Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 384 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fabrikadan halka PORTO tipi menejerlik yapıyoruz. 1m altı transferleri-Kiralıkları-Sözleşmesi bitenleri topluyoruz. Seri-Lemina-Mokoena ortasaha'sı ligi ragat bitirdi gayet iyiydi. bakalım yeni 1m harcanan kadromuz ne yapacak? (16 küsür m euro kazandırdık-şampiyon olduk pereler borca gitti :crushed:
Transferler:
Untitled-1.jpg

Oyun xbox gamepass'e eklenmiş, ilk ay 6 lira sonraki aylar 14 lira abonelik ücreti, sadece fm 20'de yok bir sürü oyun var hala almamış olanlar için güzel fırsat

Fm 2019 oynuyordum çakmasını 2 sezon bitirdim oyun açılmıyor şimdi kronik hataymış.. Bu oyunu satın alsam eski oyunuma devam edebilir miyim ona yükleyip..?

Fm ustaları bir bakın hele
@Can Karabacak @Ünsal Vardar
ben de aynısını 20 için yaşıyorum günlerdir çözüm arıyom, geçen beleş olunca bypass attım 4. sezonumdaydım. oyuna tıklayınca tepki vermiyor değil mi sende de ama görev yöneticisinde açık gösteriyor

abi bu arada fm 19 oyununu 20de çalıştırmazsin eger ondan bahsettiysen simdi aklıma geldi de alacaksan 20yi al 19u napcan @Akif Karabulut

Yok ya onu sormadım o kadar biliyoz :)

Ne bileyim buna alışmıştım bir de 20 çok saçma diyorlar... Belki 18in çakmasını indiririm öncelikle oyunun bugları olmasın diyorum soğuyorum öyle olunca. Bir de orjinali nasıl alınır can bunun hiç bilmiyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt