FIFA Ultimate Team - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tenekespor arkadaşımız kimse Gökhan Zan'ı benden aldı 1800 Riera'yı aldı 2800'e 2 kat zam yapmış satıyor uyanık. :D

:D 5k çok fazla 3k filan olsa anlarım ben en fazla 2000 hadi bir anlık gaza gelip verdiğim rakamdan 2800'den alırım diye planlıyorum mutlaka gelecektir uygun bir Riera.

Riera almak mantıksız bence, sırf chemistry iyi olsun diye sol bek'i tank gibi adama emanet etmeye gerek yok bence. Sabri koydum ben sol beke. :D

Şimdi biz böyle yıllarca PES oynayıp Ultimate Team özelliğinden ötürü FIFA'ya geçen bir kaç kişi olarak burayı size çok basit gelen şeylerle ilgili soru yağmuruna tutabiliriz oyun çıktığında. Bizlere küfür etmeyin. Anlayış gösterin. :(

Şimdi biz böyle yıllarca PES oynayıp Ultimate Team özelliğinden ötürü FIFA'ya geçen bir kaç kişi olarak burayı size çok basit gelen şeylerle ilgili soru yağmuruna tutabiliriz oyun çıktığında. Bizlere küfür etmeyin. Anlayış gösterin. :(

ya cok basit. universite okumana gerek yok. hele hele bu sene bide galiba formation konusu ortadan kalkmis ki daha basit olmus resmen.

Üst Alt