FM20 #1. FC Köln Kariyeri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FM20 #1. FC Köln Kariyeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
reis şanssızız yav çoğu maçta öne geçebilirdiik de ya biri kart görüyo ya sakatlanıyo falan bi de arka direk golleri yiyoruz paso bayerni kilitledim ama oyun illa gol yedirtecekti bana lewa avladı :D
Takım otursun, istediklerini saha yansıtmaya başladığında Bayern'i de yıkacaksın. Ben inanıyorum sana :hat:

Köln biraz sabretsin, 2 sene sonunda Bayern taraftarlarından şöyle bir açıklama bekliyorum @Ozan Guney

evet yeni baskanımız hayırlı olsun ismine ve tipine bakarsak biraz cins bi herife benziyo. sammer gibi de çıkabilir o turunculuk var
yeni baskannnn.jpg
aynen caycının da cok seyindeydi :)
dsa.jpg

sinsi ve duygusuz herif bizi kafalamaya calıstı, istediği cevabı verdim bilerek bakalım ne olacak. bi altındakini isterdi bu it ama kovulabilirim o kadar ileri gitmiim dedim :)
yrt.jpg

yönetimin değerlendirmesine bak. napim sanki bayerni çalıştırıyoruz. ama burada taktikler bölümüne bakın 1 maç değiştim kazandık ya hemen koymuşlar oraya fark edilmişiz :D
ahaha.jpg

olm köln ne yav beni niye bulaştırdınız bunlara:puhaha:

genc takımımız bizle tşk geçercesine top oynuyor helal cocuklara
Adsız.jpg

bu da bizim lig table :S
asd.jpg

bu fikstürden leipzig hariç alayını almamız lazım artık çıkış yakalamak istiyoruz. daha taktik oturtamadım sürekli değişiklik yaptım sıkıntı oldu ama tutacak inş 1 pivotlu 1 yaratıcılı 4-4-2ye geçtik :D
dsada.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt