FIFA 19 Ana Konu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mesleğimden ötürü bu oyunları makul fiyatlara temin edebiliyorum.Burada çıkış fiyatı 440 TL yazıyor bir alışveriş sitesinde.Eğer isteyen olursa yardımcı olabilirim.Amacımda kesinlikle ticaret falanda değil. Faturasında ne yazıyorsa o.

Standart sürüm ön siparişi verdim içime kurt düşürdüler yok cl yok felan dedim olur mu öyle şey,her sürümde şampiyonlar ligi olacak o deluxe gibi bi isim ekstrası bol bonuslu olduğu için pahalı yoksa annesine söverim eanın standart alanın sucu ne lan.

Standart sürüm ön siparişi verdim içime kurt düşürdüler yok cl yok felan dedim olur mu öyle şey,her sürümde şampiyonlar ligi olacak o deluxe gibi bi isim ekstrası bol bonuslu olduğu için pahalı yoksa annesine söverim eanın standart alanın sucu ne lan.

Deluxe felan UT icin. Orada sana bir iki cl Pack hediye ediyorlar. Bir de hafta da iki tane normal pack.
Cl 3 Sürümde de var.

Yani standart sürümde şampiyonalar ligini oynayamayacak mıyım?
Benim bildiğim Standart Sürüm, Şampiyonlar ligi sürümü, Deluxe sürüm falan olsun hepsi Ultimate Modu için sunulan versiyonlar. Bu versiyonların tek artısı fazladan UT paketi veriyorlar o kadar yani gereksiz. Bütün versiyonlarda şampiyonlar ligi var diye biliyorum.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bencede öyle olmalı yani bakıyorum resmi siteye içindeki farklar bir altın paket sayısı ve erken erişim farkı bu kadar yoksa oyunun icine eklenmiş bir mod kapalı olamaz yani mantıksız

Üst Alt