FIFA 20 Ana Konu - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oyunu birakmayi düsünüyordum ta ki hafta sonu böyle birsey oldu

Ekli dosyayı görüntüle 66504
Ardindan böyle bir takim Kurdum

Ekli dosyayı görüntüle 66505

Toplanin Bu olaydan sonra olanlari anlatiyorum:

Bos bir sbc den 91 Cruyff çikmisti sansima. Zamaninda 3.5 Mio Coins a sattim ve Manyak bir takim kurmustum. Bu olaydan önce Weekend League de Gold 1 geçemiyordum ve bir türlü Elite ye ulasamamistim. 3 milyonluk takim kurduktan sonra durum daha da kötüye gitmeye basladi. 100 k lik takimla Gold 1 yaparken 3 milyonluk takimla Gold 2 zor yaptim. 81lik sissokolar 90lik iconlerimden daha iyi oynuyordu. Oyunda kesinlikle daha kötü takimlara üstünlük kuran bir mekanizma oldugunu düsünüyorum. Bunu FIFA 20 den önce oynadigim FIFAlarda da fark ettim. Bütün oyunculari sattim Coinslarimla Pack açip Oyunu bir daha ellemedim.

Bos bir sbc den 91 Cruyff çikmisti sansima. Zamaninda 3.5 Mio Coins a sattim ve Manyak bir takim kurmustum. Bu olaydan önce Weekend League de Gold 1 geçemiyordum ve bir türlü Elite ye ulasamamistim. 3 milyonluk takim kurduktan sonra durum daha da kötüye gitmeye basladi. 100 k lik takimla Gold 1 yaparken 3 milyonluk takimla Gold 2 zor yaptim. 81lik sissokolar 90lik iconlerimden daha iyi oynuyordu. Oyunda kesinlikle daha kötü takimlara üstünlük kuran bir mekanizma oldugunu düsünüyorum. Bunu FIFA 20 den önce oynadigim FIFAlarda da fark ettim. Bütün oyunculari sattim Coinslarimla Pack açip Oyunu bir daha ellemedim.
Ben de de aynısı oldu. Takımı güçlendirdim ama bazı oyuncular Sissoko gibi Meta ve bunlar daha iyi performans veriyor. Mesela Essien ile oynuyorum 700klik oyuncu Sissoko kadar performans göstermiyor. Genelde zaten takımı kötü olanlar daha zorlu oluyor.

Bende nedense olmuyor. Gold3 baslayip, takim ii oldukca gold1-elite3 oluyor
AMAAAA ilk defa meta bu kadar önemli. Mesela gecen sene sona dogru ayi forvetler ne kadar iyise (kane lukaku vs.) bu sezon cevik ofans+ nainggolan veya sissoko tarzi os ile cosuyor insan.
stoperlerde Lucas hernandez tarzi kisa boylu ama hizli stoperler tamamliyor. Bastan beri lucas hernandez ilk 11imde. Cosuyor herif

Üst Alt