Flaş! Galatasara Transferde Dolu Dizgin.. LOİC REMY'den Sonra Sırada Kim Var?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Turkspor.net önceki gün gece yarısı REMY haberini yine ilk kez Türkiye'ye duyuran site oldu.. FANATİK Gazetesi'nin belgelenen EMEK HIRSIZLIĞI ile REMY haberini manşetine taşıması ile birlikte YALAN VE SAZAN medyası haberi sitelerine koymaya başladılar..

Avrupa medyasına Türkiye'den haber satan bir takım isimler TURKSPOR.NET in özel haberini kendi haberleri imiş gibi önce dış kaynaklı internet sitelerine geçtiler, sonrada kendi verdikleri haberi dış kaynaklı olarak gazetelerine ve sitelerine taşıdılar..Haberden habersiz, Çaresiz zavalllı SAZAN VE YALAN medyası sadece kendi kendini kandırırken, okuycularından ve özellikle turkspor.net ziyaretcilerinden büyük tepki gördüler. Turkspor.net haberini YALAN VE SAZAN medyası 36 saat sonra ayak oyunları ile sayfalarına taşırken, turkspor.net istihbahat kaynakları GALATASARAY'daki ŞOK GELİŞMELERİ anında aktarmaya devam ettiler.. EVET .. turkspor.net Galatasaray'ın transfer kriterlerini GELECEĞİN YILDIZLARI.. EN FAZLA 25 YAŞINDA .. ÇOK BÜYÜK İHTİMAL İKİSİ SİYAHİ OLMAK KAYDI İLE 3 TRANSFERİ GERÇEKLEŞTİRMEK ÜZERE diye günler önce açıklamıştı..Galatasaray'ın son listesindeki isimlerin yüzde 60-70 inin Siyahi olması bu ihtimali ortaya çıkartıyordu..

Nitekim turkspor.net Galatasaray'ın ilk görüşme yaptığı KARA BELA'yı LOİC REMY'i açıkladı...

turkspor.net Remy olayını SAZAN VE YALAN medyası nasıl kullancak diye tiyatroyu seyrederken, ikinci siyahi açıklamak için bir kaç gün bekleme kararı aldı..Aslında Gazetecilikte HABER BEKLEMEZ diye kural vardır..

Beklettiğiniz haberin ELİNİZDE PATLAMASI ihtimali de vardır.

Haberi tutmak büyük risktir..Tabi bu kurallar karşınızda gazetecilik yapanlar varsa geçerlidir..

Turkspor.net, aldığı istihbaratı resmi site açıklamadıktan sonra bir ay bile vermemiş olsa, YALAN VE SAZAN medyasının öğrenme ihtimalinin SIFIR olduğunun rahatlığı içinde..Evet turkspor.net bugün ya da yarın GALATASARAY'ın görüştüğü ikinci ismi açıklamaya hazırlanırken, çok ani bir gelişme oldu.. Bu gelişme üzerine Haldun Üstünel yoğun işlerini bırakarak öğlen saatlerinde çok acil bir şekilde uçtu..Haldun ÜStünel hangi ülkeye uçtu..

O ülkeye saat kaçta indi.

Hangi futbolcunun kendisi ve menajeri ile görüşmeler başladı.

Olay hangi noktada..

Her an anlaşma olabilir mi?G.Saray gerçekten bu işi çok iyi yapmaya başladı..

TURKSPOR.NET in sürekli yazdığı gibi aylar önce isimler tesbit edildi..

Her türlü bilgiler toplandı..

Futbolcular hakkında klasörler hazırlandı..

Yeni Teknik Direktör beklendi..Yeni Teknik direktör göreve geldi..

G.Saray listesi ile Rijkaard ın listesi üç gün boyunca Üstünel ve Rijkaard tarafından derinlemesine analız edildi.26 yaş üstü tüm futbolcuların üstü çizildi..

Rijkaard ın ve G.Saray'ın değişim projesi içinde en fazla 25 yaşındaki futbolcular tercih edildi.İsimler AVRUPA YILDIZI değildi ama çok kısa sürede AVRUPA YILDIZI olacak isimlerdi..Net liste belli oldu.. Bu arada Rijkaard ve teknik ekibi G.Sarayın tüm maçlarının kasetlerini izledi..Son listedeki isimlerle ön görüşmeler yapıldı.

Resmi görüşmeler için hangi rakamlarla masaya oturulacağı belli oldu..Galatasaray alacağı futbolcular için genel bir bütçe planlaması yaptı..Ancak talip olunan YILDIZ ADAYLARI hiç de ucuz değildi..

