Fikret Orman: "TT Arena'da oynarız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "TT Arena'da oynarız"

Cevap: Fikret Orman: "TT Arena'da Oynarız"

Ünal Aysal tamam olur oynayın der sonra yönetim kurulu toplanır olmaz der başkanda olmaz izin veremeyiz der ama iş işten geçmiş olur.

şaka bir yana;

Araya spor bakanı ve başbakan girer , bizimkilerde hayır diyemez.

Basbakan degil , padisahi gelse birsey yapamaz. Yeterki tepkimizi gosterelim. Neden Galatasaray oldugumuzu hatirlatalim birilerine.

Ünal Aysal tamam olur oynayın der sonra yönetim kurulu toplanır olmaz der başkanda olmaz izin veremeyiz der ama iş işten geçmiş olur.

şaka bir yana;

Araya spor bakanı ve başbakan girer , bizimkilerde hayır diyemez.

bu saatten sonra ne spor bakanı ne başbakan dinlemeyiz zaten başbakan adamını koydu federasyona gitti herşeyi eline yüzüne bulaştırdı ses çıkarmadık...

Yönetim başbakana şirin gözükmek için koltuğu kaybetmek istiyorsa stadı Beşiktaşla paylaşsın

Basbakan degil , padisahi gelse birsey yapamaz. Yeterki tepkimizi gosterelim. Neden Galatasaray oldugumuzu hatirlatalim birilerine.

bu saatten sonra ne spor bakanı ne başbakan dinlemeyiz zaten başbakan adamını koydu federasyona gitti herşeyi eline yüzüne bulaştırdı ses çıkarmadık...

Yönetim başbakana şirin gözükmek için koltuğu kaybetmek istiyorsa stadı Beşiktaşla paylaşsın

Ben de verilsin demiyorum ki olacakları söyledim sadece, bu benim düşüncem tabi olur olmaz görücez.

Dedikleriniz doğru taraftar olarak tepki koymak lazım, zamanında bize stadını vermeyenler şimdi bizden stad istemeye utanmıyorlar.

Bizim başkan gereken cevabı vermeli ama daha bir ses çıkmadı.

daha önemli bişey söylemiş ...önce planlarımızı bitirmemiz lazım - stadı legodan yapcaklarsa bilemem

Cevap: Fikret Orman: "TT Arena'da oynarız"

Daha kaç kere açıklama yapmamız gerek. Bu konuda bizim tavrımız belli. Olimpiyat stadı duruyor mis gibi.

Bu izni ne Galatasaray Baskanı verebilir, ne de bir siyasi lider dayatabilir. Artık mümkün değil. Taraftar bunu kabul etmez.

Biz aidiyet duygumuzun zarar görmesine ikna değiliz, olmayacağız.

Ulan daha gecen ay bir aciklama yaptik. :eek:

"Bugünlerde medyada ve internet ortamında Beşiktaş Kulübü`nün önümüzdeki dönemde stat inşaatı nedeniyle futbol maçlarını Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena`da oynamayı planladığı ve Galatasaray Yönetiminin bu konuyu gündemine aldığı haberleri tümüyle asılsızdır. Ne Beşiktaş Kulübü bu konuda tarafımıza başvurmuştur, ne de Galatasaray bu konuda herhangi bir tasarrufta bulunmayı planlamaktadır. Camiamızdan bu tür asılsız haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz"

Cevap: Fikret Orman:TT arena'da oynariz.

TT arena icin Suat Kilic Devrede

33027857279.jpg

İnönü Stadı'nı yıkarak yeniden inşa etmeyi planlayan Beşiktaş, bu süreçte maçlarını Galatasaray'ın stadı TT Arena'da oynamak istediğini deklare etmişti. Galatasaray yönetimi, siyah-beyazlılara konuyla ilgili net kararını iletmezken, Nihat Özdemir Şükrü Saracaoğlu'nu Beşiktaş'a açabileceklerini ifade etmişti. Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Beşiktaş'ın maçlarını Arena'da oynaması için Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'la görüşerek, "Bir büyük camianın diğer büyük bir camiaya kucak açması tarafımızdan da memnuniyetle karşılanır" dediği öğrenildi.

GERGİNLİKLER KALKAR

Aysal'la yaptığı görüşmede, kaybolmaya başlayan birlik ve beraberlik ortamının yeniden oluşturulması için kulüplere büyük işler düştüğünün altını çizen Bakan Kılıç'ın "Böyle bir olay gerçekleşirse camiaların arasındaki gerginlikleri ortadan kaldırır" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Sabah

Önce siz şikecileri düşürün. Ondan sonra gerginlik felan kalmaz. UEFA dan men edilince eline ne geçecek hala ucuz politikaların peşindeler.

Bizim yönetimimiz - hele ki son olanlardan sonra - böyle bir seye asla ve asla izin vermez. Müsterih olun beyler!

Üst Alt