FIFA 13 (PS3/Xbox 360/PC) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 13 (PS3/Xbox 360/PC)

Cevap: FIFA 2013 Tanıtım Videoları | Çıkış Tarihi Belli Oldu

umarim calim olayini abartmamislardir, ben hic atamiyorum calim, kafayi yerim valla

2012'de takımım Milandı.Bu sene ya Chelsea ya da PSG olacak gibi.

Balotelli'yi salla, oyunda futbol tenisi falan olacak. :ayatollah:

d682bmessi1_fifa13.jpg

ca343modocarrera3_fifa13.jpg

f996bpantalla_espera2_fifa13.jpg

538edpantalla_espera3_fifa13.jpg

99201pantalla_espera5_fifa13.jpg

49b9epantalla_espera6_fifa13.jpg

de543pantalla_espera7_fifa13.jpg

82289pantalla_espera8_fifa13.jpg

02637pantalla_espera9_fifa13.jpg

47b02pantalla_espera_fifa13.jpg

Şu formatın hepsi pes 5-6 da vardı.Mükemmel işe yarıyordu oyuna daha çbuk abapte oluyorduk.Niyeyse pes sonrasında kaldırdı bu modu.Fifanın pesleştiği,pesinde bozulduğunun kanıtlarından biri

[video=youtube;cNnmAlEnUt0]https://www.youtube.com/watch?v=cNnmAlEnUt0&feature=player_embedded[/video]

Yeni formalar, yüzler ve stadyumlar

Demodan önce çıkan son video. 0:34 Neymar dikiz.

Cevap: FIFA 13'te Türkiye Ligi Yok!

Arkadaslar Türkiye Ligi yoktur, YOOOKTUUURR.

Ben Almanyada yasiyorum, Almanya Futbol Federasyonu her zaman sitesinde duyuruyor Alman Liginin kac yil EA ile beraber calisacaklarini.

Baksana Fifa 13'de Sirf Bundesliga icin bir Oyunmodu eklenmis.

Fifa 13 ile tüm haberleri, Twitterdan, Facebook'tan heryerden takip ediyorum ve size sunu söyleyebilirim, bizimle´resmen cok Dalga geciyorlar.

EA Alman Forumunda Türkiye Ligi ve Türkler hakkinda neler konusuluyor akliniz almaz. Bizi istemiyorlar.

EA Forumunda 2 gün önce yenilikleri tanitmis bir EA calisani ve ilk gün söyle yaziyordu: ARAP LIGI, CEK LIGI, TÜRKIYE LIGI ve UKRAYNA LIGI.

Bunun üzerine haberi gören Türkler Foruma akin etti ve sevinclerini paylastilar ve dün o yazilanlar degistirildi ve su an söyle yaziyor: ARAP LIGI, CEK LIGI, MLS ALL STARS.

Ondan sonra Türkleri paramparca etmeye basladilar Forumda, ALDINIZMI TÜRKIYE LIGINI DIYE.

O yazilan yenilikler bizzat EA Görevlisi yazmistir.

Hem bizim Ligimizi niye alsinlarki, baksaniza Elazisporun ismi degisti 2 gün önce.

TFF EA ile anlasacakta Ana Sayfasinda yayinlayacak, ..K yayinlarsiniz!

Dün Borrusia Dortmund Takimini ziyaret etti EA ve tüm Futbolcularin gercek 3D yüz Resimlerini cekti, adamlar yapiyo iste.

Bosuna ümitlenmiyelim, ben sahsen biktim artik, her Fifa cikisina kadar Türkiye Ligi varmi yokmu tartismasi ben bitirdi.

Bu arada neden hep Galatasaray var diye soracak olursa herhangi bir Arkadas söyle yanitlayayim:

Galatasarayin Ana Sayfasinda Lisanli ürünler diye bir yer var, oraya tikladiginiz zaman göreceksinizki Galatasarayin 2003 yilindan beri Bilgisayar Oyunlari ile Satis Lisansi bulunmakta. (Bir Besiktasli olarak söylüyorum)

Hey gidi günler, zamaninda Ali Sami Yen Stadi bile vardi Fifada, yikik dökük olsa bile.

