FIFA U-17 Dünya Kupası B:3 | Türkiye 1-3 Paraguay | MS | 12 Ekim | Eurosport 2 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA U-17 Dünya Kupası B:3 | Türkiye 1-3 Paraguay | MS | 12 Ekim | Eurosport 2

Ust seviyede oynabilcek 3 isim diye anladim ben.
Digerlerinden umutlu degilim yav.
Atalay hayal kirikligi oldu benim icin.
Mevkisine gore 17 yasinda olsa bile
Farkli bir sey gormemiz gerekirdi.
Emre colaki hatirla.
Vitaminsizin tekiydi ama sure aldiginda birseyler goruyorduk.

atalay asla emre colak gibi dikine calımlar atan bi futbolcu olmadı.atalay 8 numara başladı,sonra 10 numaraya evrildi.bu cocukların gelişimi ile özel ilgilenmeli teknik heyet.atalay avrupa şampiyonasında oyun görüşü ve pasları ile öne cıktı.

Bu takımda kendi klübünün a takıma yükselebilecek kapasitede tek adam var o da kaleci.Diğerlerinin hepsi bomboş.Umutlu olan arkadaşlar da 2-3 seneye umudunu keser

turnuvanın en kötü takımı türkiye alt yapılardanda ümidi kesme vakti geldi ne kadar yabancı varsa alacaksın agha o ufacık altınordu yeter bu millete bu kafayla

bu arada 3-1 oldu kerem

2005'te Nuri Şahin ve Caner Erkinin olduğu u17 dünya kupasını hatırlıyorum Brezilyaya karşı 10 kişiyle 3-0'dan 3-3e getirip uzatmaya götürmüştük vay be nerden nereye. Bu jenerasyon hayal kırıklığı bence Berke, Recep ve Kerem belki bişeyler yapabilir.

Altın jenerasyon 87 88 idi oğuz sabankay aydın cafercan mehmet güven arda onlar bu çocuklardan çok daha yetenekliydi onlar bile olmadı bunlar mı olacak

Bu mu ovulen U17 jenerasyonu

Vay vay vay canim

2-3 yil sonra welcome to 2.lig
Maçı izlemedim ama yorumlar tek yöne gidiyor. Seninle futbolcuyu destekleme konusunda yazıştık son günlerde. Bu oyuncuları destekleyelim tamam ama ne için? Sen daha Paraguayın yedek takımını yenemiyorsan ne desteği bekliyorsun. Bundan bahsediyordum destek verilmez alınır.

Üst Alt