Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 385 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok ya onu sormadım o kadar biliyoz :)

Ne bileyim buna alışmıştım bir de 20 çok saçma diyorlar... Belki 18in çakmasını indiririm öncelikle oyunun bugları olmasın diyorum soğuyorum öyle olunca. Bir de orjinali nasıl alınır can bunun hiç bilmiyorum..
abi orjinalini STEAM adli platform uzerinden oynamak zorundasın, steam indir hesap ac, oradan football Manager 2020 yaz satin al parayi verip indir ve oyna o kadar :hat:

3 sene üst üste şampiyon olduğum ve CL finalisti olarak bıraktığım Gsaray su an devre arasına 5. giriyor, işin komik yanı ben istanbulsporu pilot takım yapıp gençleri oraya yollamıştım, şu an ligde 4. sıradalar

ilk defa şampiyon olamıyorum

gs'den dortmunda geçmiştim

3 sene dortmund ile şampiyon oldum

4. sene ligin bitime 4 maç kala 7 puan fark ile bayern önde

2 puan önümde leverkusen var

ben de 3. sıradayım

yönetimin memnuniyeti %53 mü ne

ŞL 'de ise yarı finaldeyim ve liverpool var. muhtemelen elenirim

bakalım dortmund yönetimi kovacak mı beni

ligin ilk yarısında çok puan kaybettim ligi 7-8 gibi sırada bitirdim

ligin 2.yarısı 30 maçta 2 mağlubiyetin var

devre arası 200 milyon €para harcadım comeback yapmak için

ligin 2. yarısı fatih terim gibi lige asıldım ama bayern hiç puan kaybetmedi nerdeyse. 2-3 maçta takıldılar

FM oyunlarını sevemiyorum nedense 2019'u çok kısa süre oynamıştım, Maça antrenör olarak hakim olmak çok hitap etmiyor bana arada maçı oynama isteği geliyor Pes-Fifa alışkanlığı herhalde. Birde böyle her saniye bir adam sakatlanıyor, Bremen'le kariyer yapıyordum 1 haftada 4 adam sakatlandı oyunun acemisiydim belki ondan oldu ama oyun dinamiğini de pek sevmedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt