FIFA 12 | GSC Pro Club - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 12 | GSC Pro Club

Cevap: FIFA 12 | GSC Pro Club

Napoli ve CSKA ile iyi oynuyorum ya 5 yıldızlı takımlara pek alışkın değilim :asd:

ama varya, takimlara göre degisiyor performansin.

ben mesela real madridle hic oynayamiyorum.

sut ve korner konusunda süper real madrid, sut ve kornerlerde cok kolay gol atabiliyorsun ama o kadar.

hic oynayamiyorum

2 hafta önce farkettim takimlara göre degistigini performans, kendime göre takim aradim, yani cogu takimlari test ettim, ilk baslarda manuyla cok iyi oynadigimi farkettim, 2 gün sonra ingiltere milli takimla denedim, ama sonunda asil takimi mi buldum portekiz millli takimi. Forvete ronaldo, saga q7 sola nani, ortasahaya moutinho, dany birde maureles miydi neydi, o.

4. ligde birinci lige ciktim portekizle.

en son 2 gün önce oynadim sanirim, yine biraz degisiklik olsun diy ebarcayla oynamaya basladim ama genel olarak portekiz benim takimim, en iyi portekiz milli takimla oyniyorum.

ama varya, takimlara göre degisiyor performansin.

ben mesela real madridle hic oynayamiyorum.

sut ve korner konusunda süper real madrid, sut ve kornerlerde cok kolay gol atabiliyorsun ama o kadar.

hic oynayamiyorum

2 hafta önce farkettim takimlara göre degistigini performans, kendime göre takim aradim, yani cogu takimlari test ettim, ilk baslarda manuyla cok iyi oynadigimi farkettim, 2 gün sonra ingiltere milli takimla denedim, ama sonunda asil takimi mi buldum portekiz millli takimi. Forvete ronaldo, saga q7 sola nani, ortasahaya moutinho, dany birde maureles miydi neydi, o.

4. ligde birinci lige ciktim portekizle.

en son 2 gün önce oynadim sanirim, yine biraz degisiklik olsun diy ebarcayla oynamaya basladim ama genel olarak portekiz benim takimim, en iyi portekiz milli takimla oyniyorum.

Aynen öyle. Kendi performansını en iyi göstereceğin takımı bulman lazım. Sen bulmuşsun ne güzel. Ben bir türlü bulamıyorum acaba Manu'yu mu denesem Fifa 11'de hep Manu ile oynardım bayağı da etkiliydim :)

Aynen öyle. Kendi performansını en iyi göstereceğin takımı bulman lazım. Sen bulmuşsun ne güzel. Ben bir türlü bulamıyorum acaba Manu'yu mu denesem Fifa 11'de hep Manu ile oynardım bayağı da etkiliydim :)

manunun defansi, ofansi müthis ama orta sahasi lesh yahu

giggsin kondisyonu yok, fletcher cok agir, ama genede fena degil bence. Anderson eh iste. Andersonun avantaji, cok hizli olmasi, oyundaki en cabuk, en hizli orta sahalardan biri Anderson.

rooney, young, hernandez, nani falan bunlar cok iyi.

defansi da, stoperler olarak oyunun en güclü takimi manu, vidic 89 sanirim, ferdinand 87 olmasi lazim. Evra da muthis, Smalling 78 falan ama yinede epey saglam. Kalecide cok iyi.

orta sahada iste adam akilli topcu yok.

Modric, iniesta, sneijder gibi, bir, iki topcu olsa orta sahada, manu gercekten süper takim olurdu.

milli takimi denedim ingilterenin, ama lampard ve gerrradin oyunda cok iyi olmalarina ragmen, agir olduklari icin ben pek begenmiyorum. Ben yavas oynamayi,a gir oynamayi asla beceremiyorum, sevmiyorum.

Sabirli isen, ingiltere milli takimini dene.

manunun defansi, ofansi müthis ama orta sahasi lesh yahu

giggsin kondisyonu yok, fletcher cok agir, ama genede fena degil bence. Anderson eh iste. Andersonun avantaji, cok hizli olmasi, oyundaki en cabuk, en hizli orta sahalardan biri Anderson.

rooney, young, hernandez, nani falan bunlar cok iyi.

defansi da, stoperler olarak oyunun en güclü takimi manu, vidic 89 sanirim, ferdinand 87 olmasi lazim. Evra da muthis, Smalling 78 falan ama yinede epey saglam. Kalecide cok iyi.

orta sahada iste adam akilli topcu yok.

Modric, iniesta, sneijder gibi, bir, iki topcu olsa orta sahada, manu gercekten süper takim olurdu.

milli takimi denedim ingilterenin, ama lampard ve gerrradin oyunda cok iyi olmalarina ragmen, agir olduklari icin ben pek begenmiyorum. Ben yavas oynamayi,a gir oynamayi asla beceremiyorum, sevmiyorum.

Sabirli isen, ingiltere milli takimini dene.

Önceki oyunlarda çok sabırlı oynardım. Bol pas yapardım, oyunu yarı sahaya yıkmaya çalışırdım çok da keyif alırdım ama tek bir pas hatasında rakibim hızlı adamlarıyla 2 pasta gole gidince kafayı yerdim. Bu oyunda sabırlı pas yapmaktan vazgeçtim daha hızlı adamlarla sonuca gitmeye çalışıyorum. Ama bu sefer de acele ettiğim için yine pozisyona giremiyorum. Biraz sabır her zaman iyidir :) Ben bir Manu'yu deneyeyim bakalım sonuç ne olacak. H2H fazla oynamıyorum en son 3.ligdeydim 7 maçım kaldı 4 puanım var oradan da çıkarım heralde :)

Üst Alt