FIFA 22 Sohbet Başlığı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 22 Sohbet Başlığı

Bence başlamak için çok geç üstad.. Erken erişime sahip olanlar bile ciddi kadro kalitesi farkına sahip oluyor. Şu an başlasan rakiplerin seni süpürür..
Kesinlikle geç değil vakit harcarsan çok rahat gelişirsin ben işten güçten vakit bulamadım çok az oynadım ben bile idare edecek bi şeyler kurdum.

Fifa 20de şubatta başlamıştım pandemiden dolayı sabah akşam oynuyordum oyun sonunda çok çok iyi kadrom vardı.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekran Alıntısı.JPG

Bu kadro ile savaşıyorum. Gol lazım olursa çift forvete dönüp Son'u forvette atıp Zaha'yı sola alıyorum.

Hafta sonu ligi güzel olmuş 30 maç çok fazlaydı. Hafta sonu maçlarını 20'ye indirip 9 maç hafta içi eleme maçı oynatmaları çok iyi.

Geçen hafta sonu ligini 2. seviyede bitirdim TOTW paketten Raphinha çıktı :crushed:

Sanırım bir daha da 2. seviyede bitiremem o ligi.

Çok az zamandır FUT oynuyorum. Tespitim FIFA'nın EPL oyuncularını kayırdığı yönünde. EPL kadroları dehşet oynuyor ya.

Diğer kadrolardan aynı randıman alınmıyor.

Yanılıyor muyum?

Çok az zamandır FUT oynuyorum. Tespitim FIFA'nın EPL oyuncularını kayırdığı yönünde. EPL kadroları dehşet oynuyor ya.

Diğer kadrolardan aynı randıman alınmıyor.

Yanılıyor muyum?
Kayırma demeyelim ama EPL için çok uğraşıyorlar. Hem grafik anlamında hem de oyuncu özellikleri için...

Genelde oyuncular EPL tercih ediyor çünkü alternatifi çok oluyor diğer liglerde bu kadar bir birine yakın oyuncular yok.

Fakat diğer liglerden de çok buglı veya sivrilen oyuncular olabiliyor. Mesela bir Ben Yedder efsanesi var ki sorma...

Bu sene Dybala üzerinde bir bug var resmen. Önceki yıllarda kimse çok kullanmasa da 83'lük bir Jovetic kartı vardı ki kesin buglıydı.

İspanya'dan stoperler baya hızlı ve buglı oluyordu geçen yıl.

Bu arada size de oluyor mu bilmiyorum ama ben genelde kadrosu çok iyi olanları yeniyorum.

Yani rakibin kadrosunun iyi olduğu 10 maçın 8'i alıyorum.

Ama ne zaman düşük profilli oyuncular kullanan gelse onlara kaybediyorum.

Genelde de kendi hatalarımdan gol yiyiyorum. Defanstan çıkarken pas hatası veya top kayıpları.

Kornerden yanlış adam seçimi sonrası kafa golleri vs. Düşük profilli kadrolar genelde yeniyor beni :red:

20211031_144406.jpg

cadilar bayrami indirimi vardi microsoft tarafinda

xbox icin sunu aldim demin

iki versiyon da var icinde, üstüne 4600 fifa point

47 euroya geldi bana bu, sirf normal sürüm 60 euro almanyada

baya ucuza almis oldum bu sekilde

nasil olsa almanyaya gidince alacaktim bunu, bu sekilde ucuza getirdim bakalim

tabii yine de kaziklanmis hissini cok siddetili sekilde aliyorum satin aldigimdan beri

SM-G965F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

gec olan birsey yok oynayabiliyorsan en düsük kadroyla dogru topcularla rahat rahat yükselebilirsin.

ben haziran ayinda iki sene önce arkadasin hesabini(2-3 aylikti) div7den div5e cikarmistim 1 saat icinde

dedigin gibi skillin varsa her türlü sokup cikariyorsun zaten

ben gecen sene full div1de takildim neredeyse, simdi gelecek hafta sifirdan buna baslarsam cok büyük sikinti yasamam diye düsünüyorum

Üst Alt