Football Manager 2009 GSCimbom Takımı | Yamanın Linki İlk Mesajda - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2009 GSCimbom Takımı | Yamanın Linki İlk Mesajda

Cevap: Football Manager 2009 GSCimbom Takımı | Yamanın Linki İlk Mesajda

güncelleme için tavsiyeler:

1-)oyuncuların özellikleri bu kadar yüksek olmamalı,potential ability'leri de maximum 180 olmalı.oyuncuların gelişimi kendilerine ve antreman sistemine bırakılmalı.

2-)kadroda gereğinden fazla scout var,diğer klüpleri analiz ederseniz sadece 4 coach olmadığını görürsünüz.teknik kadroda revize edilmeli.

:007:

ikinci lig takımlarına 7-8 atınca birşey demiyordum herhalde 1. lige çıkınca daha zor olur diye ama Gaziantep,İBB filanada 5-6 gol atınca oyunu bıraktım açıkcası :eek:

Caner her maç 2-3 gol atıyor du :D Tamer'in 40 metreden aşaga vurdugu her top giriyor :D

Bir ara kornerden direk gol atmaya başladılar :D

Versiyon 2 kolay. Ayarlarız ve yamyı yaptığımızdan beri aktif olmayan kişileri çıkartırız. Kadro çok kalabalık zaten. Nuri senide takıma alırız.

@ Mert Erak sen daha paf takımdasın o yüzden yoksun orada.

Ben 9.1.0 indirdim yükledim.Ancak crazk sorunum var.

Fenere ilk hezimet, bu arada Emre rekora gidiyor:)

varan2.png

By xosix at 2009-05-05

varan1m.png

By xosix at 2009-05-05

Kaldırsın , kaldırsın parmak kaldırsın.Fener'e koyanlar parmak kaldırsın.:ka21::f68.gif:

Osman abi bana verdiğini indirdim.Çalıştırdım oradakini yazdım ve next dedim olmadı.:(

Taktiksel başarı bize avantajlı skoru getirdi. FTK ilk maçı:

Osman abi Gscimbom takımına ne yaptın bilmiyorum ama bir türlü oyuncu alamıyorum.:DTakımın yarısından çoğu sakat oldu.:(Gelen geçenden fark yiyorum.:DSakat oyuncuları nasıl düzeltebilirim?:)

Osman abi Gscimbom takımına ne yaptın bilmiyorum ama bir türlü oyuncu alamıyorum.:DTakımın yarısından çoğu sakat oldu.:(Gelen geçenden fark yiyorum.:DSakat oyuncuları nasıl düzeltebilirim?:)

2. ligde olduğumuz için oyuncu zor alırsın. Sakatlık sorunu oyunun bir bug'u sanırsam. Sakatlıkların düzelmesi için dua etmekten başka yapabileceğin birşey yok:D

1 ay sonra yapılan rövanş maçını zorda olsa 3-2 alarak maalesef:( GALATASARAY'ı eleyerek turu geçtik. Gönül isterdi ki finalde kapışalım:D

Üst Alt