FIFA 20 Ana Konu - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yarın maçtan sonra online olurum ben.
ama kaç kişiyiz şimdi.

pro club ps4 çüler toplanın
arkadaşlarınızı da çagırın

Hem FIFA 18, hem de 19 ve 20 oynamış bir renktaş varsa bir soru sormak istiyorum.

18'de savunma yaparken oyuncular daha çevikti, 19'da ve 20'nin demosunda gördüğüm kadarıyla savunma oyuncuları çok hantal ve rakipte süratli futbolcu varsa sizi delik deşik edebiliyor. Savunma oyuncularınız belini döndürene kadar rakip kaleye varıyor.

Güncellemelerle falan çözüldü mü yoksa yine tarif ettiğim gibi mi? Sırf bu yüzden bir arkadaşımla milletin hala PES 2013 oynadığı gibi FIFA 18 oynamaya devam ediyoruz.

Hem FIFA 18, hem de 19 ve 20 oynamış bir renktaş varsa bir soru sormak istiyorum.

18'de savunma yaparken oyuncular daha çevikti, 19'da ve 20'nin demosunda gördüğüm kadarıyla savunma oyuncuları çok hantal ve rakipte süratli futbolcu varsa sizi delik deşik edebiliyor. Savunma oyuncularınız belini döndürene kadar rakip kaleye varıyor.

Güncellemelerle falan çözüldü mü yoksa yine tarif ettiğim gibi mi? Sırf bu yüzden bir arkadaşımla milletin hala PES 2013 oynadığı gibi FIFA 18 oynamaya devam ediyoruz.
savunma yapmak zor baya
murat kara her maç 14 atıyodu bana

Defans olayı en zor olan oyun muhtemelen FIFA 20 oldu. Defans oyuncusunu doğru konumlandırmazsanız muhtemelen yanınızdan geçip giden
Mbappe topu ağlarla buluşturacaktır. Ya da skill kombinasyonlarını bilen bir rakibiniz varsa defans işi zaten formalite oluyor.

Ancak şöyle bir durum var; kendi aranızda arkadaşlarınızla oynarken eski usul defans sistemini seçip (pres tuşuna basılı tutup defans oyuncusunun doğrudan topa girdiği sistem) yukarıda bahsettiğim sorunları ya da zorlukları yaşamadan eğlenerek oyunu oynayabilirsiniz.

Online tarafında dostluk maçı hariç oyunun kendi eşleştirmelerini yaptığı modlarda bu sistemi kullanamıyorsunuz ama arkadaşlarınız ile yan yana ya da online dostluk maçı ile oynarken bu şekilde oynayabilirsiniz.

Varane, Militao gibi hızlı defans oyuncuları ya da Virgil gibi hem güçlü hem de ortalama hıza sahip defans oyuncuları ile çok güzel defans yapılabiliyor.

Üst Alt