Ben bi Futbolcu olsam ve diyelimki Besiktasta oynuyorum, illaki Besiktasta yada Fenerde, Galatasarayda oynayan Futbolcular Fifa'da oynuyordur, ben öyle bir Futbolcu olsam Takim ile beraber cikarim Baskana ve derimki: NEDEN BIZIM STADIMIZ BU OYUNDA YOK! Öyle degil'mi arkadaslar????? Yada neden Ligimiz yok!!??

NORDIN AMRABAT'ta bile Twitterden mesaj attim Türkiye Ligi varmi diye, o da Fifa hastasiymis!!
s17.gif
s17.gif

asdasd

Cevap: FIFA 13'te Türkiye Ligi Yok!

Fifa'nın üstüne oyun tanımam. 2 oyundur eziyorlar.Yine paramparça edecekler PES'i :yenieek:

Cevap: FIFA 2013 Tanıtım Videoları | Demo 11 Eylül'de

FIFA 2013 Demo'da AC Milan, Arsenal, Borussia Dortmund, Juventus ve Manchester City olacak.

11 Eylül'de PC, PS3 ve Xbox 360 için çıkacak.

Fifa 13'ün Tüm Takımları ve Ligleri Yayımlandı...

Fifa 13'le ilgili tüm bilgiler tüm hızıyla ortaya çıkmaya devam ediyor. Yayımlanan son bilgiler ise bizlere oyunda bulunacak takımları ve ligleri gösteriyor.

Bu sene bizleri 23 lig karşılıyor. Bunların arasında ne yazık ki Türkiye ligi bulunmuyor. Yeni olarak ise Suudi Arabistan ligi oyuna dahil edilmiş. Ülkemizden oyunda bulunan tek takım ise Galatasaray.

Tüm liglerin listesi şu şekilde:

Avustralya – A-League

Avusturya – A.Bundesliga

Belçika – Pro League

Brezilya – Liga do Brasil

Danimarka – Superliga

İngiltere – Barclays PL, npower Champ, npower League 1, npower League 2

Fransa – Ligue 1, Ligue 2

Almanya – Bundesliga, 2. Bundesliga

İtalya – Serie A, Serie B

Kore – K-League

Meksika – Liga MX

Hollanda – Eredivisie

Norveç – Tippeligaen

Polonya – Polska Liga

Portekiz – Liga Portuguesa

İrlanda – Airtricity League

Rusya – Russian League

Suudi Arabistan – Saudi Pro League *Yeni*

İskoçya – SPL

İspanya – Liga BBVA, Liga Adelante

İsveç – Allsvenskan

İsviçre – Raiffeisen SL

Amerika – MLS

Uluslararası takımlar

Arjantin, Avustralya, Avusturya, Belçika, Bolivya *Yeni*, Brezilya, Bulgaristan, Kamerun, Şili, Kolombiya, Çek Cumhuriyeti *Yeni*, Danimarka, Ekvador, Mısır, İngiltere, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, Hindistan *Yeni*, İrlanda, İtalya, Kore, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Kuzey İrlanda, Norveç, Paraguay *Yeni*, Peru, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, İskoçya, Slovenya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Amerika, Uruguay, Venezuela *Yeni*.

Liglerin dışındaki takımlar

AEK Athens, Boca Juniors, Galatasaray SK, Kaizer Chiefs, MLS All Stars *Yeni*, Olympiakos CFP, Orlando Pirates, Panathinaikos, PAOK, Racing Club, River Plate, Classic XI, World XI :yenieek:

Seninle benim aramda buyuk bir fark varrr

Fifa 13'ün Tüm Takımları ve Ligleri Yayımlandı...

Oh oh. Bir biz olalım zaten. Online oynarken iyi oluyor.

İnşallah 4.5* olmuştur takım.

Üst Alt