Flaş! Galatasara Transferde Dolu Dizgin.. LOİC REMY'den Sonra Sırada Kim Var? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Flaş! Galatasara Transferde Dolu Dizgin.. LOİC REMY'den Sonra Sırada Kim Var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDA

Arkadaşlar Bence Yalan Söylüyorlar Olabilir.Belki Bir Duyum Almışlardır ve Resmi Site Açıklamaya Kalkarsa Bunlar Açıklayacak veya Resmi Site Açıklamazsa Diğer Sıradan 2.30 'da Verdikleri Haber Gibi Yapacaklar. Yani Söylemlerinden Kendilerini Garanti Altına Alıyorlar.Resmi Site Açıklarsa Bakın Biz Söylemiştik Diyecekler.Açıklamazsa Buyrun Bu Bizim Haberimiz Diyecekler.

Cevap: FLAŞ! G.SARAY'DA TRANSFERDE DOLU DİZGİN.. LOİC REMY'den SONRA GÖRÜŞME ODASINDA

yuzde yuz Babel.

"cok pahaliydi, bütce yetmiyordu ama Servetin Marseille ya transfer olmasiyla Babeli transfer edicek para geldi kasaya ve Haldun üstünel isi bitirdi bitiriyor.."

boyle bir aciklama yaparlar, cünki 1 haftadir Babel transferi yalanliyordu turkspor.net.

aynen ilerde babel acıklandıgında kıvırma payı bırakıyorlar ve kıvırmaya zemin olusturacak ikince cümle ;

Evet turkspor.net bugün ya da yarın GALATASARAY'ın görüştüğü ikinci ismi açıklamaya hazırlanırken, çok ani bir gelişme oldu.. Bu gelişme üzerine Haldun Üstünel yoğun işlerini bırakarak öğlen saatlerinde çok acil bir şekilde uçtu..

aslında hesapda yoktu dedigimiz gibi yalan haberdi ama ..... oldu rijkaar dı aradı üstünel harekete gecti :D spor ilgilerini bilmem ama bunlardan dallas gibi dizi cıkar :p

Babel derlerse kendilerine güzel bir kapak takmış olurlar.

turkspor.netten bir yorum:

"saim abi sizin yüzünüzden eşimden boşanma noktasına geldim haberleri biraz erken ver abi hanım çok kızıyor alacağımız oyuncunun mevkisini bari söyle isim istemiyorum lütfen cevap saygılar "

))))))))

"siz varya,saim abi sizin yüzünüzden eşimden boşanma noktasına geldim haberleri biraz erken ver abi hanım çok kızıyor alacağımız oyuncunun mevkisini bari söyle isim istemiyorum lütfen cevap saygılar "

))))))))

hahahaha koptum valla koptum zuhaaa:D:D:D:D:Dyoruma bak yaaa:D:Dahaaa:D.:f50::f50::f50::f50:

Bu Turkspor.net bu haberler sayesinde baya hit alıyor geceleri özellikle, erotik sitelerin bunlara baya reklam vermesi lazım bence :m26:

"siz varya,saim abi sizin yüzünüzden eşimden boşanma noktasına geldim haberleri biraz erken ver abi hanım çok kızıyor alacağımız oyuncunun mevkisini bari söyle isim istemiyorum lütfen cevap saygılar "

))))))))

Bu taraftarlarımıza aşığım ya Galatasaray diyince herşey duruyor :007::007:

"saim abi sizin yüzünüzden eşimden boşanma noktasına geldim haberleri biraz erken ver abi hanım çok kızıyor alacağımız oyuncunun mevkisini bari söyle isim istemiyorum lütfen cevap saygılar "

))))))))

HAHAHAHAHA gözümden yaş geldi gülmekten.

00:34:57 Aykut Ersoz >>

Papa Waigo

Bomba Papa Waigo,kesin geldi,az sonra resmi sitede.

Türkspor'da...:D

))))))))

:ka05:

Bu yalan haberler olmasa forumdaki mesaj sayilari cok gerilerde olur herkes icin,tabii benim 17.000 mesaj topigim var,bana hava hos :D

amma anti turkspor oldunuz ya :D

bi haber çıksın herkes 'hüccumm,yalann,komikk'...

kaynaklarımız hakkında lütfen saygılı olun,onlar bizi heyecanlandırıyor :D

yuzde yuz Babel.

"cok pahaliydi, bütce yetmiyordu ama Servetin Marseille ya transfer olmasiyla Babeli transfer edicek para geldi kasaya ve Haldun üstünel isi bitirdi bitiriyor.."

boyle bir aciklama yaparlar, cünki 1 haftadir Babel transferi yalanliyordu turkspor.net.

babel falan kesinlikle değil bugün turkspor yaptığı bir haberde babelin gümdemde olmadığını görüşülmediğini yazdı zaten...

Habere herkes olumlu yorum yapıyor lan. Ben mi yanlış görüyorum yoksa bu millet harbiden inanıyor mu turkspor.net. Bu adamın kesin yüz yüzelli tane üyelği var kendi haberine kendi yorum yapıyor. Başka bir şey aklıma gelmiyor..:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt