Fikret Orman: "TT Arena'da oynarız" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "TT Arena'da oynarız"

Cevap: Fikret Orman: "TT Arena'da oynarız"

Biz türk futboluna leke süren insanları almayız ! Git istedğin başbakana ağla yakar bu taraftar seni oraya A-L-M-A-Z

yaklaş kulağına bişi söylücem orman :)

lan ne yüzsüz bi camia bunlar ya.fukara sümüğü gibi yapıştılar...inönüde oynatmadınız şimdi olimpiyata kadar yolunuz var...ben en çok şu yüzden istiyorum olimpiyata gitmelerini hani bunlar taraftarıyla övünüyolar ya soyunup küfretmek sanıyolar ya taraftarlığı bu yavşaklar bakalım olimpiyatta kaç kişiye maç oynacaklar...3 bini geçmez ortalamaları it sürüsünün

Olimpiyatta oynasınlar 2 bin kişiye ya oynarlar ya oynamazlar :D

Cevap: Fikret Orman:TT arena'da oynariz.

TT arena icin Suat Kilic Devrede

33027857279.jpg

İnönü Stadı'nı yıkarak yeniden inşa etmeyi planlayan Beşiktaş, bu süreçte maçlarını Galatasaray'ın stadı TT Arena'da oynamak istediğini deklare etmişti. Galatasaray yönetimi, siyah-beyazlılara konuyla ilgili net kararını iletmezken, Nihat Özdemir Şükrü Saracaoğlu'nu Beşiktaş'a açabileceklerini ifade etmişti. Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Beşiktaş'ın maçlarını Arena'da oynaması için Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'la görüşerek, "Bir büyük camianın diğer büyük bir camiaya kucak açması tarafımızdan da memnuniyetle karşılanır" dediği öğrenildi.

GERGİNLİKLER KALKAR

Aysal'la yaptığı görüşmede, kaybolmaya başlayan birlik ve beraberlik ortamının yeniden oluşturulması için kulüplere büyük işler düştüğünün altını çizen Bakan Kılıç'ın "Böyle bir olay gerçekleşirse camiaların arasındaki gerginlikleri ortadan kaldırır" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Sabah

Zerre spordan anlamayan adamları, taraftar psikolojisinden hiç anlamayan adamları bakan yaparsan işte böyle açıklama yaparlar.

Asıl siz Beşiktaş Arena' da oynasın diye direttikçe gerginliklerin artmasına sebep oluyorsunuz.

Misal, gayet sakindim az evvele kadar şu haberi okuduktan sonra gerildim!

O yüzden mi ASY yenileneceginde(yıkılıp yeni stat olacaktı esas) İnönü'yü vermediniz??!!??

Sizde gidersiniz olimpiyatta güzelce oynarsınız.

Kombine , bilet gelirleri ve stadda verilen hasarların tamiri için gerekli paranın 3 katını verirseniz artı Fernandes'i yollayın. Benden izin çıktı.

offf vericekler stadı yine dillendi başlarım böyle işe ya moralim bozuldu :(

------

80.000 kişilik trilyonlara malolan br stad ( Atatürk Olimpiyat) duracak...

Hemde biz ASY ni onarırken gidip oynadığımız halde orada...

Bunlar kalkıp utanmadan TT Arena da oynayacağız diyecekler...

Offf offf...

Yemin ediyorum insan bu ülkede kanserde olur, psikopatta...

Üst kullanım hakkı diye birşey var beyler rahat olun.Her ne kadar devletin olsada stad söz hakkı bizim.

Üst Alt