FIFA 19 Ana Konu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
PESi aldim gecen gun. Kat kat daha iyi bir oyun ama maalesef EA'de lisanslar var iste... FIFAyi almamin ve oynamamin tek sebepi.
Yoksa Master League > Career Mode

Lisans problemi olmasa PES cok daha iyi bir simulasyon. FIFA’nin futbolla alakasi yok.

Ayrica Ultimate Team’in loot box ve pay to win olmasi da cabasi.

EA’den uzak durulmali ama sporda monopoli oldular.

c9f0f919558.jpg

transfer cambazını koymuş hemen fifa
fiko hemen dava etmeli haksız kazanç(vekaletsiz iş görme)

Kat kat daya iyi bi oyun ha
Kat kat daha iyi bir oyun. Career mode'a bak bakalim bi bok degisdi mi senelerdir. Master League felan 10 basar maalesef. 06'den beri oynuyorum FIFAyi her sene 06 bile Fifa 18'den daha iyi career mode olarak.

Gelelim AI'ya ve oyuna. Belki 12'den beri PESe dokunmamasimdir ama AI'si ve hele defans AI'si cok daha iyi PESIN - ha animasyon anlamda belki FIFA daha iyi ama oyun ve gameplay anlamda yine PES ustun.

Gecen sene siktiri cektim FIFAya biliyorsun Fortnite manyaga oldum resmen ama gecen hafta PES komik bir rakama satiyorlardi Elgigantende (Buranin Mediamarkti gibi bisey) aldim oynadim sasirdim.
FIFA 19'i denedim rezalet yine bi bok degismemis ama iste lisanslari var ve sirf lisanlar var diye aliyorum ben sahsen sampiyonalr ligi lisansi beni heycanlandiriyor ama yeterli degil PES 2019'de olsa bu buyuk lig ve sampiyonlar ligi lisansi yemin ederim FIFAnin yuzune bakmam bile.

Lisans problemi olmasa PES cok daha iyi bir simulasyon. FIFA’nin futbolla alakasi yok.

Ayrica Ultimate Team’in loot box ve pay to win olmasi da cabasi.

EA’den uzak durulmali ama sporda monopoli oldular.

Dogru tespit. EA resmen ayakda sey ediyor bizi ve hala aliyoruz
FUT olayini gecen sene biraktim zaten Weekend League zaten insani hayatdan kusturur - scripting olayini konusmuyorum bile.

Neyse yemisim FIFA vs PES olayini yav ikiside aldim bu sene ikisinide oynarim. Spider-man cikti dun onuda aldim gelse de onu oynasam biraz diye bekliyorum artik. HEYCANLANDIM.

Üst Alt