Bütçe yetmiyordu..G.Saray'ın daha güçlü olması adına kol gidecek, ya da ağaç budanacaktı.. Uzun süredir Servet'in peşinde olan Marsilya, Galatasaray'dan haber bekliyordu..Aslında G.Saray'ın transfere ayırdığı bütçe yetmiş olsaydı Servet tabiki satılmayacak tı..Ama yetmedi.. Servet de istiyordu Avrupa da oynamak, Marsilya'da istiyordu Servet'i..Yeni bir bütçe yapıldı.. Rijkaard da onay verdi. Marsilya yetkililerine GELİN GÖRÜŞELİM dendi..Yine anında FLORYA'DA HAREKETLİ SAATLER başlığı ile Servet pazarlığının başladığını, G.Saray'ın Servet'i Marsilya ya vereceğini, daha önce Galatasaray'ın 9 istediği Marsilya'nın da 6 verdiği Servet için kıran kırana pazarlık başladı..

Turkspor.net buluşma noktasının 7.5 ile 8 milyon euro olacağını haberinde duyurdu..Başta NTVSPOR ve LİG TV olmak üzere onların uzantılı internet sitelerinde ise görüşme devam ederken, ve Rijkaard Servet'in satılmasına onay vermişken RİJKAARD SERVET'İN SATILMASINA İZİN VERMİYOR haberleri çıkıyordu..Oysa o anda pazarlık kıran kırana devam ediyordu. G.Saray yönetimi Adnan Polat ve Haldun Üstünel'in sihirli kelimeleri ile SERVET'i 8.5 milyon euro gibi bir rakama Marsilya'ya sattı..

Bu rakam 28 yaşındaki Servet için Galatasaray'a Servet anlamına geliyordu..Bu rakamla transfer bütçesi güçlenmişti..

G.Saray Serveti verdikten sonra, hemen harekete geçti ve Üstünel kolları sıvadı..Daha önce ön görüşmesi yapılan isimlerle resmi pazarlık için masaya oturma zamanı gelmişti..Önce Nice'nin 22 yaşında 1.84 boyundaki Nijerya asıllı, KARA BELA ROİC REMY ile görüşmeler başladı..Sonra ikinci KARA BELA ile görüşmeler devam ederken, çok ani gelişen bir haber üzerine rota bir başka ülkeye kaydı..G.Saray engin denizlerde yüzerken, turkspor.net gücü oranında takip etmeye devam ediyordu..YALAN VE SAZAN medyası ise ÇOCUK HAVUZUNDA serinlemeye çalışırken, türlü komiklikler yapıyordu..Evet.. Haldun ÜStünel hangi ülkede..

Hangi futbolcu ile görüştü..Aslında haber beklemez..

Hemen koymak lazım..

Çünkü tek rakibimiz RESMİ SİTE..

Acaba biz haberi geceye saklarken, RESMİ SİTE açıklar mı?Haber elimizde ancak RESMİ SİTE açıklarsa patlar...

Ama haberi şimdi koyarsak YALAN VE SAZAN MEDYASI hemen haberi kendi haberleriymiş gibi UTANMADAN, SIKILMADAN, ARSIZCA sayfalarına manşetten koyar..Turkspor.net gece yarısı haberi koyduğunda ise YALAN VE SAZAN medyası horul horul uyuduğu için sabah kalktıklarında TURKSPOR.NET manşeti ile uyanıp şok olmaya devam edecek..TURKSPOR.NET YALAN VE SAZAN MEDYASININ emek hırsızlarının KABUSU OLMAYA devam edecek..turkspor.net ziyaretcileri gerçekten haberi YALAN VE SAZAN medyasından 36 saat önce almanın mutluluğunu geçen sene olduğu gibi bu senede yaşamanın keyfini çıkartacak..Arkadaşlarımız bugünkü ŞOK GELİŞME ile ilgili haberi hazırladı..Bekliyoruz..

Çok ani bir gelişme olup GALATASARAY RESMİ SİTESİ bizden önce açıklamazsa, turkspor.net haberi yine gece yarısı açıklayacak..

ÇOK ÖNEMLİ NOT..

Lütfen.. Saat kaçta açıklayacaksınız..

Bu yıldız kim

Hangi ülkeye gitmişler

Ne olur önce açıklayın..

diye yorumlar atmayın..

