Fikstür Değerlendirmesi! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikstür Değerlendirmesi!

Cevap: Fikstür Değerlendirmesi!

Bursaspor'un maçlarını kazanmasını bu yüzden istiyordum zaten çünkü Galatasaray'ın şampiyonluğundan umudum yoktu. İnşallah kaptırmazlar liderliği. Fb-Bjk maçı berabere biterse şampiyonluk şansı yüksek Bursaspor'un..

fb bjk maci berabere bitsin biz kazanalim onlarla ayni puandayiz ;) yani bizimde daha var sampiyonluk sansimiz öncelikle su sivas deplasmanini atlatalim sonra herkes yine havaya gircek

Matematiksel olarak devam etsede şu durumdan sonra şansımız sıfır. Kalan maçlarımızda gelen geçen bizden puan alır bakın görün. Birtek Bursa maçını alırız diyebilirim. Biz bence bu sene 4. oluruz ama trabzon da geriden gelip bizi geçebilir. Yani avrupa bile garanti değil şu anda.

Matematiksel olarak devam etsede şu durumdan sonra şansımız sıfır. Kalan maçlarımızda gelen geçen bizden puan alır bakın görün. Birtek Bursa maçını alırız diyebilirim. Biz bence bu sene 4. oluruz ama trabzon da geriden gelip bizi geçebilir. Yani avrupa bile garanti değil şu anda.

Tam tersi olması gerekmiyor mu? Niye sadece Bursaspor maçını kazanıyoruz? :eek:

Bursaspor'un kalan maçları;

Gençlerbirliği(d),Gaziantepspor,Galatasaray(d),Kayserispor,Ankaraspor(h),Beşiktaş

Fenerbahçe'nin kalan maçları;

Ankaraspor(h),Beşiktaş,Kasımpaşa(d),Eskişehirspor,Ankaragücü(d),Trabzonspor

Bursaspor'un bizimle oynayacağı maç çok önemli.Diğer maçlarda puan kaybı yaşarlarsa sürpriz olur.Fenerbahçe'nin fikstürü zor gibi gözüküyor ama onlarda kötü olsalar bile kazandılar şimdiye kadar.Kalan maçlarda bu düzen bozulabilir.Umudumuz devam ediyor...

Bursa'nın takılabileceği 3 maç var.Gençlerbirliği-Beşiktaş-Galatasaray

Fener'bahçe ise her maç puan kaybedebilir. Beşiktaşı bu potaya almadığım şu dönemlerde bizim için ise her maç altın değerinde.3 maçlık bir seri yakalarsak iyi olur.

üstüne basa basa söyluyorum bu fener sampiyon olamaz gerekcelerimi 7 de 7 sampiyon yaparmi topiginde yazdim.

Hocam yapma, Bursa 'nın 3 puan + genel averaj üstünlüğü var.

Doğancan'ın da dediği gibi Bursa'nın 3 maçı var. GS, Bjk ve GB

Fener evinde Bjk ile oynayacak. TS ile de sezonu kapatacak. Şampiyonluk son haftaya kalmaz diye düşünüyorum. Fener havaya girmişken diğer maçlarını alacaktır. :)

Puan durumuna göre Fener'in 5 maçı kaldı.Bu 5 maçtan birini berabere kalıp diğerlerini alsa( Ki bu gazla alabilir ) bizde tüm maçlarımızı kazansak gene Fener'den ikili averajda geride kalıyoruz.Puan olarak eşitleniyoruz ama ikili averajda gerideyiz.

Bursaspor bu hafta puan kaybetmezse şampiyon olur.Kaybederse ve biz kazanırsak hesap yapmaya başlarız yine...:)

Derbiden çıkacak beraberlikle şampiyonluk için en avantajlı takım olacaz.Yeterki biz maçlarımızın hepsini kazanalım.Bursanın oynadığı oyun belli Kayseri ve beşiktaşla maçları var.

Derbiden çıkacak beraberlikle şampiyonluk için en avantajlı takım olacaz.Yeterki biz maçlarımızın hepsini kazanalım.Bursanın oynadığı oyun belli Kayseri ve beşiktaşla maçları var.

bence bjk nin yenmesi daha iyi olacak cünkü o zaman fbnin bir beraberliginde önlerine gecebiliriz

ama eger derbi berabere biterse fbnin yenilmesini yada iki kere berabere kalmasini bekliyecegiz

yani bjknin yenmesi bizim icin daha iyi olur

Bence, Manisaspor maçından sonra herşey bizim için belli olacak.Manisa'da Kazanırsak yürür gideriz.

Üst Alt