Football Manager 2021 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2021

en nefret ettiğim oyun. epic store 2020 yi ücretsiz vermişti geçenlerde. oyunda tarih atlama, gün geçirme neyse artık adı rezillikten öte. oyunda beklediğim kadar bankada kuyruk beklesem birileriyle kavga ederim. adamlar bu rezillik için tarih hızlandırma yaması bile yapmış, ama o bile işe yaramıyor.

en nefret ettiğim oyun. epic store 2020 yi ücretsiz vermişti geçenlerde. oyunda tarih atlama, gün geçirme neyse artık adı rezillikten öte. oyunda beklediğim kadar bankada kuyruk beklesem birileriyle kavga ederim. adamlar bu rezillik için tarih hızlandırma yaması bile yapmış, ama o bile işe yaramıyor.
İyi günler Adem bey, sorununuzu daha açık şekilde yazarsanız yardımcı olabiliriz,
Can.

İyi günler Adem bey, sorununuzu daha açık şekilde yazarsanız yardımcı olabiliriz,
Can.
r.tas oyunun yavaş ilerlemesi sorun yani gün geçmiyor bir türlü. veritabanı büyük olmadığı halde ağır işliyor. mevcut pc´de total war troy´u rahat oynuyorum. bu oyun daha fazla sistem istiyorsa zaten ayrı bir facia. oyunun kaydetme süresi bile 1 dk´yı buluyor. 2 gün oynadım sildim oyunu bir daha bulaşmam.

r.tas oyunun yavaş ilerlemesi sorun yani gün geçmiyor bir türlü. veritabanı büyük olmadığı halde ağır işliyor. mevcut pc´de total war troy´u rahat oynuyorum. bu oyun daha fazla sistem istiyorsa zaten ayrı bir facia. oyunun kaydetme süresi bile 1 dk´yı buluyor. 2 gün oynadım sildim oyunu bir daha bulaşmam.
ayrıntı düzeyinde herşeyi açmış olabilir misin

Bilgisayarının işlemci ve raminin iyi olması gerekmekle beraber oyunu ssd'ye kurarsan gayet hızlıca ileri sarabiliyoruz

Xbox muhabbeti hariç hiç bir yenilik & geliştirme bilgisi yok sitesinde. Bu sene de aynı oyunu ısıtıp sunacaklar muhtemelen.

FM21
-Ön Sipariş
-Tanıtım Videosu
-24 Kasım'da Çıkıyor
-Erken Sipariş Bonusu
-Xbox mevzusu
-Nintendo Switch bla bla
-Sosyal Medya linkleri
THE BYLINE
-saçma sapan bir blog tarzi bir menü
HABERLER
-Xbox mevzusu
-24 Kasım'da Çıkıyor
-Epic Store free haberi
ÜRÜNLER
-store a yönlendiriyor

Xbox muhabbeti hariç hiç bir yenilik & geliştirme bilgisi yok sitesinde. Bu sene de aynı oyunu ısıtıp sunacaklar muhtemelen.

FM21
-Ön Sipariş
-Tanıtım Videosu
-24 Kasım'da Çıkıyor
-Erken Sipariş Bonusu
-Xbox mevzusu
-Nintendo Switch bla bla
-Sosyal Medya linkleri
THE BYLINE
-saçma sapan bir blog tarzi bir menü
HABERLER
-Xbox mevzusu
-24 Kasım'da Çıkıyor
-Epic Store free haberi
ÜRÜNLER
-store a yönlendiriyor
yakinda baslar tanitimlar ustat yok bilmem ne ekledik oyuncular yilbasi mesaji atacak yok twitter vardi instagram ekledik kulup arada foto atacak falan (aslinda olur bu ha :p)
temayi degissinler yeter bi de sampiyon olunca 3-4 mesajla bitiyo geciyo ben rizeyle samp olsam 3-5 sene sonra da bi dillendirilir bi yazi yazilir yani veya clye katilsam falan onlari gelistirmeliler 50 senedir yaziyorum
sigamese ama can kim aw :p

Üst Alt