Biz kimseyi uykusuz bırakıp işkence yapmaya çalışmıyoruz.

Bizi ve sizleri uykusuz bırakanlar YALAN VE SAZAN medyası VE EMEK HIRSIZLIĞINI BÜYÜK BİR KEYİFLE YAPAN UTANMAZ insanlar...Turkspor.net kaynağını belirtmeyi olmayan gururlarına yediremeyen UTANMAZ ARLANMAZ USLANMAZ EMEK HIRSIZLARININ kafasına KÜÜT KÜÜÜT vurmaya devam edeceğiz..Her gün sabah kalktıklarında her zaman olduğu gibi KORKA KORKA YAZACAKLAR www.turkspor.net Browser larına..ACABA NE ATLAMIŞ korkusu ile uyanacaklar her sabah..

EMEK HIRSIZLARI ÇALIN ÇALIN..

SAZAN VE YALAN MEDYASI ÇATLAYIN...

Turkspor.net kabusunuz olmaya devam edecek..saat 02.30 da buluşmak üzere..
 
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDABunlar işi büyüttü araya Gs.org'u falanda katıyorlar artık :)
 
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDA02:30 da kimi açıklayacaklar çok merak ediyorum.Daha çok o isim gelmezse ne yapacaklar merak ediyorum.
 
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDAUlan bekleyecem eğer gelmezse bir daha bir yazınızın virgülüne bakmam.
 
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDATurkspor.net kaynağını belirtmeyi olmayan gururlarına yediremeyen UTANMAZ ARLANMAZ USLANMAZ EMEK HIRSIZLARININ kafasına KÜÜT KÜÜÜT vurmaya devam edeceğiz..:D:2aloh1:Yuru be Turkspor. Kim tutar seni
 
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDAUlan dedikleri tutarsa yani 25 yaş altında zenci 3 adamla anlaşırsak bundan sonra turkspor.net den çıkmam.Hele 2:30 da dedikleri adam tutarsa...
 
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDAİtiraf ediyorum ben bir Turkspor.net editörüyüm. ve şuan sarhoşum. 02.30'a kadar beklerseniz kendiniz bilirsiniz..
 
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDAsahtekarlıgın bu kadarınada pes artık adamlar hem yazıyor hem oynuyorlar burdan size bi iki sey söylemek isterdim ama ceza almaya bile degmezsiniz üçkagıtcılar sizi !!!
 
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDAyuzde yuz Babel.

"cok pahaliydi, bütce yetmiyordu ama Servetin Marseille ya transfer olmasiyla Babeli transfer edicek para geldi kasaya ve Haldun üstünel isi bitirdi bitiriyor.."

boyle bir aciklama yaparlar, cünki 1 haftadir Babel transferi yalanliyordu turkspor.net.
 
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDAyuzde yuz Babel.

"cok pahaliydi, bütce yetmiyordu ama Servetin Farnsaya transfer olmasiyla Babeli transfer edicek para geldi kasaya ve Haldun üstünel isi bitirdi bitiriyor.."

boyle bir aciklama yaparlar, cünki 1 haftadir Babel transferi yalanliyordu turkspor.net.Deniz meniz diyor, okyanus ötesi heralde.
 
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDAyuzde yuz Babel.

"cok pahaliydi, bütce yetmiyordu ama Servetin Marseille ya transfer olmasiyla Babeli transfer edicek para geldi kasaya ve Haldun üstünel isi bitirdi bitiriyor.."

boyle bir aciklama yaparlar, cünki 1 haftadir Babel transferi yalanliyordu turkspor.net.Tam aynısını ben yazacaktım katılıyorum +1905
 
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDASıkıldık bu haberlerden ya!
 
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDAvalla ben artik isimler ustunde pek durmuyorum cunku kafayi yemek uzereyim kim gelirse gelir ama cabuk gelsin tabi kaliteli oyuncu olmasi sart
 
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDABu adamlar ciddi abarttılar ve sıkmaya başladılar bune böyle ya.İnsan işini düzgün yapmaya hiç mi çalışmaz ya?.Biraz düzgün iş yapın adam olun yaa.
 
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDABekliyoruz yumurtami tavukdan tavuk mu yumurtadan cikar aciklayacaklar sonunda.
 
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDAServette pürüz çıkmadımı ne ara satıldıda para ne çabuk kasamıza geçtide anlaşmaya ve resmiyete döktük olayı :)
 
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDAtürkspor.net editörleri sayemde cennetlik oldu
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt