Fikret Orman: "Stat konusunda bir tur daha konuşacağız" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "Stat konusunda bir tur daha konuşacağız"

Fikret Orman: Sayin baskanim biz TT Arena'da oynamak istiyoruz.

Suat Kilic: Tabi,tabi oynayin. Bak Ünal emrediyorum sana.

Ünal Baskan: Konus Adnanim

Adnan Öztürk: Nah oynarsiniz.

Ya kusuruma bakmayin,ama bu stat isi bayagi sIkmIstI. Hadi Ormanci, fenevin kapisina. Zaten tesisleriniz de Asya yakasinda. Rahat olur.

Cevap: Fikret Orman: "Stat konusunda bir tur daha konuşacağız"

Fiko'dan "Benim hic stadim olmadi abi :sad007:" bakisi :D

893cavlcsnap-2012-06-26-21h28m53s163.jpg

-------

Fikret Orman :

" Stad konusunda anlaşamadık. Ama kaleci sorunumuz malum. Bir sonraki görüşmemizde Muslera konusunda ortak kullanım teklif edeceğiz... " ( Ahmetung..... )

Yeter artık fiko kabak tadı verdin.

Git fenerbahçeye kardeş kulübüne onlara dilen tesislerinde Anadolu yakasında rahat rahat kullanın o stadı size söylemişti zaten nihat özdemir sonrada caydılar gerçi ama :D

adam bildiğin dilenci köpek gibi yalvarıyor tüpçü kulübü batardı hiç değilse atarlıydı adam :D

TT Arena turu paralı değil miydi ? Ona yetecek mi ki parası Beşiktaş'ın ?

Gorusmez bizim yonetim bir daha, hayal aleminde yasiyor.

Ben Beşiktaşlılara acıyorum senelerdir adam gibi başkanları yok. Fiko kendisi başkan olmasa Ünal Başkanı da ortak başkan yapmak isterdi.

Şaka yapmaya çalışıyor olmalı. Bu kadar yüzsüz olunur mu ya :D

versinler inönüyü gitsinler olimpiyata, x bi yerde de toki stad yapsın, budur neyin ğeşindeler anlamak mümkün değil, ekonomi bu kadar berbatken ne ile stad yapacaklar.

Arkadaş biz de aynı durumlardan geçtik, çekler ödenir, hakkınız ödenmez pankartını astık, en dandik banka bile kredi vermiyordu, taraftarımızdan sms yardımı istedik, ama hiçbir zaman başkasına yalvarmadık, dilencilik yapmadık. Bir kez istedik, hayır dediler, paşa paşa olimpiyat stadına gittik, 43 bin kombine sattık. Ama kesinlikle ve kesinlikle, açlıktan ağzımız koksa bile gururumuzu ayaklar altına aldırmadık. Sms yardım kampanyası yapalı yıllar oldu, ama hala konusu açıldığı zaman içim burkulur. Ancak şimdi yaşananları görünce iyiki başkalarına yalvarmamışız, kapıdan kovsalar bacadan girmemişiz diyorum.

Bir zaman sonra Bjk belki düzelir, ferahlar, ama bugünlerde yaşadıklarından dolayı her zaman utanacaklar, her böbürlenmelerinde bu gurursuzluk, hükümet yalakalığı yüzlerine vurulacak. Bunun karşılığında sana buna mecburdum demeye çalışacaklar, ama vereceğim cevap biz de aynısı yaşadık, ama hiçbir zaman yalvarmadık, dilenmedik olacak. Paranı kaybet, ama gururunu kaybetme, onu ayaklar altına aldırma, ileride utanacağın işler yapma.

Benim başkanım hayır, bu iş bitti dediyse benim için bitmiştir. Bir baskı olursa elimden geldiğince her türlü yardıma hazırım. Herkesin siyasi görüşüne saygı duydum hep, kimseye de baskı yapmadım, git istediğin partiye oy ver düstürüyle hareket ettim. Ama bu baskılar, haksızlıklar yaşanmaya devam edecekse prensiplerimden ödün vermeye hazırım.

Stadı falan yapacağı yok, tek derdi Arena'daki localardan gelecek para. Kulübünde para yok.

sosyal medyada beşiktaşlılar bile bu açıklamadan sonra başkanlarına karşı tepki koyuyorlar.

Her şeyi geçtim de 2020'nin çimlerini 2012'den bakıma alıyorlar,biri naylon ihale götürdü demek ki :lol: Sokaklar da öyle şimdi, köstebek yuvası haline getirdiler,cepler şişiyor eziyet millete :)

2 ay sonra yıkılacak olan sokaklara kaldırım döşüyorlar burada :haha:

Stadı falan yapacağı yok, tek derdi Arena'daki localardan gelecek para. Kulübünde para yok.

Loca'lari nah alir. Localarini sahipleri var. Ben tonla para verecem sonra bjkli tinerciler gelecek localara?

HAYIR bu olamaz, loca sahibi olsam mahkemeye verirdim.

zuhaaa bjk artık büyük kulüp demesin kendine..yuh ya dilneciliğide geçti bu

Üst Alt