Football Manager Artık Tamamen Türkçe ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Artık Tamamen Türkçe !

Cevap: Football Manager Artık Tamamen Türkçe !

Ulan Tam da Sınav Haftasına Denk Geldi Kesin Çakıcaz Bütün Sınavlardan :lol:

yahu deli olaca.1.1 versiyonu çıktı.win7 64bit kullanıyorum.ne yaptıysam olmuyor ya.

Oyunda Oyuncu - Kulüp v.s aramak için search vardı türkçe yama yükledikten sonra kayboldu . Bilen Birisi Yardım Edebilir mi ?

Sorunlarınıza fmgraphics.net'in forumunda daha çabuk çözüm bulabilirsiniz, orada yama ile ilgili özel bir bölüm vardı sorunların yazıldığı.

Arama bölümü kaybolan arkadaşlar temayı değiştirerek sorunu çözebilir.

Türkçe yamayı indirdim ilk başta hiç problem yoktu şuan yüz kelimeden bir ikisi Türkçe geri kalanı İngilizce . Ayarlara girdiğimde Türkçe'yi seçiyorum fakat bir şey değişmiyor ve bir kez daha ayarlara girince Türkçe seçeneği ortadan kayboluyor yardım edebilecek biri varsa sevinirim :) .

Türkçe yamayı indirdim ilk başta hiç problem yoktu şuan yüz kelimeden bir ikisi Türkçe geri kalanı İngilizce . Ayarlara girdiğimde Türkçe'yi seçiyorum fakat bir şey değişmiyor ve bir kez daha ayarlara girince Türkçe seçeneği ortadan kayboluyor yardım edebilecek biri varsa sevinirim :) .

Son steam güncellemesinden sonra çıktı o sorun. Yeni versiyonunu indirirsen problem çözülür.

1,5 felan cikmis. ne oldu bu yama isi sorun cok galiba?

Steam güncelleme yaptı, Orjinal dil dosyaları harici dil dosyalarıyla oynanmasını engelledi o yüzden eski versiyon Türkçe çalışmıyor. v1.5'le çalışır durumda şimdi.

Üst Alt