FIFA Ultimate Team - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beyler toplanın

Şimdi önemli bir soru elim yaklaşık olarak Pato alacak kadar para var. Fekat şuan sizce almaya değermi fiyatlar düşermi? Artarmı bilemedim. Oyun çıktığında zengin bebelerinin fifa pointlerle öküz gibi paket açacağını düşünüyorum. Buda yoğun miktarda oyuncu trade inin dönmesine sebep olacaktır. Sizce ne yapiyim?

Beyler toplanın

Şimdi önemli bir soru elim yaklaşık olarak Pato alacak kadar para var. Fekat şuan sizce almaya değermi fiyatlar düşermi? Artarmı bilemedim. Oyun çıktığında zengin bebelerinin fifa pointlerle öküz gibi paket açacağını düşünüyorum. Buda yoğun miktarda oyuncu trade inin dönmesine sebep olacaktır. Sizce ne yapiyim?

Bence bekle.

Beyler toplanın

Oyunun ilk günlerinde artar, sonra hızla düşer.

Pato riskli ama, cardweight'i düşük olduğundan birçok packte çıkar, daha "rare" oyuncular düşün.

Oyunun ilk günlerinde artar, sonra hızla düşer.

Pato riskli ama, cardweight'i düşük olduğundan birçok packte çıkar, daha "rare" oyuncular düşün.

Bizim Dany ve Kazım'la ilgili ne düşünüyorsun ikisi de şuan fiyat olarak uçuk ileride artar mı yoksa düşer mi? Sen aldın mı kadroya ikisini renktaş? Dany fiyatı düşebilir gibi geliyor bana ama Kazım oyundan çıkartılacağı için belki fiyatı fazla düşmeyebilir.

Bizim Dany ve Kazım'la ilgili ne düşünüyorsun ikisi de şuan fiyat olarak uçuk ileride artar mı yoksa düşer mi? Sen aldın mı kadroya ikisini renktaş? Dany fiyatı düşebilir gibi geliyor bana ama Kazım oyundan çıkartılacağı için belki fiyatı fazla düşmeyebilir.

Kazım packlerde olmayacağı için düşmez. Kerim Frei da öyle mesela.

Dany'nin packlerden ne kadar çıkacağına bağlı. Oyunun en hızlı silver stoperlerinden biri ve diğer özellikleri de iyi. Düşmez bence fazla.

Kazım packlerde olmayacağı için düşmez. Kerim Frei da öyle mesela.

Dany'nin packlerden ne kadar çıkacağına bağlı. Oyunun en hızlı silver stoperlerinden biri ve diğer özellikleri de iyi. Düşmez bence fazla.

Ben Dany'i aldım da ne yapayım bilmiyorum kadroda tutup oynatmaktan yanayım ama şuan satsam da çok ciddi bir kar elde edeceğim ilerde düşmezse kesinlikle benim için daha karlı olur. Kazım'da var elde stokladım.:D Elime 2 Riera geçti ikisini de kar ederek gönderdim şimdi bulamıyorum.

Sol Bek alamıyorum, coin yok.

swbhs.jpg

yahu koca forumda benden haric kimse xbox da oynamaz mi bu oyunu yahu :(

bütün millet ya pc ci yada ps3 cü.

neyse ps4 ön siparisi verdik...orda da o zaman millet xbox one alir benim sansima ya neyse :)

Edit: ultimat nedir soranlar icin ck kisa.. online fifa manager oyunu gibi bir sey. baska kisilerden oyuncu ala biliyorsun marketen yani acik artimindan. yada packet de ala biliyorsun coins ile. ya para yatirarak oluyor yada mac yapip biriktirerek.

bu sene bide galiba 10 lig olacakmis. yani 1ci lige cika bilmemiz daha zor olacakmis. tabiki bu benim gibi pro oyuncular icin daha iyi oldu. bebekler ile oynam zorunlugu kalkar umarim :DD

PES'ciler kıvranıyor. Oyunda yardırmayı kaldırmışlar, hepsi serzenişlerde. :D :D

Herkes bir gün fenerli olmayacak ama birgün Fifa'ya geçecek herkes.

Üst Alt