Football Manager 2021 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2021

beta deneyimlerim
-maç motoru daha iyi oldu. forvetler gol atabiliyor, oyun, pozisyonlar ve bitirişler daha iyi ama kenar oyuncularının orta açmak istememe durumu yaşıyorum
-arayüz daha hızlı
-maç ekranı bana çok karışık geldi. 1 oyuncu değişmek için 5-10 saniye harcıyorum resmen. kolaylık yapacaklarına karıştırmışlar oraları
-aynı şekilde konuşmalar da bana çok karışık geliyor rastgele basıp geçiyorum olumlu-nötr diye
...
tvde lotr vardı :p
can lorrfffzzd.png

beta deneyimlerim
-maç motoru daha iyi oldu. forvetler gol atabiliyor, oyun, pozisyonlar ve bitirişler daha iyi ama kenar oyuncularının orta açmak istememe durumu yaşıyorum
-arayüz daha hızlı
-maç ekranı bana çok karışık geldi. 1 oyuncu değişmek için 5-10 saniye harcıyorum resmen. kolaylık yapacaklarına karıştırmışlar oraları
-aynı şekilde konuşmalar da bana çok karışık geliyor rastgele basıp geçiyorum olumlu-nötr diye
...
tvde lotr vardı :p
Ekli dosyayı görüntüle 101222
bugüne kadar sanırım en iyi geri dönüşü alan beta oldu lakin
temadan ötürü oynayamıyorum
rahatsız ediyor

bugüne kadar sanırım en iyi geri dönüşü alan beta oldu lakin
temadan ötürü oynayamıyorum
rahatsız ediyor
reis 2 forvet falan öttürüyo gibi yav lacazette ve auba ile ligin içinden geçiyorum skor olarak, şu kalan 2 maçımı kazanırsam muhtemelen averajla samp olacagım manu önünde. sırf bu yüzden yine forvetlerin ayaklarını kırabilirler full sürümde gol atmasınlar diye... ama harbi fazla atıyorum :D
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

reis 2 forvet falan öttürüyo gibi yav lacazette ve auba ile ligin içinden geçiyorum skor olarak, şu kalan 2 maçımı kazanırsam muhtemelen averajla samp olacagım manu önünde. sırf bu yüzden yine forvetlerin ayaklarını kırabilirler full sürümde gol atmasınlar diye... ama harbi fazla atıyorum :D
Ekli dosyayı görüntüle 101280
Ekli dosyayı görüntüle 101281
evet millete'de baktım goller bir tık abartı olmuş bu sefer mart ayında 40 50 golü görenler fln var biraz kısabilirler :D
işin enteresanı ben ligte 7 haftada 2 gol gördüm forvetlerden sonra tema iyice bayınca bıraktım

oyuncular istenen talimatları yere getirsin yeterli olacaktır

evet millete'de baktım goller bir tık abartı olmuş bu sefer mart ayında 40 50 golü görenler fln var biraz kısabilirler :D
işin enteresanı ben ligte 7 haftada 2 gol gördüm forvetlerden sonra tema iyice bayınca bıraktım

oyuncular istenen talimatları yere getirsin yeterli olacaktır
transferler de ilginç, milik'i 4.3e mi ne aldım, ansu fatiyi de 25e bagladım temiz niyeyse 11 de oynuyodu sattılar salaklar

evet bonservis bedelleri düşük gibi
düşük ama yine de öyle ucuza bırakmıyo diğerleri en azından bana vermediler de bu ansu fatihe teklif yollamadan menajeriyle konustum hani yeni özellik ya 250 tllik özellik gelmişti bi deneyeyim dedim herif 25e kafalarsın barcayı dedi tek attım kabul ettiler. piyasa değeri 42m€ idi. full çıkana kadar oyuna girmem daha hevesimi almayayım

küme düşen brighton ile içeride berabere kaldık 3 top direkten döndü ve 1 penaltı kaçırdık ve şampiyonluk yunaytıda gitti
kim miyiz
ARSENAL

Üst Alt