Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 380 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5j3CM0.png

kralı kadromuza dahil ettik
ajax çok para istedi ama kavuşmamız engellenemedi.
Bu ne rtas simdi :-)

Heerenveen ile ilk sezonda hollanda kupasini kazandik
Ajax şampiyon oldu bizim takim cok geç acildi dogru taktigi bulmakta zorlandim, ligin bitmesine 3 hafta var 2.bitirebiliriz. 1 transfer yaptim nec nijmegenden MC pozisyonunda 17 yaşında Propper (ismi dirk idi sanirim) 400K bedelle. Genc kadromuz var gelecek sene de takimin basinda kalirim sonra Psv teklif yaparsa bana oraya gecme hedefim var.

Heerenveen ile ilk sezonda hollanda kupasini kazandik
Ajax şampiyon oldu bizim takim cok geç acildi dogru taktigi bulmakta zorlandim, ligin bitmesine 3 hafta var 2.bitirebiliriz. 1 transfer yaptim nec nijmegenden MC pozisyonunda 17 yaşında Propper (ismi dirk idi sanirim) 400K bedelle. Genc kadromuz var gelecek sene de takimin basinda kalirim sonra Psv teklif yaparsa bana oraya gecme hedefim var.

Parcali formasiyla Feyenoord daha cok yakisir :)

Fm 2019 stokela başladım transferler de güzel ama gol sorunu yaşıyorum 4-1-2-2(kanat oyuncuları) 1 şeklinde klasik dizilim ve kontrollü oyunu kullanıyorum.. Var mı işe yarayacak taktik? Yıllardır oynarım fm ama taktik-coach kısımlarını genelde gözardı ediyorum bu sefer yemedi sırf transferle olmuyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt