FIFA 13 (PS3/Xbox 360/PC) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 13 (PS3/Xbox 360/PC)

Cevap: FIFA 2013 Tanıtım Videoları | Çıkış Tarihi Belli Oldu

Balotelli Sevincini yapcaklarsa, Forma cikarmayida yapsinlar artik. Sari Kartta olabilir forma cikartmaya.

Ben arkadaslarlan bazen yemegine felan oynuyorum , 90da gol attimi formayi cikarip, Balotelliyi yapmak cok hos olur. :008:

Geçtiğimiz haftalarda "FIFA 13'te Türkiye Ligi var mı?" sorusuna olumsuz yanıt veren EA Sports'un halka ilişkiler sorumlusu Romily Broad, Türk oyuncuları oldukça üzmüştü. Şimdi ise umutlarımızı yeşerten bir bilgi gün yüzüne çıktı.

Resmi EA forumlarında FIFA 13 ile ilgili yeni bilgiler yayımlayan EA Sports, bu bilgileri "oynanış, kariyer modu, çevrimiçi modlar, ultimate mod, ligler ve kulüpler, ülkeler, müzikler ve diğerleri" başlıkları altında açıkladı. Umutlarımızı yeşerten bilgi ise ligler ve kulüpler başlığının altında gizli.

Yayımlanan bilgilere bakılırsa - kesin olmasa da - FIFA 13'te bulunacak olan liglerin arasında Türkiye Ligi'ni de görüyoruz. Bildiğiniz üzere FIFA 11'e kadar her oyunda bulunan Türkiye Ligi'ni FIFA 12'de görememiştik. Umarız bu sefer sevincimiz kursağımızda kalmaz. Detaylı bilgi için EA forumlarına buradan ulaşabilirsiniz.

:ayatollah:

Hadi Fifa'da Galatasaray olacağı için sorun küçük ama Menajerlik oyununda Türkiye Ligi yine olmazsa ne kadar küfür biliyorsam edeceğim Tüp kafaya.

antrenman falan, güzel olacak ama antrenmada cekilen frikikler mesela ayri oluyor, macta cekilen frikikler ayri, yani atrenmanda cok zor oluyordu normalde frikikten gol atmak falan.+

bu sefer umarim biraz daha kolaylasir.

en cok sevindigim olay ise su, artik topcular daha cok dikine kosular yapicaklarmis, top nerde olursa olsun, biri kafaya takmis mi bos yere kosmayi, o kosuyu yapiakmis, ona top atmak, onu görebilmek sana kalmis, en cok buna seviniyorum, tam tarzima uyacak bu olay.

ikinci olay ise, artik defanscilar top kontrol ederken messi gibi olmicak, pres yapmayi sevenler icin cok iyi birsey bu.

Alacağız artık.

2011 (fifa oynamaya, fifa11 ile basladim) baya ezildim, 2012 te baya kafa tutabildim, hatta ligde 2 sampiyonlugum vardi, 2 tanede kacirdigim vardi son anlarda.

2013 te patlama bekliyorum kendimden :asd:

hedefim forumu ezmek :asd:

2013 te patlama yapamazsam, brakicam fifa oynamayi :asd:

2012ye benzer antreman kısmıyla gelişmiş bisi cıkacak diye düşünüyorum .

2011 (fifa oynamaya, fifa11 ile basladim) baya ezildim, 2012 te baya kafa tutabildim, hatta ligde 2 sampiyonlugum vardi, 2 tanede kacirdigim vardi son anlarda.

2013 te patlama bekliyorum kendimden :asd:

hedefim forumu ezmek :asd:

2013 te patlama yapamazsam, brakicam fifa oynamayi :asd:

:b5::b5:

seni bekliyor olucagım salman arslan ..

imzam hala taze. gökaya oyunu bıraktırdım zaten.

bu arada sizin suandaki transferlere göre yorum yapmak gerekirse fifa13teki favori takiminiz hangisi olacak?

ben barcayla oynamaktan cok zevk alan biriyim, yine büyük ihtimal barca olacak benim takimim ama chelsea bi orta saha alirsa, chelsea de fena durmuyor, hazard falan filan

fifa12 de dogru takimi bulmak icin cogu takimi denedim, ama sonunda yine barca dedim.

ama fifa12 bir takim var ki, bana cok ters geliyor, hic onunla mac kazanamadim, o takimda m.city!

hic oynayamiyorum bu takimla.

seni son zamanlarda zaten yenmiyor muydum :asd:

sende bir numara yok, sifira in, orta ac, ne güzel, ama o kadar :asd:

serdara karsi zorlaniyorum, sadece bi 2-3 kere yenmisimdir kendisini

birde necatiye uyuzum.

birde yunus

baska yok.

valla bilmiyorum, dedigim gibi sende bir numara yok ama, onu cok iyi hatirliyorum, sifira inip hep orta acip öyle gol atardin :asd:

barca bu konuda malesef cok kötü, hemen yiyor kafa golleri

bu arada sizin suandaki transferlere göre yorum yapmak gerekirse fifa13teki favori takiminiz hangisi olacak?

ben barcayla oynamaktan cok zevk alan biriyim, yine büyük ihtimal barca olacak benim takimim ama chelsea bi orta saha alirsa, chelsea de fena durmuyor, hazard falan filan

fifa12 de dogru takimi bulmak icin cogu takimi denedim, ama sonunda yine barca dedim.

ama fifa12 bir takim var ki, bana cok ters geliyor, hic onunla mac kazanamadim, o takimda m.city!

psv,qpr,galatasaray,gladbach aklma gelenler

Galatasaray, Chelsea, PSG :yenieek:

Taze çıktı beyler.

[video=youtube;cNnmAlEnUt0]https://www.youtube.com/watch?v=cNnmAlEnUt0[/video]

Üst Alt