FIFA 22 Sohbet Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 22 Sohbet Başlığı

oyun öyle böyle degil baya cöp gibi duruyor ha

daha oynama firsatim olmadi ama birkac pronun videolarini izledim

caprazdan longshot spamlayip duruyorlar sadece

en kötü suta sahip oyuncu bile uzak ve caprazdan gol atiyor

bir de fut modunda iyi kartlara erisebilirlik daha da zorlasmis

sabah aksam sadece fifaya odaklanmanizi istiyor oyun

10 saatlik deneme sürümünü bir denerim eger gercekten videolardan gördügüm gibiyse hic bulasmam

zaten elde ettigin tüm basari gelecek sene yine sifirlaniyor

kasmaya hic degmiyor

SM-G965F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Online tarafıyla pek ilgilenmeyen birisi olarak yavaşlamış oyun benim çok hoşuma gitti. PC tarafında oyun eski nesil olmasına rağmen bence oldukça keyifli. Birkaç yıl sonra ilk defa bir FIFA oyununu sevdim. Kaleciler ve şutlar için güncellemeler gelmeye başladı, bu sene kariyer vb. modları oynayan oyuncular için oldukça eğlenceli bir oyun olmuşa benziyor. Bana da arkadaşım hediye etti dün, oynarken keyif alıyorum. EPL maçları çok daha keyifli olmuş.

Yeni nesil sürümünü oynuyorum. FUT işine hiç girmedim, para tuzağı olmasından dolayı. Seasons'da maçlar gayet güzel gidiyor. Eski oyundaki gibi hızlı oyuncularla defansın arasından yardırma işi çok işe yaramıyor. Kontra atak yapmak elbette mümkün ama her atak kontraya dönmüyor. Pas oyunu oynamak gerekiyor ve yapay zeka iyi pozisyon alıyor.

Genel olarak benim hoşuma gitti ama on milyon maçı olan pro'lardan değilim. Yoksa elbette bilmediğim numaraları gol atmanın kolay yolları vardır. :D

Yeni nesil sürümünü oynuyorum. FUT işine hiç girmedim, para tuzağı olmasından dolayı. Seasons'da maçlar gayet güzel gidiyor. Eski oyundaki gibi hızlı oyuncularla defansın arasından yardırma işi çok işe yaramıyor. Kontra atak yapmak elbette mümkün ama her atak kontraya dönmüyor. Pas oyunu oynamak gerekiyor ve yapay zeka iyi pozisyon alıyor.

Genel olarak benim hoşuma gitti ama on milyon maçı olan pro'lardan değilim. Yoksa elbette bilmediğim numaraları gol atmanın kolay yolları vardır. :D
para tuzagıysa ben neden hiç parak kaybtmedim :s

Ben uzun süredir PES kullanıcısıyım. Fifa'yı bir deneyeyim dedim, Fifa 20 aldım.

Orta-Kafa harici zor gol atıyorum. Defansı da zor yapıyorum. Gol yemeden maçı bitiremiyorum neredeyse :) Değişik bir mantığı var.

Ayrıca FUT'ta para kullanmadan da iyi kadrolar yapılabiliyor. Tabi süre uzuyor o kadar.

Ben uzun süredir PES kullanıcısıyım. Fifa'yı bir deneyeyim dedim, Fifa 20 aldım.

Orta-Kafa harici zor gol atıyorum. Defansı da zor yapıyorum. Gol yemeden maçı bitiremiyorum neredeyse :) Değişik bir mantığı var.

Ayrıca FUT'ta para kullanmadan da iyi kadrolar yapılabiliyor. Tabi süre uzuyor o kadar.
22 de

Fut artik p2w faktöründe degil.

Nedeni artik her hafta min 150k yapabiliyorsun+ Uzaktan sut haric meta yok. Her oyuncu kullanisli

He tabi mbappe cr, r9 felan ayri olay ama gecen senelere göre düsmüs gibi

Üst Alt