Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 378 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X takımla başlayıp takımdan takıma geçme işi beni çok sarıyor . Alt liglerden bir takım al ve teknik direktörlük diplomalarını baya vasat yap lisansın iki iç seviye eksik olsun . Oyunculuk geçmişini de yarı amatör vs seç. O takımda bu takıma savrul çok iyi oluyor :D
hocam o zevkli oluyor da
ben genelde 1 takımla başlayınca ona aidiyet duyuyorum
salamıyorum :(

hocam o zevkli oluyor da
ben genelde 1 takımla başlayınca ona aidiyet duyuyorum
salamıyorum :(
Ben Adana Demir işe başladım . Playoff a kalmam bekleniyordu kaldım . Fakat itibar kötü olunca oyunculara hükmetmek baya zorlaşıyor . Playofftan elendim. Yönetim memnundu ama takımdan istifa ettim . Baya güzel futbol da oynatıyordum Süper Ligde bir takım ister diye düşündüm isteyen olmadı :D o esnada Kosova Milli Takımına teklif yaptım ve kabul ettiler . Kanatlar baya iyiydi ve forvette Muriq'in pivotluğundan yararlandım C klasmanındaydı takım 4lü turnuvada iyi sonuçlar aldık . Sonrasında elemeler vardı baya bir süre sonra ama beklemedim zaten elemelerde takımın şansı olmayacaktı . Ve yine bastım istifayı . Bir süre işsiz kaldıktan sonra Kasımpaşa ve Göztepe'ye başvurdum . İkisi de görüşmek istedi Göztepe ile görüşünce diğer bütün görüşmeleri iptal edeceğim dedim . Göztepe neyseki takımın başına getirdi . Bu arada gerçekte Göztepe kombinem var :D . Takım 17.ydı ve hedef kümede tutmaktı . 13. tamamladık . Bir sonraki sene 6. tamamladım ve şimdi yeni sezona başladım . Baya eğlenceli gidiyor ya . Bu arada Galatasaray ile görüşmem oldu fakat Terim'i futbol direktörü yapmışlar onla çalışmam diyince işe almadılar :D .

bu sürede marksist kitaplar okur iken benim de orta seviye ya da alt lig kariyer yapasım var
önerileri alalım

PL - Aston Villa (niye bilmem bi kulüp kültürü oluşturabilirsin burnley-sunderlend gibi katı oyun vs)
alt ligden- nottingham forest eski günlere döndürme romantikliği vs

SerieA - Sassuolo, kendi halinde takılan bi takım. Genç efsanesi Berardi ile 10 sene yerinden kıpırdamadan, büyük beklenti içinde olmadan gerçekçi bi kariyer yapılabilir. Niye şampiyon olmuyon demezler, zaten ligden de düşmezsin, altyapı kasabilirsin
alt ligden-Perugia (borçsuz bi kulüp) bi aralar serie a'da idi ze maria falan vardı bu kırmızı ekipte. güzel kariyer olabilir

LaLiga - Real Sociedad, bilbao gibi içe kapanabilirsin zaten altyapıları çok iyi bu iki ekibin. ezeli rakip ebedi dostlar. athletic bilbao sadece bask oyuncu alır, bildiğim kadarıyla sociedad ya tamamen yabancı olacaksın ya da bask, tam ispanyol olamazsın :) ispanyol istemiyor adamlar
alt ligden- zaragoza asansörü keyifli olabilir veya el turco deportivo

Bundesliga - burada çok takım var ama biraz elin sağlam olsun yarışta olayım dersen, biraz da meziyetlerine güveniyorsan Hertha olabilir.
alt ligden- stuttgart veya dinozor hamburg!

Ligue1 - Bordeaux underdog ekiptir, zevkli olur. onun dışında MONTPELLİER de olabilir, BELHANDAnın önderliğinde kazandıkları bir lig şampiyonluğu da var belhanda olmasa kazanamazlardı.
alt ligden- lens veya le havre :)

Bunlar harici

Eredivisie - Heerenveen hollanda'da genç topçularla takılmak keyifli.

Portekiz- Braga veya Guimaraes hatta Famalicao Portekizde altyapılar müthiş, leş takımlardan bile ilk sene yıldız potansiyelinde elemanlar çıkabilir

Rusya- ben 4 sene cska moskova kariyeri yaptım çok keyifli. Zenith ve spartak paraya kıyıp iyi adamlar alıyor, cska yönetimi senden altyapı yatırımları istiyor. Ben hem altyapıya önem verip hem de Shakhtar politikası yaptım, yetenekli brezilyalılar aldım rusya ligi keyifli.

Doğu Avrupa

Lokomotiva Zagreb olabilir. Dinamo'nun yan takımı gibi ama onun önüne geçmeye çalışmak keyifli olur.

Lech Poznan - taraftar profili olarak polonyada öndeler, kafaları 3 numara sadece futbolu düşünen genç topcular çıkarabilrsin :D

Vojvodina - Partizan-Kızılyıldız ikilisine kafa tutmaya calısabilirsin

Jablonec - Çek cumhuriyetinde spartalar ve plzen'in önüne geçmeye çalışılabilir. Çek ligi kendi içinde dönen, kaliteli 1-2 yabancı ayakla öne geçilebilecek bi yapıda. yerli oyuncular çok önemli ama

ManUtd kariyerini tavsiye ederim FM20 sahipleri için. Genelde orta halli veya 2.lig takımlarıyla oynardım bi deneyeyim dedim bayağı sardı. Şampiyon yapabilirseniz hayvani bütçeler veriyor onla da ister genç oyunculara yönelirsiniz, ister kaliteli oyunculara. İlk sezon baya zorluyor sonrası kolay

Adana Demirsporu ilk senesinde lige çıkardım. Süper ligde önce 4.oldum sonra 3 sene üst üste şampiyonluk ve uefa kupası geldi. Ardından Liverpool, Milan derken yeni kariyer Rotherham ile başladım 2.ligde medya tahmini son sıra olan takımı play offlardan premier lige çıkarıp 2 sene 10-12. sıralar bandında tamamladım sonraki iki sene 4.oldum son senemde yani ilk CL deneyiminde CL'yi aldım. Şu an yeni sezon başlangıcı şampiyonluk baya zor bu ligde baba takımlarla baş edemiyorum istifayı basacam sanırım

Adana Demirsporu ilk senesinde lige çıkardım. Süper ligde önce 4.oldum sonra 3 sene üst üste şampiyonluk ve uefa kupası geldi. Ardından Liverpool, Milan derken yeni kariyer Rotherham ile başladım 2.ligde medya tahmini son sıra olan takımı play offlardan premier lige çıkarıp 2 sene 10-12. sıralar bandında tamamladım sonraki iki sene 4.oldum son senemde yani ilk CL deneyiminde CL'yi aldım. Şu an yeni sezon başlangıcı şampiyonluk baya zor bu ligde baba takımlarla baş edemiyorum istifayı basacam sanırım
Kadronun son halini atsana brom

PL - Aston Villa (niye bilmem bi kulüp kültürü oluşturabilirsin burnley-sunderlend gibi katı oyun vs)
alt ligden- nottingham forest eski günlere döndürme romantikliği vs

SerieA - Sassuolo, kendi halinde takılan bi takım. Genç efsanesi Berardi ile 10 sene yerinden kıpırdamadan, büyük beklenti içinde olmadan gerçekçi bi kariyer yapılabilir. Niye şampiyon olmuyon demezler, zaten ligden de düşmezsin, altyapı kasabilirsin
alt ligden-Perugia (borçsuz bi kulüp) bi aralar serie a'da idi ze maria falan vardı bu kırmızı ekipte. güzel kariyer olabilir

LaLiga - Real Sociedad, bilbao gibi içe kapanabilirsin zaten altyapıları çok iyi bu iki ekibin. ezeli rakip ebedi dostlar. athletic bilbao sadece bask oyuncu alır, bildiğim kadarıyla sociedad ya tamamen yabancı olacaksın ya da bask, tam ispanyol olamazsın :) ispanyol istemiyor adamlar
alt ligden- zaragoza asansörü keyifli olabilir veya el turco deportivo

Bundesliga - burada çok takım var ama biraz elin sağlam olsun yarışta olayım dersen, biraz da meziyetlerine güveniyorsan Hertha olabilir.
alt ligden- stuttgart veya dinozor hamburg!

Ligue1 - Bordeaux underdog ekiptir, zevkli olur. onun dışında MONTPELLİER de olabilir, BELHANDAnın önderliğinde kazandıkları bir lig şampiyonluğu da var belhanda olmasa kazanamazlardı.
alt ligden- lens veya le havre :)

Bunlar harici

Eredivisie - Heerenveen hollanda'da genç topçularla takılmak keyifli.

Portekiz- Braga veya Guimaraes hatta Famalicao Portekizde altyapılar müthiş, leş takımlardan bile ilk sene yıldız potansiyelinde elemanlar çıkabilir

Rusya- ben 4 sene cska moskova kariyeri yaptım çok keyifli. Zenith ve spartak paraya kıyıp iyi adamlar alıyor, cska yönetimi senden altyapı yatırımları istiyor. Ben hem altyapıya önem verip hem de Shakhtar politikası yaptım, yetenekli brezilyalılar aldım rusya ligi keyifli.

Doğu Avrupa

Lokomotiva Zagreb olabilir. Dinamo'nun yan takımı gibi ama onun önüne geçmeye çalışmak keyifli olur.

Lech Poznan - taraftar profili olarak polonyada öndeler, kafaları 3 numara sadece futbolu düşünen genç topcular çıkarabilrsin :D

Vojvodina - Partizan-Kızılyıldız ikilisine kafa tutmaya calısabilirsin

Jablonec - Çek cumhuriyetinde spartalar ve plzen'in önüne geçmeye çalışılabilir. Çek ligi kendi içinde dönen, kaliteli 1-2 yabancı ayakla öne geçilebilecek bi yapıda. yerli oyuncular çok önemli ama
Reserved

Mi Note 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ehet Corona sebebiyle zaman kavramı artık daha önemli hale geldi. o yüzden fm touch modunu oynamaya başladım. Daha az detay, daha hızlı zaman gibi gibi. Daha basitleştirilmiş kısaca, zamanı olmayanlar için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt