Fikret Orman: "Bayern’in mutlu olması lazım çünkü büyük bir kulüple oynayacaklar" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "Bayern’in mutlu olması lazım çünkü büyük bir kulüple oynayacaklar"

bayern eğer rehavete kapılmadan disiplinle oynarsa rekor olmadan maç bitimi için dua edersiniz. bu almanlar gavur milletinin en acımasızıdır. iki savaşta da yenildikleri için ezilmişlik ve hınç duygusu kanlarına işlemiş. kek gördüler mi tecavüz ederler. ar haya acıma merhamet yok :)

bayern eğer rehavete kapılmadan disiplinle oynarsa rekor olmadan maç bitimi için dua edersiniz. bu almanlar gavur milletinin en acımasızıdır. iki savaşta da yenildikleri için ezilmişlik ve hınç duygusu kanlarına işlemiş. kek gördüler mi tecavüz ederler. ar haya acıma merhamet yok :)

tezine inanmak istiyorum ama sahadakilerin kaci alman ki

mesele favori kim değil ki zaten tartışanın beyni yoktur fiko 35 senede 1 denk gelecek top bir takımı yakalamış üzerinden şov yapıyor normal abartmamak lazım
Bildigin ahmakca.
Bayern cok güclü takim, elimizden geleni yapacagiz dersin ama kendini Bayern ile ayni seviyede gösterme agazlari komik oluyor.
Heynckesin yaptigi aciklamalara bak, bunun yaptigi aciklamalara bak.

tezine inanmak istiyorum ama sahadakilerin kaci alman ki

Neuer/Ullreich
Kimmich Boatang Hummels Alaba (avusturyali, alman sayilir iste. Zaten Bayern alt yapi)
Thiago Tolisso
Robben James Coman
Lewandowski

Thiago Barca+ Bayern = Tamamiyle acimazsiz.
Robben ve Lewandowski zaten öyleler.

Yedekte'de Müller gavati var daha. Hunharca dalmak isteyen

4 (5) Alman
1 Avusturyali

PSGnin son macta icinden gecip bi ara aha 1. olacaklar dedigimiz takim Bayern. Besiktasi biraz ciddiye alsin 5:0 biter

Son düzenleme:
Ulan normalde avrupa da takımların başarısız olmasını istemem ama sırf şu Fiko 'nun havası sönsün bir ne olduğunu görsün diye bu tinercilerin fark yemesini istiyorum bir 8-0 faciası daha olabilir ...

bjk ezilir mi bilmem de turu geçmesi imkansız. Liepzig Bundesliga ikincisiydi içeride dışarıda yendik diyenler de 50 yıldır Avrupa'nın en büyük kulüplerinden Bayern'i, proje takımının ligde ilk sezonundaki başarısıyla kıyaslıyorlar farkındalardır umarım..

Neuer/Ullreich
Kimmich Boatang Hummels Alaba (avusturyali, alman sayilir iste. Zaten Bayern alt yapi)
Thiago Tolisso
Robben James Coman
Lewandowski

Thiago Barca+ Bayern = Tamamiyle acimazsiz.
Robben ve Lewandowski zaten öyleler.

Yedekte'de Müller gavati var daha. Hunharca dalmak isteyen

4 (5) Alman
1 Avusturyali

PSGnin son macta icinden gecip bi ara aha 1. olacaklar dedigimiz takim Bayern. Besiktasi biraz ciddiye alsin 5:0 biter

Vidal ve Müller 11 oyuncusu değil mi Bayernde yaw ben pek takip etmiyorum,Neuer uzun süreli sakat onu biliyorum

Üst Alt