FIFA 13 (PS3/Xbox 360/PC) - Sayfa 525 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 13 (PS3/Xbox 360/PC)

Kadrolarım hazır, birazdan test edeceğim.

As:

bYLm6Gt.jpg

Yedek:

zPKVQh0.jpg

Kadronun tümünü mavi yapacaksın ha bu gidişle. Ben bir T.Silva alabildim diye sevineyim hala :D 14'de ben de elimi sıkı tutacağım ama çözdüm oyunu artık. 13 ilkti benim için.

O değil geçen oynuyordum da. Ben UT'ye ilk başladığımda bilmiyorum oyunu pek defans hattım buydu. Bu hatla 1. lige kadar yardırdım. Hem acemiydim, hem oyuncular malum. Şimdi hem biliyorum hem oyuncularım canavar o kadar iyi savunma yapamıyorum :D

Abidal-Chedjou-Lugano-Jallet

Kadronun tümünü mavi yapacaksın ha bu gidişle. Ben bir T.Silva alabildim diye sevineyim hala :D 14'de ben de elimi sıkı tutacağım ama çözdüm oyunu artık. 13 ilkti benim için.

O değil geçen oynuyordum da. Ben UT'ye ilk başladığımda bilmiyorum oyunu pek defans hattım buydu. Bu hatla 1. lige kadar yardırdım. Hem acemiydim, hem oyuncular malum. Şimdi hem biliyorum hem oyuncularım canavar o kadar iyi savunma yapamıyorum :D

Abidal-Chedjou-Lugano-Jallet

O olay şeyle de alakalı ELO. ELO rating systemi biliyosundur, sen kazandıkça seviyen yükseliyor, daha iyi rakiplerle oynuyosun vs vs...

Kariyer modundan başkası sarmıyor.Ama word class çok zor be kardeşim.Gol atmam imkansız yahu.Şansa bala atarsak oda.Çalım atmasını daha çözemedim.:)

olm ben work rate diye bişey olduğunu nisanda öğrendim ELO ne ilk defa duydum :D

sen oyuna başlamasan ben hala önde Di Vaio, CF'de Pastore, CAM'da Nene gol arıyordum

:D

ELO şey ya. (ELO - Vikipedi) Oyunu oynadıkça kazanma-kaybetme-berabere kalma oranına vs göre belli bi seviyeye ulaşıyosun. Ve hep kendi seviyendeki/seviyene yakın kişilerle oynuyorsun.

Yani oyuna tekrardan başlasan çok daha rahat kazanırsın genelde. Çünkü ELO 0'dan başlar, ELO'su 0 olanlarla oynarsın, bi çoğu da yeni oyuncudur.

aynen valla.

abi ben chemi sallayıp gene brumay rm de oynatır ya hamid nedir. bruma akıyor skiller falan saglam 13 te..

ama semihim pace i düşük.

danny de pahalı olcak

Ben de Bruma'yı sağda oynatabilirim muhtemelen 6-8 chem falan olur bi de AvB'yi teknik direktör yaparsak +1 chem olur :ka19: 10 maç oynatırız bi de loyalty chem de +1 yapar en kötü ihtimal 8 chemde oynatırız heral.

Aynen Dany pahalı olur silver bi de. Semih'i saçmalamışlar yav İnşallah o pace doğru değildir 75 falan en az.

Ben de Bruma'yı sağda oynatabilirim muhtemelen 6-8 chem falan olur bi de AvB'yi teknik direktör yaparsak +1 chem olur :ka19: 10 maç oynatırız bi de loyalty chem de +1 yapar en kötü ihtimal 8 chemde oynatırız heral.

Aynen Dany pahalı olur silver bi de. Semih'i saçmalamışlar yav İnşallah o pace doğru değildir 75 falan en az.

çıksında iyice kafa patlatak.

sana salak bir soru sorcam şimdi.

ben h h vs olaylarını hiç bilmiyor ve anlamıyorum. kolayına gelirse anlatsana

çıksında iyice kafa patlatak.

sana salak bir soru sorcam şimdi.

ben h h vs olaylarını hiç bilmiyor ve anlamıyorum. kolayına gelirse anlatsana

Şöyle diyim.

High workrate = Oyunun o bölümünde devamlı var

Med workrate = Oyunun o bölümünde genelde var

Low workrate = Oyunun o bölümünde genelde yok

Yani şöyle oluyor, Hamit H/H ya. Defans yaparken de çok yardımcı oluyor atak yaparken de. Devamlı koşuyor. Bu yüzden çabuk yoruluyor ve atıyorum sen kontratağa çıktığında o defanstan yeni çıkıyor olduğu için iyi olmuyo. Mesela kendimden örnek vereyim, bi ara solda Jordi Alba (H/M) - Pedro (H/H) hattını kullandım. Pedro zaman zaman Alba'dan gerideydi. :D

2. örnek. Solda Lavezzi (H/L) var mesela, sağda Di Maria (H/M). Maria genelde defansa yardım ediyor ama Lavezzi çoğu zaman ilerde bekliyor, Lavezzi'nin defansa yardım etmesini istediğim zaman kendim geri çekiyorum onu kontrol ederek.

Üst Alt