Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 377 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
istifa edip onurlu yaşasaydın keşke
bende shef deplasmanında 1-0 gerideyim
brandon willyams kırmızı gördü şampiyonluğu sattı
Yine iyi yerdesin yav. Benim kariyerde aradan 1 sene gecti köln görüşme istegi gonderdi oturduk konusuyoz 1 hafta sonra haber geldi Nagelsmann ile anlasmislar. Lan onla görüştüğünüzu bilsem saygimdan zaten kalkardim masadan :mad: benle beraber leipzig, schalke, bayern ve hertha menajerleri de kovulmustu toplu kıyım gerceklesti bundesligada, kara gün idi maalesef :-/

Yine iyi yerdesin yav. Benim kariyerde aradan 1 sene gecti köln görüşme istegi gonderdi oturduk konusuyoz 1 hafta sonra haber geldi Nagelsmann ile anlasmislar. Lan onla görüştüğünüzu bilsem saygimdan zaten kalkardim masadan :mad: benle beraber leipzig, schalke, bayern ve hertha menajerleri de kovulmustu toplu kıyım gerceklesti bundesligada, kara gün idi maalesef :-/

Sil fmyi
Şampiyonluk gitti wlyamsı da satıcam :(

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Evde kalmamız gereken bu günlerde FM 20'de kariyer yapmalık takım önerilerimiz; 1- Samsunspor 2- Sunderland 3- Nottingham Forest 4- Dinamo Zagreb 5- Lille #EvdeKal
X takımla başlayıp takımdan takıma geçme işi beni çok sarıyor . Alt liglerden bir takım al ve teknik direktörlük diplomalarını baya vasat yap lisansın iki iç seviye eksik olsun . Oyunculuk geçmişini de yarı amatör vs seç. O takımda bu takıma savrul çok iyi oluyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt