FIFA 11 (PS3/Xbox 360/PC) - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: FIFA 11 (PS3/Xbox 360/PC)

kanitlayabilirim, bak:

porzellan.jpg

Salman bir kontra yap sunun ustune hacı :D

Salman bir kontra yap sunun ustune hacı :D

yok, ben fifada konusuyorum 2 gündür ))

bakiyorum mahir yenilmeye baslayinca, baya ileriye gitmeye baslamis )) bu herseyi anlatiyor, en iyisi olayu uzatmamak, cunku ben uzatirsam tatsiz muhabet ortaya cikar.

mahir artik zevk almiyor maclardan, bu yüzden simdi baya sacmalamaya baslamis, bu kadar bozulacagini bilmiyordum ))

yapicak birsey yok

en iyisi daha oynamamak olur ))

ama su var dün herkes sahitsiniz, bugün beraberlikler, yarin galibiyetler, yenilmeye mahkumsun dedim, sözümde durdum )))

vallasana pozisyon dahi vermeden 2-0 yendigimi gördüm ))

hatta daha farkli da bitebilirdi ama iste pozisyonlari harcamayi seviyorum, bildigin gibi ))

yeryüzünde pozisyon harcayan, sansi nedense hicbir zaman yaver gitmeyen ilk ve tek kisisin, tebrikler. Ben simdi odamdaki Fili cikarayim, sen de artik git uyu güzel rüyalar gör, bol gollü galibiyetler falan, belki ihtiyacin vardir, aslani cakiyla öldüren ZIYA :D

bakiyorum mahir yenilmeye baslayinca, baya ileriye gitmeye baslamis )) bu herseyi anlatiyor, en iyisi olayu uzatmamak, cunku ben uzatirsam tatsiz muhabet ortaya cikar.

mahir artik zevk almiyor maclardan, bu yüzden simdi baya sacmalamaya baslamis, bu kadar bozulacagini bilmiyordum ))

yapicak birsey yok

ama su var dün herkes sahitsiniz, bugün beraberlikler, yarin galibiyetler, yenilmeye mahkumsun dedim, sözümde durdum )))

yok yahu neden seni bozayim, öyle bir amacim yok, ama sen bozulduysan o ayri bir konu :D

yapicak birsey yok

Mahir Salman inceden inceden laf koydu söyledikleri doğrumu :SS:

Salman,Mahir okadar tartışmışsınız yok sinek gecti yok fil uctu fln..Bende mazeret yok 2nizide herturlu yenerim:) ayrıca salman sana fark yaparım 10 da olur..buarada gecen bana 5 at 30şınav cekerim fln gibisinden bişi solemiştin:) oynadıgımız mac başına 35 şınava hazırmısın salman:D

Üst Alt