FIFA 19 Ana Konu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
FUT Champions nasil gidiyor? Bende suan 11 macta 9 galibiyet.. gecen seneki cizgimden pek uzak degilim

Rivalsde her oynadigin macta puan aliyorsun, toplamda 2000puan alman lazim FUT ch. katilmak icin. Ben her kazandigim mac icin 50 puan aliyorum, beraberlik icin 20puan. 6ligdeyim, eger daha ust ligdeysen Mac basi daha cok puan alirsin.

Rivals rank 1de bitirdim, mega pack falan geldi hepsi cop cikti :(

Olm 500 lira verip nasıl aldınız
500 lira vermeye gerek yok.Donanımhaberden kardeşlik yaparak geçen hafta 120 tlye aldım oyunu.Riskli bir iş tabii ki kardeşlik yaptığım kişi hesabın şifresini falan değiştirse hak iddaa edemem:) Ancak kardeşlik yaparken eski veya referanslı üyeler olmasına dikkat ediyorum ve bu şekilde şimdiye kadar hiç dolandırılmadım.

Defans olayı hâlâ ayni mi? 2013 de defans olayini degistirecegiz diye icine etmislerdi. O günden beri oynamiyorum.

500 lira vermeye gerek yok.Donanımhaberden kardeşlik yaparak geçen hafta 120 tlye aldım oyunu.Riskli bir iş tabii ki kardeşlik yaptığım kişi hesabın şifresini falan değiştirse hak iddaa edemem:) Ancak kardeşlik yaparken eski veya referanslı üyeler olmasına dikkat ediyorum ve bu şekilde şimdiye kadar hiç dolandırılmadım.

18'i kardeşlikle almıştım da şuan sec hesap için bile 225 liradan aşağı isteyen yok. Sen indirime girdiği zaman yakalamışsın muhtemelen ben kaçırdım onu.

18'i kardeşlikle almıştım da şuan sec hesap için bile 225 liradan aşağı isteyen yok. Sen indirime girdiği zaman yakalamışsın muhtemelen ben kaçırdım onu.
Ben aldığımda da storeda 470 liraydı fiyatı ama aldığım kişi 209 tlyken almış oyunu 120 ye sattı sec hesabı.Tabii 209 a alıp şu anki 470 liralığa göre 225 e satanlar da var dediğin gibi.150 tlye satan da gördüm sürekli takip edip uygun satanlari yakalamak lazım

wl e 3 de 3 ile baslangic yaptik

Van Basten 91 Manyak bir sey cikti riza baba. Dün bütün takimi sattim, fiyatlar manyak sekilde yükselmisti bir anda .

Paketlerden keko keko.adamlar cikinca oyundan sogudum bir haftadir oynamiyorum. Alacak olan varsa fifa ultimate ultra x surumu 100 tlden birakirim.

pek degisen bir sey olmadi. Kendileri de dedi, gameplayi gecen sezon gibi degistirmeyeceklerini. Bir tek o Sut bugu var di ( R2 ile gelisine vurmak istiyorsun ayagin iciyle vuruyordu). Geri kalan ayni

18de defansta topu kapinca rastgele xe basinca direk ilerdeki bos bi herife gidiyordu top patchden once bu azalmisti ama patchle geri gelmis
patchden once ne guzel defanstan dikkatli pas yaparak cikmak gerekiyordu

34d97a3eb2e09015b04492564d9707d9.jpg

Fut champions moduna girdiğimde kadrom için bu uyarıyı veriyor. Ne yapmam gerek,bilgisini olan var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt