FIFA 19 Ana Konu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ultimate Team'de eski oyuncuları falan transfer etme var mı? Bi de ultimate team'in maç motoru yine eskisi gibi anormal saçma mı? Kasım'DA alabilirim belki ama ben UT için alıyorum bu oyunu zaten ama aynı mallıklar devam ediyorsa almayazam. PS4 platform

Oyun berbat olmuş. Savunma yapmak çok zor hatta imkansız. Benim en iyi olduğum şey savunma yapmaktı, benim gibi savunmada kendince iyi olanlar hiç almasın derim. Bende almadım zaten de PS Cafe’lerde oynadığımız kadarıyla yorum yapıyoruz. Fazla gol olsun oyunu olmuş bu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyun berbat olmuş. Savunma yapmak çok zor hatta imkansız. Benim en iyi olduğum şey savunma yapmaktı, benim gibi savunmada kendince iyi olanlar hiç almasın derim. Bende almadım zaten de PS Cafe’lerde oynadığımız kadarıyla yorum yapıyoruz. Fazla gol olsun oyunu olmuş bu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
benim maclarda cok az gol oluyor nedense. 1-0 , 2-0, 2-1 felan. cok nadir 5-6 gol oluyor. dogru taktik ayari ile az yiyorsun

genel 4-1-4-1
defansif: Hata sonrasi pres 4-4
ofans
standard 6-5-2-2

Forvet: orta da kal , defansin arkasina kos
kanatlar iceriye kat et, defansin arkasina kos, ortalarda iceriye gir
2 cm: ortayi kapat. 1 si ileriye yardim et, digeri normal
cdm arkada kal ortayi kapat
wingback: arkada kalin
stoperler basmayin

Üst Alt