Alt