FM20 #1. FC Köln Kariyeri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FM20 #1. FC Köln Kariyeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
herife bak ilk satılacak oyunculardan oldunj tebrikler it :puhaha:
Adsız.jpg

kazan kaldırıyolar! kovduracaklar beni şu tayfaya bak üst taraftakilerin cogu yedek hemen elemanı savunmaya gecmişler
Adsız.jpg

cordobayı kandıramadık halbuki en malları oydu :D
Adsız.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
altyapı seçmelerimizin raporu geldi, veletler yakın zamanda altyapımıza dahil olacak ama muhtemelen 2-3 tanesi takımda kalmayı basaracak
Adsız.jpg

herifle atışmıştık tek kandıramadıgım bu olmuştu affediyorum, ödülü de bana hediye etmiş. cordoba affettim seni
dsa.jpg

union berline patladık !!! kusura bakmasınlar
Adsız.jpg

rahatladık biraz düşmeyiz herhalde
2.jpg

altyapı seçmelerimizin raporu geldi, veletler yakın zamanda altyapımıza dahil olacak ama muhtemelen 2-3 tanesi takımda kalmayı basaracak
Ekli dosyayı görüntüle 89085

herifle atışmıştık tek kandıramadıgım bu olmuştu affediyorum, ödülü de bana hediye etmiş. cordoba affettim seni
Ekli dosyayı görüntüle 89086

union berline patladık !!! kusura bakmasınlar
Ekli dosyayı görüntüle 89087

rahatladık biraz düşmeyiz herhalde
Ekli dosyayı görüntüle 89088
Sezon sonunda dün attığım mesajı alıntılamanı istiyorum. Taraftar olarak arkandayız! 👏

43.gif

Sayin @Can Karabacak

Size takip ettigim Oyuncular, 1. Kölne gelme ihtimaleri yüksek olanlari paylasiyorum.
Alisveriz yaptigimiz takimlardan.

- Leonardo Bittencourt
- Derrick Luckassen
- Dejan Petrovic
- Dejan Ljubicic
- Thomas Murg

Saygilar

evet ilk yarıda kalan son 2 maçımızı da galibiyetle kapattık ve üst sıralara attık kendimizi.
1.jpg

jhon cordoba büyük oynuyo defansı yara yara gidiyo, forvetlerimden memnunum devre arası kanat alabilirsem alırım. eldeki fazlalıkları çıkarmaya bakacagım aslında bu devre, sene sonu geliştirmeye bakarız takımı.

aralık ayı iyi geçti

2.jpg
3.jpg

evet ilk yarıda kalan son 2 maçımızı da galibiyetle kapattık ve üst sıralara attık kendimizi.
Ekli dosyayı görüntüle 89141

jhon cordoba büyük oynuyo defansı yara yara gidiyo, forvetlerimden memnunum devre arası kanat alabilirsem alırım. eldeki fazlalıkları çıkarmaya bakacagım aslında bu devre, sene sonu geliştirmeye bakarız takımı.

aralık ayı iyi geçti

Ekli dosyayı görüntüle 89143
Ekli dosyayı görüntüle 89144

7. haftadan sonra ustun save-load gayretinden dolayi Koln yonetimi adina tesekkur eder,basarilarinin devamini dileriz :D

Ekli dosyayı görüntüle 89141

aralık ayı iyi geçti

Ekli dosyayı görüntüle 89143
Ekli dosyayı görüntüle 89144
@Ünsal Vardar sence kaç kere save load yapmıştır ?

satılacak 3 isimden skhiri adlı lavugu 8.25e sattım leicester'a. henüz imza atmadı da kabul eder herhalde :D 2 maç yedek kaldı diye ortalıgı birbirine kattı, ben de satacam ugrasamam herif tunuslu bide tunus bana hep kötü gelmiştir pis falan yanlış anlamayın
risse yaşlandı ve sakat idi sobieche de şans veremiyorum gitsin herif kendini kurtarsın
oyuncu alır mıyım bilmiyorum ya bence yazın alsam daha iyi şu an oturan bi yapı var yavastan iyiye gidiyoruz
skhiri.jpg
risse.jpg
sobiech.jpg

değerlendirmede biraz daha olumlu bi tablo var olsun yani o kadar topladık takımı
1.jpg

futbol direktörümüz gidip bi cocuk aldı habersiz bakalım nası cıkacak
mollo.jpg

+ salih özcan ile sözleşme yeniledik 2024'e kadar 1.2 m alacak

ocak ayı kötü basladık iyi bitti. weghorstu tutamıyoruz yav herif her akfa topunu alıyo
depte dortmunda çakmak keyif verdi. topu hep rakibe bırakıp kontralarla oynuyoruz işe yarıyo uzun topları cordoba koşularıyla kovalıyor havadan olunca terodde indiriyo :D

ocak.jpg
fd.jpg

bu ayda bmg ve bayern maçları hariç iyi puan kasmamız lazım. şalke iyi ama belli olmaz koparabilirsek iyi olur bmg den de olursa tabi daha güzel olur
wqe.jpg
puan durumu

gf.jpg
cordoba iyi taşıyo bizi :D emre kılıncı sclahke aldı serbest idi iyi oynuyo
fdss.jpg
haftanın takımına 2 oyuncu sokmusuz hem gk hem st :D
Adsız.jpg

dfb pokalde rakip mainz idi, herifler santradan attı nerdeyse golü atana bak issah abass :D ondan sonra full yüklensek de mateta reis hep bi açık yakaladı kontralarda affetmedi, ilk kez bu kadar fırsat yakaladık çok iyi oynadık diyebilirim ama olmadı
dfb pokal.jpg

derbi ateşi
bu hafta bmg ile rhein derbisi oynicaz :)
kalecimiz sakat, atlatacak sakatlıgı da riske eder miyim maç saati belli olacak :D
18259460_303.jpg

VE KRAL SAHNEYE ÇIKTI
daum medyaya konustu
gazi_124296_m.jpgdaum ahah.jpg
gazlayıcı takım konusmamızı da yaptık :D intikam falan dedim hemen gaza geldiler bakalım kaç yicez. anlık paylaşacam bu macı
asda.jpg

maç fena basladı 3 dkde herifler 2 gol atmıstı bile ama cordoba ateşi yaktı! :D
sdada.jpg

2-2 yi bulduk ancak gol sayılmadı!
dsa.jpg

İY SONUCU
dsa.jpg

var ile gelen penaltıyı thuram iti gole çevirdi
3-1
dsa.jpg
koziello ve kainz çıktı schindler ve schaub girdi
zakaria 4-1 yaptı :mad:

clemens kk ve 5-1 oldu lan satışlardayız
dsa.jpg

THURAM 6 yaptı ahaha :D ulan barca :(
oyuna sonradan dahil olan herif 2. golümüzü attı :(
dsa.jpg

MAÇ SONUCU :D
dsa.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt