fikret orman - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fikret orman

Beşiktaş'ın daha az bonservis ödemesi gayet doğal. Bizim gibi yepyeni bir ilk 11 kurmadılar sonuçta. Sadece bir iki ilk 11 transferi yaptılar.

Bu yüzden bunu büyük bir başarıymış gibi dile getirmek saçma.

sent via GSC

Normal de fatura 70 milyon euro lafa variyorsa bu gemi nasil yuruyecek

bjk nin de bizim kadar borcu olsa da ffp yani faaliyet kar/zarari acisindan diger 2 buyugun acayip onunde

rakamlar da bunu soyluyor , ben soylemiyorum

4.7 milyondan 2 sene pepeye 9.5 m ediyor kapta herşey yazıyo gir bak

Negredo 2.5 milyon bonservis 2+1 yıllık 4.3 den sözleşme

medel 2.5 milyon bonservis 3 yıllık sözleşme 2.3 den

Sana kalsa bjk para ödemiyor zaten yinede bişeyler bulursun

Sinan bazen seni anlamakta güclük cekiyorum.
Fikirlere saygi duyun diyorsun, tamam haklisin ama bu sefer sen veriler ile ortaya konan mesajlari kabul etmiyorsun.
Evet gayet tabi haklisin, bonservis olarak daha az ödediler, bunun sebebi takimin bir iskeletinin olmasi.
Maas konusunda arkadaslar asagi yukari kafa kafaya oldugunu göstermis.
Bu konuda biz su anda gelir gider acisindan dezavantajli olabiliriz.
Ancak yatirim yapmadan bu gelirlerin artmayacagini burada ki herkes gibi sende biliyorsun.
Bunu zaten sezon basi itibari ile hep beraber artan gelirler ile ilgili gecilen bilgilerde gördük.

Bre forumdaslar , adamlarin odedigi bonservis , bizim odedigimiz bonservisten 30 milyon euro az , adamlarin uefa geliri en az 30-35 milyon euro var , bizde bruma vb onlarda adriano satisi var

kalkmissiniz bana itiraz ediyorsunuz , maas toplamini da incelemem icin sayfa verin o toplamlara nasil ulasildigini inceleyip eger maas konusunda denklik varsa belirtirim

unutulmamasi gereken bi detay da , pepe ile 2 sene belhanda ile 5 senelik sozlesme olmasi gibi detaylar

yani sen 5 sene o parayi odeyecek imza attin , bjk 2 sene

kisacasi bu sezon icin yillik bazda 70 milyon euro ya yakin bir fark var benim hesabima gore maaslardaki fark haric

onemsiz geliyorsa benim icin sorun degil

Bizde 20 milyon avro'ya futbolcu sattik, bunu'da katmak lazim.

Stad gelirimiz besiktas'tan fazla, bunlarida katalim ozaman.

Bizde 20 milyon avro'ya futbolcu sattik, bunu'da katmak lazim.

Stad gelirimiz besiktas'tan fazla, bunlarida katalim ozaman.

elbette katmaliyiz , onlar da adriano (marcelo demek istedim yanlis isim telaffuz etmisim) yu sattilar .

bu arada umarim cenk i satmazlar , nefret geldi bjk nin oyuncu satisindan .. stat , uefa , tff ,her yerden para yagiyor , sahalarini da bizim parayla yaptilar dendiydi

bizle fb yi susturmak icin bu adamlara yol verilen 3 uncu (benim bildigim) donem bu , ama bu kez onu alinamayan bir frankestein a donusuyorlar

Son düzenleme:
elbette katmaliyiz , onlar da adriano yu sattilar .

bu arada umarim cenk i satmazlar , nefret geldi bjk nin oyuncu satisindan .. stat , uefa , tff ,her yerden para yagiyor , sahalarini da bizim parayla yaptilar dendiydi

bizle fb yi susturmak icin bu adamlara yol verilen 3 uncu (benim bildigim) donem bu , ama bu kez onu alinamayan bir frankestein a donusuyorlar

Adriano'yu kime sattilar? Adami ben dun saha'da gordum

Ayrica Fiko oyle sanildigi kadar iyi bir baskan degil, stadi kendileri yapmamasina ragmen, bir gider olarak yazdilar, o paralar nerelere gitti sormak lazim

ne zaman fb ile gs bir yarisi kizistirsa bir gorunmez el bjk yi devreye sokuyor .. 4 sene ust uste olduk , uzerine fb bizim serimizi kesti cikisa gececekken ya da biz unvani geri alacakken zorlama bir sampiyonluk verdiler

ne zaman yildiz tartismasi oldu , bir sampiyon alip , 2 tane de masada ekletip yildiz hedefine dahil ettiler

2008-2009 sezonunda ozellikle samiyende kazananin avantaj saglayacagi macta 0-0 ve tonla kirmizi ile iki takimi derdest edip , sonra sivasi kurda kusa yedirip yine sampiyon yaptilar

son donem icin bunu tam olarak soyleyemem , ama orada da hakemler ve kurullar devreye girdi ,ilk sene haklariyla ama ikinci sene bence basaksehirin hakkini yiyerek sampiyon oldular

bu sene nispeten hakem olaylari dindi fakat simdi de guclendiler palazlandilar

fb liler gs , biz fb cok kollaniyor derken magdur edebiyati ile en cok parsayi her daim bjk toplamistir

ne zaman fb ile gs bir yarisi kizistirsa bir gorunmez el bjk yi devreye sokuyor .. 4 sene ust uste olduk , uzerine fb bizim serimizi kesti cikisa gececekken ya da biz unvani geri alacakken zorlama bir sampiyonluk verdiler

ne zaman yildiz tartismasi oldu , bir sampiyon alip , 2 tane de masada ekletip yildiz hedefine dahil ettiler

2008-2009 sezonunda ozellikle samiyende kazananin avantaj saglayacagi macta 0-0 ve tonla kirmizi ile iki takimi derdest edip , sonra sivasi kurda kusa yedirip yine sampiyon yaptilar

son donem icin bunu tam olarak soyleyemem , ama orada da hakemler ve kurullar devreye girdi ,ilk sene haklariyla ama ikinci sene bence basaksehirin hakkini yiyerek sampiyon oldular

bu sene nispeten hakem olaylari dindi fakat simdi de guclendiler palazlandilar

fb liler gs , biz fb cok kollaniyor derken magdur edebiyati ile en cok parsayi her daim bjk toplamistir

100. yıllarında iyi kadro kurdular hakederek sampiyon oldular
bedavadan 2 şampiyonluk konusuna katılıyorum ama senin bu söylediklerin şeyleride besiktaslılar biz ve fbliler için düşünüyor. görünmez bir el GS ve fb odaklı lig istiyor falan diyorlar.

ayrıca sunuda kabul edelim GS fb ve bjk bu ucunden biri eger sampiyonluk yarısında anadolu takımıyla cekisiyorsa kollanırlar. bu net.

Demirören başkanlığa devam etseydi üst üste şampiyon olup cl grubu lider olarak tamamlayacaklarını sanmıyorum ama siz daha iyi bilirsiniz tabi

bu bilgileri aldigin siteyi veya yeri paylasir misin

İşte Beşiktaş'ın KAP'A yaptığı açıklama:

"Kepler Laveran Lima Ferreira (Pepe)' in transferi konusunda oyuncunun kendisiyle anlaşmaya varılmıştır.
Oyuncu ile 2 yılık anlaşmaya varılmış olup,

2017/2018 ve 2018/2019 Sezonununda Toplam 9.500.000 Avro Garanti Ücret
Alvaro Negredo Sanchez'in transferi konusunda kendisi ve kulübü Valencia ile anlaşmaya varılmıştır. Sözleşme fesih bedeli olarak şirketimiz tarafından Valencia kulübüne net 2.500.000 Avro ödenecektir.

Oyuncu ile 2+1 yıllık sözleşme ile aşağıdaki şartlarda anlaşılmıştır.

*2017-2018 Sezonu için 4.350.000 Avro

Quaresma

Sözleşmenin detaylarına yer verilen açıklamada, 33 yaşındaki futbolcunun 2017-2018 ve 2018-2019 sezonlarının her biri için 2 milyon 100 bin avro,

Quaresma tek 2.1 imiş aklimda 2.5 kalmisti direkt yazidim.

Bizim maaş
Futbolcularımızın Maaş Tablosu (2017/2018 Sezonu)

Beşiktaş için

Beşiktaşlı Blog: Beşiktaşlı futbolcuların 2017-2018 yıllık garanti ucretleri (guncel)

100. yıllarında iyi kadro kurdular hakederek sampiyon oldular
bedavadan 2 şampiyonluk konusuna katılıyorum ama senin bu söylediklerin şeyleride besiktaslılar biz ve fbliler için düşünüyor. görünmez bir el GS ve fb odaklı lig istiyor falan diyorlar.

ayrıca sunuda kabul edelim GS fb ve bjk bu ucunden biri eger sampiyonluk yarısında anadolu takımıyla cekisiyorsa kollanırlar. bu net.

100 uncu yillarindaki kirilma maclarini cok net hatirliyorum , 4 derbiyi de kazandilar ama nasil kazandilar ve bizim adana ve gencler maclarinin hakemleri ve mac ici pozisyonlarini bulup koymak lazim

hasana yapilan net penaltinin verilmeyip , uzulmezin goluyle yenildigimiz mac ... fatih akyelin haybeye atilip kadikoyde feneri yendikleri mac

kendi sahalarinda sinan enginin aziz yildirima insallah siz sampiyon olursunuz dedigi ve kaybettikleri mac ... ali aydin ile 9 kisi kaldigimiz inonudeki mac

korner bayraklarina tekme atip sari kart gormeyen ilhanlar ... fb maclarinda cips paketleri icin anons yaptirip saha kapatanlarin , 7 kisi sahaya atladigi inonuyu kapatmamasi

kip kirli bir sezondur 2002-2003 sezonu .. adana macinda 1 i tartismayi verilmeyen 3 gol , gencler birligi macinda bulent uzun denen itin yonetimi

daha zorlasam aklima neler gelir o sezona ait

Üst Alt