fikret orman - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fikret orman

fikret orman: "londra'ya ara transfer için geldim. iki tane görüşmemiz var. oyuncu satmak için değil de, daha çok takıma takviye için geldim." (bein sports)

Dogru hamle

Fikret Orman: "Amatör şubeler maliyetleri ile beraber finanse edilemiyor bir süre sonra. Kim bu işe girdiyse altında eziliyor. Bunları belediyeler yapıyor ancak oralarda kamu kaynağı var. Biz hep kendi kaynaklarımızla yapıyoruz. Bu nedenle bazı şubelerden ayrılacağız."

[FONT=&quot]-Fikret Orman: "UEFA, mart ayında görüşmek için Galatasaray ve Fenerbahçe'yi çağırdı. Neden çağırdı, özledi mi? Bizi neden çağırmadı? Çünkü Beşiktaş'ın UEFA'da bir sorunu yok."

Ulan daha düne kadar menemen yiyip, feda tişörtü basıyordunuz adam mı oldunuz?[/FONT]

6 yıl 2 kupa. Dursun'un bile 3-4 kupası vardır herhal 3 yılda.

79444-feda-tisortu-ile-imzaladi.jpg

Galatasaray’ın mülk satarak borç azaltma projesi gibi bir duruma siyah-beyazlı kulüpte sıcak bakmadığını söyleyen Fikret Orman, “Galatasaray Kulübü’nün yaptığı bir yöntemdir. Biz bunu yapmak istemiyoruz. Beşiktaş tarihinde malları, mülkleri satan başkan olarak anılmak istemiyorum. Bütün kulüplerin çatısı düzeltilmeli. Kulüplerin toplam borcunun yüzde 85’i, beş tane şampiyon olmuş kulübe ait.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Fikret Orman Beşiktaş Kulübü’nün 1 milyar 710 bin TL olduğunu açıkladı.

Ne gibi malın varda bu borçu kapata bileceksin? Bide bir iki sene şampiyon olamada bu borçun durumunu tekrar röntgen çekelim. Başarıya rağmen borçlarında azalma gözükmüyor Fiko

İlk 2 senesinde yaptığı doğru kadro mühendisliği her geçen sene kötüye gidiyor. Bayern maçında 31.5 yaş ortalamasıyla oynadılar.

Borç da arşa çıktı artık. Tıpkı Aziz Yıldırım gibi bu da 2-3 seneye devam ederse küfür yemeye başlar. Aziz'e Fenerliler 2007-2008'lerde falan adeta tapıyordu ama şimdi ne oldu...

bu herif sapık oldugu kadar yalancıda ama iyi güldürdü beni mal herif senin mal mülk satabilmen icin önce malının mülkünün olması lazım

8jk nin hangi malı mülkü var ,stad kendilerinin degil,tapulu tek malları antrenman tesisleri.

mal mülk satarız lafını fener dese anlarım ama bu açlar deyince iyi güldüm

Katılmıyorum, amatör branşlar istenirse Fenerbahçe'nin zamanın da Basketbol da Ülker ile birleşmesi ve sponsor desteği gibi doğru hamleler yapılaması halinde hem zarar getirmez hemde bir çok amatör spor gelişebilir.

Yeter ki isteyeceksin, araştıracaksın ve doğru yöneteceksin.

"
Fikret Orman: "Amatör şubeler maliyetleri ile beraber finanse edilemiyor bir süre sonra. Kim bu işe girdiyse altında eziliyor. Bunları belediyeler yapıyor ancak oralarda kamu kaynağı var. Biz hep kendi kaynaklarımızla yapıyoruz. Bu nedenle bazı şubelerden ayrılacağız.""

G9mJLr.jpg

Beşiktaş Kulübünün toplam borcunun 1 milyar 948 milyon 589 bin 126 lira olduğu açıklandı.

Beşiktaş Kulübü Denetleme Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel, Vodafone Park'ta gerçekleştirilen 2018 yılı 1. olağan divan kurulu toplantısında siyah-beyazlıların mali durumuyla ilgili üyelere bilgi verdi.

Tuncel, BJK Derneğinin borcunun 695 milyon 831 bin 486 lira, Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'nin borcunun da 1 milyar 252 milyon 757 bin 640 lira olduğunu bildirirken, toplam borcun ise 1 milyar 948 milyon 589 bin 126 lira olarak gerçekleştiğini belirtti.

Açıklanan mali tabloda, BJK Derneğinin 56 milyon 725 bin 600 lira, Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'nin de 182 milyon 477 bin 877 lira alacağının bulunduğu kaydedildi.

bunlar durum bizden daha sıkıntı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beşiktaş Kulübünün toplam borcunun 1 milyar 948 milyon 589 bin 126 lira olduğu açıklandı.

Beşiktaş Kulübü Denetleme Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel, Vodafone Park'ta gerçekleştirilen 2018 yılı 1. olağan divan kurulu toplantısında siyah-beyazlıların mali durumuyla ilgili üyelere bilgi verdi.

Tuncel, BJK Derneğinin borcunun 695 milyon 831 bin 486 lira, Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'nin borcunun da 1 milyar 252 milyon 757 bin 640 lira olduğunu bildirirken, toplam borcun ise 1 milyar 948 milyon 589 bin 126 lira olarak gerçekleştiğini belirtti.

Açıklanan mali tabloda, BJK Derneğinin 56 milyon 725 bin 600 lira, Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'nin de 182 milyon 477 bin 877 lira alacağının bulunduğu kaydedildi.

bunlar durum bizden daha sıkıntı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Benim bu bilgilerden çıkardığım Galatasaray batıyor.

Üst Alt